اکنون به کجا می توانید در آسیا سفر کنید؟


تصویر مقاله ای با عنوان کجا می توانید در آسیا سفر کنید؟

عکس: مسافر جنوب (شاتر استوک)

اگر به چمن فکر می کنیدمتأسفانه ، به زودی برای آسیا ، گزینه های شما محدود است. در بیشتر کشورهای جنوب شرقی آسیا اخیراً شاهد جهش در موارد COVID بوده ایم که محدودیت های جدیدی را در بسیاری از کشورها اعمال کرده است. همان چیزی است که او گفت ، آنجا هستند چندین کشور برای سفر به آمریکا باز هستندلرها – آنجاست که می توانید بروید:

بالی

بالی به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در اندونزی ، ممکن است به زودی دوباره از گردشگران بین المللی استقبال کند. جزئیات آن شماتیک است ، اما به نظر می رسد این کشور برای سفرهای بین المللی باز خواهد بود زمانی در ماه جولای. شما می خواهید دوباره با بررسی کنید وب سایت سفارت اندونزی بعداً وقتی جزئیات بیشتری در دسترس باشد

بنگلادش

ایالات متحده وزارت امور خارجه توصیه نمی کند آمریکایی ها به این کشور سفر کنند ، اگرچه این کار را می کند ممکن. ایالات متحده یک کشور گروه C در نظر گرفته می شود ، این بدان معناست که تمام مسافران بالای ده سال باید مدارکی از آزمایش PCR منفی را که طی 72 ساعت از سفر پس از ورود به بنگلادش انجام شده است و به دنبال آن 14 روز خود قرنطینه ارائه دهند. کشور نیز به تازگی از محاصره خارج شده است ، بنابراین باید از چمن اجتناب کنیداگر می توانید آنجا بمانید.

ژاپن

شاید از خود بپرسید که آیا ژاپن به موقع برای المپیک به روی گردشگران آمریکایی باز خواهد بود یا خیر … که به نظر خوب نمی رسد. با توجه به افزایش تعداد موارد COVID ، دولت ژاپن اعلامیه ملی وضعیت اضطراری را گسترش داد ، که بخش عمده ای از مقاصد گردشگری در این کشور را پوشش می دهد. در نتیجه ، فقط در صورت لزوم ، مانند مرزهای کشور ، می توانید به آنجا سفر کنید باز نیستند برای گردشگران

مالدیو

آمریکا جهانگردان مجاز برای ورود به کشور ، اما هنگام ورود به یک گواهی PCR منفی نیاز دارید. همچنین روش هایی برای غربالگری سلامت در فرودگاه ها و سایر بندرهای ورودی وجود دارد – اگر در این آزمون موفق شوید ، با هزینه شخصی به مدت 14 روز در انزوا قرار خواهید گرفت.

نپال

وزارت امور خارجه سفر به نپال را توصیه نمی کند ، اما در حال حاضر این کشور به تعداد محدودی از سفرهای توریستی باز است.لری این است دشواربا این حال: همه خارجی ها باید ویزای توریستی را از نمایندگی دیپلماتیک نپال در خارج از کشور دریافت کنند یا سفارت آنها را تأیید کند. آزمایش PCR طی 72 ساعت پس از ورود ، و همچنین رزرو هتل ، فرم سفر کامل ، اثبات بیمه سفر ، و قرنطینه 10 روزه.

پاکستان

کشور است از نظر فنی برای سفر باز است، گرچه وزارت امور خارجه سفر به پاکستان را به دلیل “تروریسم و ​​خشونت های فرقه ای” توصیه نمی کند. برای ورود ویزا لازم است ، شما باید برای یک برنامه ثبت نام کنید و کلیه مسافران ورودی باید پس از ورود به فرودگاه آزمایش سریع آنتی ژن انجام دهند. اگر تست COVID منفی باشد ، مسافران باید 10 روز خودآزمایی کنند. اگر تست مثبت دارید ، شما به سایتهای قرنطینه منتخب دولت و اراده اعزام خواهید شد انتظار می رود هزینه این اقامتگاه ها را پرداخت کنید.

کره جنوبی

سفر به کره جنوبی برای U. باز است.اس شهروندان ، اما یک قرنطینه اجباری 14 روزه (در یک مرکز ایالتی با قیمت 100-150 دلار در هر شب) وجود دارد ، صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون ، که تقریباً مطمئناً بیشتر مردم را از سفر منصرف می کندآنجا بمان با موافقت با این شرایط باید فرم آزادی را امضا کنید ، بعلاوه باید 72 ساعت پس از ترک آزمون PCR را انجام دهید. می توانید جزئیات بیشتری پیدا کنید اینجا.

تایلند

پس از بستن مرزهای گردشگری آنها برای بیش از یک سال ، به نظر می رسد تایلند اجازه این کار را می دهد سفر بدون قرنطینه برای گردشگران واکسینه شده از اول ژوئیه ، ارائه شده است آنها از کشورهای کم خطر (که شامل ایالات متحده است) می آیند کشورها) گردشگران باید آن را ثابت کنند آنها کاملاً واکسینه شده اند ، اگرچه این مورد برای کودکان لازم نیست زیر شش سال علاوه بر این ، قبل از سفر به سایر نقاط تایلند ، باید حداقل هفت روز در مقصد اصلی خود بمانید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes