[ad_1]

عکس صفحه گرما

عکس صفحه: رژیم غذایی (دیگران)

نقشه حرارتی استراوا جدید نیست ، اما اخیراً من هستم واقعاً نگاهش کرد این ابزار تعاملی نشان می دهد که کاربران Strava کجا می دوند ، سوار می شوند ، شنا می کنند ، کایاک ، اسکی و کفش برفی دارند – و می توانید هنگام مرور نقشه ، این فعالیت ها را تقسیم کنید. آیا می خواهید به دنبال سوراخ های مخفی شنا بگردید؟ بررسی کنید کدام مدارس دبیرستان پیست برای عموم آزاد است؟ نقشه گرما به شما می گوید.

برای مشاهده نقشه حرارت نیازی به استفاده از Strava خود نیستید ، اما برای بزرگنمایی در سطح خیابان به یک حساب کاربری رایگان Strava نیاز دارید.

اعلامیه حریم خصوصی

داده های نقشه حرارتی از مسیرهای پیگیری شده کاربران Strava حاصل می شود. بنابراین ، اگر خودتان از Strava استفاده می کنید ، این یادآوری شماست که احتمالاً می خواهید برای خاموش کردن خانه خود از ویژگی منطقه حریم خصوصی استفاده کنید یا هر دیگری مناطقی که ترجیح می دهید نداشته باشید در حال اجرا ردیابی شده است.

مسیرهای ایمن پیدا کنید

من در منطقه ای تپه ای زندگی می کنم که بسیاری از آنها در آن هستند جاده ها شلوغ است و گم شده پیاده روها من عمدتا به محله های آشنا و مسیرهای پارک می چسبم زیرا می دانم که برای دویدن یا دوچرخه سواری ایمن خواهند بود. اما نقشه حرارتی راهی به من می دهد تا بفهمم کدام جاده ها را دوست دارم امتحان کنم و کدام یک احتمالاً ایمن نیستند.

به عنوان مثال ، یکی از جاده های اصلی منطقه من در نقشه گرما تاریک به نظر می رسد – نشانه خوبی است که هیچ شانه ای برای دوچرخه سواری یا دویدن وجود ندارد. (بعد از رانندگی در این جاده ، درست است.) اما به دنبال مناطق روشن ، چندین خوشه از جاده ها و مسیرها را می بینم که ارزش کاوش دارد. یک گورستان وجود دارد که دارای چند مسیر پیاده روی است که برای مثال مورد علاقه دوندگان است و چند محله کوچک که شبیه واحه های کوچک آهسته دویدن هستند.بین جاده های شلوغ تر

مسیرهای جدید پیدا کنید

بسیاری از پارک ها ، مدارس و مناطق دیگر مسیرهای شناخته شده کمی در ملک خود دارند شاید ندانید که آنجا نبوده اید. با این حال ، با استفاده از نقشه گرما ، به راحتی می بینم که چندین مسیر معروف پارک توسط خطوط چرخشی قوی احاطه شده اند که به سمت جنگل می روند. بعضاً علائمی برای مسیرهایی که می توانید دنبال کنید نیز مشاهده خواهید کرد دور و بر مکان ، پیشنهاد راهی است که می توانید با دویدن در جاده های محله چند مایل به تمرین خود در مسیر بروید.

برای یافتن گزینه های ممکن ، نقشه را مرور کنید،، سپس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسیرها و سایتها ، وب سایتها یا تابلوهای پارکهای موجود در منطقه را بررسی کنید چگونه آنها را دنبال کنیم.

دنبال بیضی بگردید

دبیرستان ها اغلب دارای پیست هایی هستند که برای مردم محلی باز است. برخی از دبیرستان ها ، مراکز اجتماعی و مکان های دیگر که ممکن است متوجه آنها نشوید ، همین کار را انجام دهید. فیلترهای حرارت نقشه را روی نماد کفش کوچک تنظیم کنید (که دویدن ، پیاده روی و پیاده روی را نشان می دهد) و به دنبال بیضی شکل بگردید. دبلیووقتی یکی را پیدا کردید ، از لایه Labels برای پیدا کردن نام مدرسه یا مکان استفاده کنید. لایه دوچرخه سواری را تغییر دهید و حتی می توانید چندین مسیر دوچرخه سواری پیدا کنید.

مانند قبل ، ساعت کار و قوانین را در وب سایت سایت بررسی کنید یا به دنبال تابلوهای ارسال شده در منطقه باشید. کارت حرارت به شما سرنخ می دهد ، نه اجازه.

استخرها و چاله هایی برای شنا پیدا کنید

همچنین یک لایه با نماد آب وجود داردکه برای یافتن مکانهایی که مردم اغلب در آن هستند مناسب است شنا کنید یا تمرین کنید سایر فعالیت های آبی. یک استخر عمومی بزرگ نشان می دهد تعداد کمی آهنگهای افقی از طریق استخر ، نشان دهنده موقعیت خطوط برای تور است. (من آنجا بودم ؛ آنجاست که خطوط وجود دارد.)

برای یافتن می توانید از این ویژگی نیز استفاده کنید سواحل محبوب ترین برای شنا و اگر در داخل کشور هستید ، می توانید از آن برای یافتن دریاچه ها یا حوضچه های کوچک که مردم دوست دارند در آنها شنا کنند استفاده کنید.

فقط به خاطر داشته باشید که نماد آب برای شنا است و سایر ورزش های آبی مانند قایقرانی و کایاک سواری. یک دریاچه محلی به خوبی بر روی نقشه گرما می درخشد ، اما من می دانم که شنا در آنجا مجاز نیست و من هرگز ندیده ام کسی این کار را انجام دهد. که است برای کایاک سواری بسیار محبوب است و در دریاچه دو مکان برای اجاره قایق وجود دارد. بنابراین بهتر است که به تجارت محلی ارجاع دهید. اگر شما به دنبال مکانی برای آوردن کایاک یا پارو بودید ، حضور آنها اشاره خوبی خواهد بود

مکان هایی برای اسکی یا کفش برفی پیدا کنید

همچنین یک لایه از دانه های برف وجود دارد که مسیرهایی را نشان می دهد که مردم دوست دارند در زمستان ورزش کنند مانند اسکی و کفش برفی. باز هم می گویم ، کارت حرارتی فرقی بین این دو نمی گذارد ، بنابراین تحقیقات خود را انجام دهید تا ببینید آیا این کار را کرده اید یا نه. واقعاً یک مسیر اسکی صحرانوردی را کشف کرد. (من همچنین متوجه فعالیت هایی شده ام که باید طبقه بندی غلطی داشته باشند ، مانند مسیر شنا / آب که قطعاً در جاده ها واقع شده است).) اما نگاه کردن به نقشه می تواند به شما ایده دهد که هنگام برنامه ریزی برای ماجراجویی بعدی خود ، از کجا شروع به جستجو کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir