[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: اولگا پراوا (شاتر استوک)

روشنایی آویز راهی آسان برای به روزرسانی خانه بدون نیاز به جنگ سخت است پروژه اتصال مجدد. (همچنین این یک تغییر نیمه دائمی است که می توانید در آپارتمان خود ایجاد کنید بدون اینکه عصبانی شوید شخصیت اضافه می کند صاحبخانه شما.) آویزها به انواع مختلف وجود دارد ، اندازه ها و سبک ها، از جانب کلاهبردارها و چراغ های آویزان ، تا آویزهای کنسرو شده یا لامپ های ادیسون عتیقه برای اطلاعات بیشتر احساس یکپارچهسازی با سیستمعامل. هر سبکی به خودش خیانت می کند ارتعاش –و اتاق را طور دیگری روشن می کند.

در اینجا انواع مختلف چراغ های آویز و چگونگی انجام بهتر آن آورده شده است استفاده كردن آنها را در خانه خود

نحوه انتخاب به عنوانچراغ آویز بود

ظاهر برنامهنور بی نهایت بسته به آنچه تنظیم می کنید می تواند به شدت تغییر کند دور و بر سپس. چراغ های آویز سایه دارند سوراخ در پایین سایه و معمولاً در فضا آویزان می شوند از سقف. (برای کسانی که بدون سیم کشی آویزان هستند ، شما نیاز خواهید داشت قلاب نصب کنید –یا قلاب –در سقف قرار دهید تا نور رشته شود و روی قسمت مورد نظر آویزان شود.) ولی انتخاب بسیار سایه جایی است که شما واقعاً می توانید به آنجا برسید خلاق با سبک و روحیه.

آویز سایه می تواند از مواد مختلف ساخته شود ، از جمله حصیری، پزشکی، برنج ، چینییک چیز دیگر، یا همانطور که مشاهده می کنید ، فلز آهنی کلاسیک است در ساختمانهای اداری مدرن به این فکر کنید که سایه چگونه در فضای شما هماهنگ می شود و انتشار نور را کنترل و هدایت می کند. برای مثال ، سبدهای حصیری سایه منحصر به فردی ایجاد می کنند سایه های مسی و مشکی به اندازه کافی نور و بیشتر می دهند احساس صنعتی

چگونه برای استفاده از چراغ های آویزان طبل

چراغ های آویز طبل ، چراغ های معلق با سایبان های گرد بزرگ در اطراف لامپ هستند. در نظر گرفته می شوند سایبان های بسته اغلب از بوم یا پارچه دیگر ساخته شده است مواد از زنگ نرم بژ ، خاکستری یا سایر رنگهای خنثی برای اطلاعات بیشتر اثر طراحی مینیمالیستی. با این حال ، می توانید کمی بد بو تر شوید با چراغ طبل از تلفن برنز برای یک نگاه تلخ ، یا مانند لوستر براق در بلورها می چکد.

چراغ های طبل اغلب برای راحتی و نرم بودن در بالای میزهای غذاخوری قرار دارند روشنایی در حین ناهار خوری یا در اتاق نشیمن یا اتاق خواب اصلی.

نحوه استفاده از آویزهای دارای پیازهای زیاد

چندآویزهای لامپ معمولاً سه لامپ هستند به بازوی افقی متصل است که به آنها اجازه می دهد مساحت بیشتری را تحت پوشش قرار دهید. این چراغ ها اغلب برای تابش در بالای جزایر آشپزخانه دیده می شوند نور کافی برای پخت و پز ، یا بیشتر زیرزمین برای “میخانه ” دیدن

بیشتر مترسبک های Odern نیز تمایل دارند انحراف از ساختار و قدرت خطی سه لامپ روی دو بازوی مختلف وجود دارد که در جهت مخالف قرار دارند. این سبک آویز می تواند چیزی از آ کارکرد هنری.

چگونه چراغ های آویزان را آویزان کنیم

از جمله چراغ های آویز متفاوت است گزینه انعطاف پذیر برای چراغ های آویز. طناب ها گاهی پارچه ای بافته شده ، سیاه ساده یا تزئین شده با زنجیر یا مواد دیگر. لامپ به آن متصل است یک سیم بلند ، مانند هر چراغ آویز ، اما خود سیم است است بخشی اساسی از سبک نور.

برای ضمیمه کردن یک پلاگین قفل، یک قلاب تزئینی به دیوار وصل کنید و کابل را به دور قلاب محکم بپیچید. لامپ آویزان خواهد شد نزدیک دیوار ، مثل سوتین می توانید لامپ را برهنه بگذارید یا بخرید سایه باز برای سوتین مانند دیدن شما همچنین می توانید چند آویزان کنید لامپ بالای میز ناهار خوری با قلاب روی سقف برای ناهار خوری کابل برای ایجاد حلق آویز-اثر لوستر؛ نرم اضافه کنید سایه طبل؛ یا لامپ ها را برای ظاهر صنعتی در معرض دید قرار دهید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir