از Linktree استفاده کنید تا Link in Bio واقعاً مفید واقع شود


رسانه های اجتماعی ابزاری حیاتی برای تبلیغ شما هستند به صورت آنلاین کار کنید ، اما تقریباً همه برنامه های رسانه های اجتماعی یک اشکال عمده را به اشتراک می گذارند: Yشما فقط می توانید قرار دهید یکی پیوند “وب سایت” به حساب شما. برای اکثر مردم ، این کافی نیست – بیشتر ما دارای چندین پروفایل ، پروژه و نمونه کارهای تبلیغاتی ، گاهی اوقات در مقابل مخاطبان مختلف-از همین رو بنابراین خدمات تجمیع را پیوند دهید مانند Linktree بخش فزاینده ای از زندگی آنلاین شما هستند.

Linktree اولین وب سایتی به این شکل نیست (و ما به تشریح چند رئیس آن می پردازیم رقبای زیر) ، اما این یکی از ساده ترین موارد استفاده از آن زمان است فقط روی اتصالات متمرکز است و از ویژگیهای اضافی جلوگیری می کند مانند وبلاگ ها و نشر رسانه همچنین استفاده از آن و حتی نسخه پولی آن رایگان است (6 دلار /ماه) دور است ارزان تر از ایجاد و میزبانی وب سایت و دسترسی شما به آن تن از ابزارهای مفید تجزیه و تحلیل.

اگر در چند سال گذشته مدتی را در شبکه های اجتماعی گذرانده اید ، احتمالاً Linktree شخصی را بررسی کرده اید ، و ممکن است در مورد خدمات کنجکاو باشید. ایجاد پروفایل Linktree آسان است ، اما بسیاری از ویژگی های اضافی در رابط دقیق وب سایت پنهان است ، بنابراین ما شما را در این روند راهنمایی خواهیم کرد.

نحوه ایجاد صفحه Linktree

Eاولین قدم ثبت نام برای یک حساب جدید است اینجا. حتی آنهایی که رایگان هستند گزینه های Linktree به شما امکان می دهد پیوندهای نامحدود به صفحه حساب خود اضافه کنید، ولی اینجا هست درباره طرح (6 دلار در ماه) ، که به آن ردیابی تجزیه و تحلیل اضافه می کند و به شما امکان می دهد پیوندها را اولویت بندی کنید ، پیوندها را برای راه اندازی بعداً و موارد دیگر تعیین کنید. برای اکثر کاربران ، گزینه رایگان کافی است.

پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، وقت آن است که لیست پیوندهای خود را از اینجا اضافه و سفارشی کنید “پیوندها” بخش.

تصویر مقاله ای با عنوان استفاده از Linktree برای ایجاد & # 39؛ اتصال در بیو & # 39؛ در واقع مفید است

عکس صفحه: برندان هسن

 1. کلیک “افزودن پیوند جدید” دکمه تعجب بخش پیوند را اضافه کنید.
 2. URL را در قسمت زمینه جایگذاری کنید.
 3. برای عمومی کردن پیوند ، روی لغزنده کلیک کنید تا معکوس شود سبز. اگر بعداً می خواهید پیوند را پنهان کنید ، دوباره روی نوار لغزنده کلیک کنید تا خاکستری شود.
 4. همچنین می توانید برای حذف دائمی پیوند از حساب خود ، روی سطل آشغال بازی کلیک کنید.
 5. زبانه های پیوند را بکشید و رها کنید تا ظاهر آنها در صفحه Linktree خود مرتب شود.

برخی از اتصالات بسته به آنچه به آن متصل هستید ، گزینه های اضافی خواهند داشت. به عنوان مثال ، می توان پیوندهای YouTube را در یک برگه جداگانه باز کرد و از بازدیدکنندگان درخواست کرد که در کانال شما مشترک شوند..

اعضای رایگان می توانند به هر پیوند کوچک عکس اضافه کرده و آنها را مشاهده کنند تحلیل محدود همچنین می توانید توییت های شخصی را در صفحه خود نمایش دهید، یا با عضویت حرفه ای ، بطور خودکار بیشترین نمایش را توییت اخیر.

تصویر مقاله ای با عنوان استفاده از Linktree برای ایجاد ارتباط در bio & # 39؛ در واقع مفید است

عکس صفحه: برندان هسن

پس از اضافه شدن پیوندهای خود ، کلیک کنید “ظاهر” برای تغییر عکس نمایه ، رزومه شخصی سازی و تغییر موضوع صفحه ، برگه را بزنید. در حال حاضر 10 نفر وجود دارد مضامین رایگان که بیشتر آنها برجسته هستند رنگهای ثابت یا شیب ساده ، در حالی که اعضای حرفه ای می توانند از پنج موضوع اضافی استفاده کنند “آسمان شب” به “رنگین کمان” یا خود را با پس زمینه منحصر به فرد ایجاد کنید و قلم ها (حرفه ای ها نیز می توانند انتخاب کنید برای مخفی کردن آرم “Linktree”). من شخصا از یکی از تم های رایگان استفاده کنید ، و کار را به خوبی انجام می دهد.

آخرین کاری که باید انجام دهید تمرکز بر روی آن است “تنظیمات” که در آن شما می توانید خود را به روز کنید اطلاعات حساب ، تنظیمات امنیتی خود را تغییر دهید ، و حتی پیوندهای مفیدتری اضافه کنید – از جمله ادغام پرداخت با Paypal و Venmo ، پیوند به حساب های رسانه های اجتماعی ، آدرس های ایمیل ، حساب های پیام رسانی مانند WhatsApp یا Telegram ، Sاشتراک برای ubstack و SMS و غیره اینها اضافات ظاهر خواهد شد به عنوان نمادهایی در پایین پشته اصلی پیوندها. در صورت اتصال می توانید در اینجا تنظیمات حساب خود را نیز تغییر دهید “مواد حساس” (بخوانید: محتوای بزرگسالان).

تصویر برای مقاله ای با عنوان استفاده از Linktree برای ایجاد اتصال در bio & # 39؛ در واقع مفید است

عکس صفحه: برندان هسن

پس از افزودن این پیوندهای نهایی و پیکربندی تنظیمات ، حساب Linktree شما آماده است. کپی 🀄 Linktree من در گوشه بالا سمت راست پیوند دهید و آن را در نمایه های مختلف ، صفحات نمونه کارها و غیره جای گذاری کنید ، یا کلیک کنید “عنوان” تا آن را از طریق پیام ، ایمیل یا پست رسانه های اجتماعی با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.

بهترین گزینه ها برای Linktree

فقط در صورتی که Linktree آن را برای شما کوتاه نکند (اگرچه به راحتی محبوب ترین سرویس از این قبیل است)، برخی از گزینه ها وجود دارد. اکثر از نظر محدود هستند قیمت و / یا مشخصه، یا خوب برو فراتر از سادگی Linktree ، اما اینجاست انتخاب برای شروع:

 • Lnk.bio: مانند Linktree ، Lnk.bio به کاربران امکان می دهد پیوندهای نامحدودی را به صفحات خود اضافه کنند. همچنین می توانید فیلم ها را تعبیه کنید ، و مشترکین درجه یک (ماهانه 1 دلار) برای اتصال به داده های تجزیه و تحلیل دسترسی پیدا می کنند. Thیک اشکال این است که نیاز به استفاده از ورود به سیستم اینستاگرام دارد.
 • به اختصار همچنین زیاد مانند Linktree ، که تقریباً همه ویژگیهای مشابه را دارد ، و حتی چند مزیت مانند ادغام داستان Snapchat. با این حال ، این یک سرویس پولی است که از 15 دلار در ماه (یا 144 دلار در سال) شروع می شود ، و هیچ گزینه رایگان وجود ندارد.
 • لرزش شیر یک رقیب شایسته دیگر است که به شما امکان می دهد چندین صفحه ایجاد کنید و اضافه کنید.gif و سایر نشانه های تصویری لینک های شما ، اما این فقط برای تلفن همراه است (Android و iOS) و قابل استفاده در رایانه رومیزی نیست. Gاخبار جدید این است که رایگان است!
 • سرانجام ، اگر بیشتر در توییتر هستید و به دنبال راه حل کم نگهداری هستید، می توانید تمام پیوندهای خود را در یک توییت ثابت قرار دهید که در بالای پروفایل شما باقی بماند ، در حالی که آن را نگه دارید. حتی می توانید از طریق سایر حساب های رسانه های اجتماعی مستقیماً به توییتر متصل شوید – اگرچه قطعاً همین طور است راه حل غیر ظریف در مقایسه با آنچه با یک سرویس ویژه دریافت خواهید کرد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes