اما چمبرلن لعنتی کیست؟ راهنمای لمسی بزرگسالان برای فرهنگ کودکان


تصویر مقاله ای با عنوان بزرگسالان دست نخورده راهنمای فرهنگ کودکان: اما چمبرلن جهنم کیست؟

این هفته به دانش ممنوعه اختصاص دارد ، بنابراین نگاهی به دنیای پنهان افراد مشهور در یوتیوب ، جنسیت ابرقهرمانان ، سیب زمینی سرخ کرده فست فود و خود کاخ سفید داشته باشید.

افراد مشهوری که هرگز در مورد آنها نشنیده اید: اما چمبرلین

احتمالاً هرگز در مورد آن نشنیده اید اما چمبرلیناما این دختر 20 ساله تقریباً 20 میلیون دنبال کننده در یوتیوب و اینستا دارد ، پادکست و میلیون ها دلار دریافت کرده است ، و او همه کارها را طبق اصالت خود انجام داده است.

در حالی که اکثر افراد تأثیرگذار در اینترنت زمان و پول زیادی را صرف ارائه خود در یک نور کامل می کنند و تمام جنبه های نام تجاری شخصی خود را با دقت کنترل می کنند ، چمبرلین به همه اینها اجازه می دهد تا با هم کنار بیایند. او آرایش نمی کند ، موهایش آشفته است ، عجیب ترین افکار خود را سانسور نمی کند ، و فیلم هایش به جای تبلیغات لغزنده ، تکان داده می شود ، با iPhone آیکون گرفته می شود ، اسناد را تصحیح می کند. بچه ها با او همذات پنداری می کنند.

جدیدترین ویدئوی چمبرلین ، تغییر می کند، یک قسمت 20 دقیقه ای از زندگی در دنیای اما است ، جایی که او به دوربین می گوید: “من با آووکادو بدترین هستم” و “در اکثر شلوارها مانند یک شهر افتاده در الاغ من است” و “دوست دارم کلاه بپوش ، اما من از سطح بعدی روی پیشانی ام عرق می کنم. “

اگر من این واقعیت را نادیده بگیرم که “اصالت” او مانند هر چیز دیگری تولید می شود ، باید اعتراف کنم ، ویدئوهای اما واقعاً احساس می کنند که با یک جوان 20 ساله صحبت می کنند و صحبت می کنند. عمدتا به این دلیل که آنها باعث می شوند من بخواهم فریاد بزنم: “عیسی ، لعنتی مراقبت؟ “سپس به خودم یادآوری می کنم که سایر جوانان 20 ساله بدیهی است که اهمیت می دهند و خودشیفتگی جوانان گامی ضروری در جهت ایجاد هویت و درک اهمیت کم اهمیت است.

این هفته در یک الگوی رفتاری: نسخه دلتا برای برنامه های پاییزی شما در حال آمدن است

این میم داغ در وب این هفته ظهور نسخه دلتا COVID-19 را نشان می دهد. نحوه کار این چنین است: شما تصویری از چیزی اطمینان بخش – مثلاً یک شخصیت سینمایی یا یک شخصیت تاریخی – را با “برنامه های پاییزی من” برچسب گذاری می کنید ، سپس بر روی تصویر دوم ، “دلتا واریانت” ، برچسب می زنید ، چیزی که تراژدی را به نمایش می گذارد. به این ترتیب ، یک مزارع جنوبی را می توان “برنامه های پاییزی من” و شرمن به سمت دریا حرکت می کند “نوع دلتا” خواهد بود. (باور کنید در واقع خنده دارتر از توضیحات است ، باور کنید.) به هر حال ، اینجا هستند مقداری بر من موارد دلخواهبه

این هفته در کمیک ها: رابین مردان را دوست دارد

این دقیقاً تعجب آور نیست – منظورم این است که او را “پسر شگفت انگیز” می نامند – اما معلوم می شود که رابین دستیار بتمن از مردان دیگر خوشش می آید. به طور دقیق تر ، رابین سوم ، تیم دریک ، دوجنسه است. دریک ، که از سال 1989 از بتمن حمایت می کند ، در یک کمیک گلچین حضور دارد Batman: Urban Legends ، و در شماره 6 ، دریک با پسر دیگری ملاقات می کند و به احساسات خود اعتراف می کند – احساسات همجنسگرا. دریک به Deadpool ، Wonder Woman ، Harley Quinn و Loki می پیوندد در میان ابرقهرمانانی که از روابط همجنسگرایانه لذت می برند. من نمی خواهم شایعات را شروع کنم ، اما مطمئنم که آکوامن در دو طرف حصار بازی می کند.

این هفته در روند TikTok: حمله دختران از خانواده زن

من دوست دارم از TikTok استفاده کنم تا به خرده فرهنگ های عجیب و غریبی که زندگی خود را از آنها اجتناب می کنم ، نگاه کنم ، مانند دختران دانشگاهی که به پرستاران زن دانشگاه آلاباما می شتابند. الگوریتم قدرتمند TikTok (نامش را ستایش می کند) این هفته شروع به خدمت به یک قایق از یونانیان مایل به “bama” کرد ، با PNM (اعضای جدید بالقوه) ویدئوهای خود را بارگذاری می کنند OOTD (لباس روز) ، با جزئیات مارک هایی که می پوشند،، مهمانی هایی که به آنها می روند، در غیر این صورت شما بسیار … بور خواهید بود. آنها خیلی بلوند هستند.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، TikTok Negroes ابتدا پاسخ داد و پرسید: “چرا این همه عجیب و غریب در برنامه من وجود دارد؟” سپس “چه جهنمی اشتباه است؟”شلوار فروشی؟ ”پس از انجام این کار بشاش تمسخر کلیپ های ویدئویی. به هر حال ، جنون در برچسب های #BamaRush و #AlabamaRush را در TikTok بررسی کنید.

این هفته در غذا: طرز تهیه سیب زمینی سرخ کرده در پنج پسر

در ادامه دیدگاه خود درباره دانش ممنوعه ، اکنون به TikTok به @ مراجعه می کنیمعالی که چندین فیلم تهیه کرد که راز پشت سیب زمینی سرخ کرده را فاش می کند. تکان دهنده ترین افشاگری: آنها سیب زمینی درست سرخ کرده درست می کنند.

پنج پسر هیچ گونه فرنی از نشاسته مورد تایید شرکت را ذوب نمی کنند و به چربی دو روزه نمی چسبند. آنها سیب زمینی های واقعی را برداشته ، خرد می کنند ، در وان آب می گذارند تا خاک و نشاسته از بین برود ، سپس آنها را به مدت دو دقیقه در سرخ کن فرو می کنند.

شاید فکر کنید آنها آنها را در یک کیسه کاغذی قرار داده اند و من آنها را می خورم ، اما نه. اینجا منتظر هستند. سپس ، وقتی شخصی مقداری سفارش می دهد ، دوباره سرخ می شود. بعد از دوبار سرخ شدن ، آشپز سبد را دقیقاً 15 بار تکان می دهد تا چربی اضافی آن برداشته شود ، کمی نمک اضافه کرده ، سپس آنها را بخورید. سپس پشیمان شوید.

ویدئوی ویروسی هفته: بنی درام واکسیناسیون Gen-Z را تبلیغ می کند

در تلاشهای مداوم خود برای ترغیب جوانان به ساخت واکسن احمقانه ، دولت فدرال با ژنرال با نفوذ ژنرال Z بنی درام همکاری کرده است. درام در نقش خود به عنوان “کارآموز کوپر” این هفته از کاخ سفید دیدن کرد ، خرابکاری کرد و فیلمبرداری کرد ویدئوی سرگرم کننده ویدیو در آن ، کوپر برای سخنگو جن پساکی کار می کند. در میان دیگر جلوه های بی کفایتی ، کوپر می پرسد آیا اولیویا رودریگو هنوز آنجاست و “نه” با سنگ پوشیده پساکی. (سخنگوی ما زن فوق العاده ای است.) او همانطور که انتظار دارید با پیامی به نام “واکسینه شوید بچه های لعنتی” پایان می دهد.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، شخصیت روشن درام برای محافظه کاران ملت ما که ویدیو را به طور گسترده ای پخش کردند ، “همجنسگرا” خوانده می شود. حتی اگر تصور کنیم که این امر مانع برخی می شود افراد از واکسیناسیون استفاده می کنند تا با آنها همجنسگرا نشوند. حدس می زنم ، همانطور که توسط آخرین نفر پیشنهاد شده است ، سفیدکننده تزریق کنید.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes