[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان از کجا می توان دونات رایگان در روز ملی دونات تهیه کرد

عکس: نیرفی (شاتر استوک)

روز ملی دونات فردا ، 4 ژوئن است ، به این معنی که زنجیره های پیراشکی مانند Dunkin ‘و Krispy Kreme در کنار سایر هدایا مانند مسابقه “پیراشکی های رایگان برای یک سال” و تی شرت های رایگان ، پیراشکی های رایگان یا تخفیفی ارائه می دهند. در اینجا آنچه زنجیره های دونات ارائه می دهند وجود دارد.

از کجا می توان در روز ملی دونات پیراشکی رایگان تهیه کرد

پیراشکی اردک توزیع شکر برهنه ، دارچین یا پودر قند رایگان فردا در مکان های شرکت کننده ، که بیشتر در شرق ایالات متحده است. معامله فقط در فروشگاه انجام می شود و نیازی به خرید نیست.

دانکین است عرضه یک پیراشکی کلاسیک رایگان به انتخاب خود با هر خرید یک نوشیدنی ، به شرط اینکه تحویل در مکان های شرکت کننده ادامه داشته باشد.

کرم ترد چندین چیز وجود دارد در تاریخ 4 ژوئن ، آنها هر نوع پیراشکی دلخواه شما را به صورت رایگان و بدون نیاز به خرید توزیع می کنند. آنها همچنین اگر یک دوجین پیراشکی بخرید ، یک دوجین پیراشکی لعاب دار اصلی به قیمت 1 دلار ارائه می دهند. شرکت نیز هست ادامه عبادت در صورت داشتن کارت واکسیناسیون معتبر ، پیشنهاد رایگان آنها برای دونات لعاب دار اصلی.

دونات و قهوه لامار یک پیراشکی رایگان در 4 ژوئن برای مشتریان توزیع می کند و آنها یک قرعه کشی که در آن مشتریان می توانند برای خریدهای انجام شده تا 5 ژوئن ، یک سال ، ماه یا هفته پیراشکی رایگان دریافت کنند.

موریک یک زنجیره راحتی غربی است که تمام پیراشکی های خود را به فروش می رساند (به جز تمشک) با 1 دلار، از جمله “پیراشکی” جدید و محدود به زمان (به نظر می رسد یک پیراشکی هومر سیمپسون با پاشیده باشد).

پیراشکی Pinkbox است توزیع کردن تیشرت پیراشکی Pinkbox نسخه محدود رایگان با خرید یک دوجین پیراشکی.

آجیل شیپلی اراده توزیع کردن در حالیکه تحویل کالا ادامه دارد ، یک دونات رایگان لعاب دار با هر خرید از 5 صبح تا ظهر جمعه.

تیم هورتونز است عرضه تخفیف: اگر یک خرید واجد شرایط بیش از 50 سنت ، از هم اکنون تا 15 ژوئن انجام دهید ، یک دونات کلاسیک یا ویژه به قیمت 50 سنت دریافت کنید. با این حال ، این بیشتر دردسر است زیرا شما باید به عنوان عضو وفاداری Tim Rewards ثبت نام کنید تا واجد شرایط شوید.

پیراشکی وودو استراحت هومر را به قیمت 1 دلار در فروشگاه ، بصورت آنلاین یا تحویل می فروشد و بخشی از درآمد خود را به بنیاد آلزایمر در آمریکا اهدا می کند

والمارت گرفتار این مکانها بین 12:30 تا 18:30 قهوه و دونات رایگان ارائه می دهند[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir