[ad_1]

تصویرگری مقاله ای با عنوان

عکس: فیلم های موتوری (شاتر استوک)

مردی که هشت نفر را از بین برد ، شش نفر از آنها آمریکایی آسیایی بودند ، در اسپا در آتلانتا به پلیس گفت که او “اعتیاد جنسی” دارد. مردان دیگر پس از تجاوز جنسی یا جنایات دیگر همین حرف را زده اند ، اما اعتیاد به رابطه جنسی به عنوان یک اختلال واقعی توسط بسیاری از متخصصان شناخته نشده است و مطمئناً شخص را از اقدامات وحشتناک توجیه نمی کند.

برخی از افرادی که ادعا می کنند معتاد جنسی هستند ممکن است بهانه ای در پشت این اصطلاح پنهان شوند. دیگران ممکن است واقعاً باور کنند که مشکلی دارند. (واشنگتن پست نشان میدهد که تد باندی و هاروی وینستین از جمله کسانی هستند که ادعا می کنند معتاد جنسی هستند و تایگر وودز در توانبخشی بررسی می شود بعد از چندین کار.)

اما اعتیاد به رابطه جنسی یک تشخیص منسوخ است که در راهنمای تشخیصی فعلی متخصصان بهداشت روان ، DSM-5 وجود ندارد. همانطور که CNN توضیح می دهد ، به اصطلاح اعتیاد جنسی است چیزی شبیه اعتیاد نیست همانطور که می دانیم به عنوان مثال ، رابطه جنسی مسیرهای مشابه اعتیاد آور در مغز را فعال نمی کند و شما نمی توانید تحمل یا ترک آن را داشته باشید.

اگر اعتیاد نداشته باشد ، مردم چه حسی دارند؟

جوشوا گروبز ، محققی که عقاید اخلاقی و رفتاری را مطالعه می کند ، “جوشوا گروبس” ، افرادی که به احتمال زیاد فکر می کنند معتاد به رابطه جنسی هستند ، افرادی نیستند که رابطه جنسی زیادی دارند ، بلکه افرادی هستند که دیدگاه های مذهبی یا منفی در مورد رابطه جنسی دارند ، “وابستگی ها”. در گفتگو می نویسد. وی حتی تحقیقاتی را به طور خاص برای این ارتباط انجام داده است:

در حقیقت ، ما اکنون در دو مطالعه نشان داده ایم که از نمونه های نمایندگی ملی استفاده کرده اند دینداری و عدم پذیرش اخلاقی پورنوگرافی پیوند بین تماشای پورنوگرافی و احساس اعتیاد به پورنوگرافی را تقویت کنید. برای افرادی که از نظر اخلاقی پورنوگرافی از نظر اخلاقی ناخوشایند یا غیرمذهبی نمی دانند ، هیچ ارتباطی بین میزان پورنوگرافی که مشاهده می کنند و اینکه آیا اعتقاد دارند به آن معتاد هستند ارتباطی وجود ندارد. با این حال ، برای افرادی که بسیار مذهبی هستند یا فکر می کنند تماشای پورنوگرافی به خصوص اشتباه است ، حتی مقادیر کمی استفاده از پورنوگرافی با احساس اعتیاد گزارش شده از خود مرتبط است.

افرادی که این احساسات را تجربه می کنند و از اصرارهای جنسی خود راضی نیستند ممکن است واقعاً به کمک روانشناختی نیاز داشته باشند ، اما این به معنای رفتار با آنها نیست که گویی معتاد شده اند.

سازمان بهداشت جهانی یک اختلال رفتار جنسی اجباری، که آنها آن را به عنوان “الگوی دائمی عدم توانایی در کنترل” انگیزه ها یا تکانه ها توصیف می کنند. این اختلال با سایر اختلالات کنترل رفتاری ، از جمله مواردی که در آنها افراد نمی توانند قمار خود را کنترل کنند یا هنگامی که پوست خود را مجبور می کنند ، دسته بندی می شود. با توجه به رفتار جنسی ، WHO خاطر نشان می کند:

پریشانی ، که کاملاً مربوط به قضاوت های اخلاقی و عدم تأیید انگیزه ها ، اصرارها یا رفتارهای جنسی است ، برای تأمین این نیاز کافی نیست.

در همین حال ، انجمن آمریکایی مربیان ، مشاوران و درمانگران جنسیت (AASECT) فعالیت کرده است نظر در مورد اعتیاد به جنسیت که در آن آنها توضیح می دهند که چرا رفتارهای جنسی را درمان نمی کنندچارچوب مبتنی بر:

AASECT به رسمیت می شناسد که افراد ممکن است عواقب جسمی ، روانی ، معنوی و سلامتی جنسی مرتبط با انگیزه ها ، افکار یا رفتارهای جنسی آنها را تجربه کنند. AASECT به اعضای خود توصیه می کند از مدلهایی استفاده کنند که رفتارهای جنسی توافقی را بیش از حد آسیب شناسی نکنند. AASECT 1) شواهد تجربی کافی برای پشتیبانی از طبقه بندی اعتیاد به رابطه جنسی یا اعتیاد به پورنو به عنوان یک اختلال روانی پیدا نمی کند و 2) روش هایی را برای آموزش و درمان اعتیاد جنسی و آموزش های آموزشی نمی بیند که از طریق شناخت دقیق جنسیت انسان ، به اندازه کافی آگاه شوند بنابراین ، موضع AASECT این است که پیوند دادن مسائل مربوط به انگیزه های جنسی ، افکار یا رفتارها با روند اعتیاد به پورنو / جنسیت توسط AASECT به عنوان یک روش استاندارد برای ارائه ، مشاوره یا درمان برای آموزش جنسی قابل تصحیح نیست.

بنابراین ، گرچه اعتیاد به رابطه جنسی کاملاً بهانه و دلیلی برای ارتکاب جرم نیست ، اما افراد قطعاً می توانند رنج روحی مرتبط با رابطه جنسی و احساساتشان نسبت به آن را داشته باشند. همانطور که گروبز اشاره کرد ، میلیون ها آمریکایی معتقدند که رفتارهای جنسی آنها می تواند از کنترل خارج شود و افراد را در روز بدی نمی کشد.

اگر احساس می کنید به رابطه جنسی اعتیاد دارید ، هنوز هم می توانید کمک حرفه ای بهداشت روان کمک کنید. U.اس اداره سوuse مصرف مواد و بهداشت روان دارای یک خط تلفن ملی که ممکن است شما را به درمان پیوند دهد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir