[ad_1]

قرص های میفپریستون

عکس: فیل والتر (گتی ایماژ)

قبل از سالها ، بحث کردیم سقط جنین – نوع قرصی که در اوایل بارداری برای سقط جنین مصرف می کنید – به قدری بی خطر است که بدون خروج از خانه قانونی باشد از طریق چیزی مانند ویزیت پزشک آنلاین و بسته ای از داروها که از طریق پست ارسال می شود. این در واقع در 20 ایالت و واشنگتن واقعیت است ، DC

پیش از این ، FDA نیاز به مصرف میفپریستون ، یکی از داروهای ضروری ، در کلینیک شخصی داشت ، اگرچه در این صورت در خانه سقط می کنید. این امر منجر به مطالبات غیرمعقول از افرادی که قصد سقط جنین دارند مانند او باید صدها مایل را طی کندبسته به قانون ایالتی احتمالاً در دو روز جداگانه –برای مصرف قرص ها.

در پاسخ به نگرانی در مورد شیوع همه گیر در مورد نیاز به مراجعه به یک کلینیک خصوصی ، کنگره زنان و متخصصین زنان در سال گذشته طوماری را برای پایان دادن به مدیریت شخصی به دولت فدرال ارائه داد. آ یک سری دادخواستها رفت و برگشت، اما این مسئله حل و فصل شده است: این هفته ، FDA پاسخ می دهد از ACOG که “یافته های کلی [from studies they reviewed] به نظر نمی رسد که افزایش نگرانی های جدی در مورد ایمنی (مانند خونریزی ، حاملگی خارج رحمی یا جراحی) ناشی از سقط جنین پزشکی در نتیجه تغییر در نیاز به آرامش شخصی در طی بیماری همه گیر COVID-19 باشد. ”

در نتیجه ، FDA “اختیار عمل می کند” ، به این معنی که اگرچه آنها از نظر فنی برای کتابهایی که به نسخه شخصی احتیاج دارند ، قانونی دارند ، موضع رسمی آنها این است که هیچ کس به دلیل نقض آن مشکلی ایجاد نخواهد کرد. به عبارت دیگر: میفپریستون می تواند برای شما تجویز و پست شود.

و در نتیجه که، شرکتی به نام سقط به درخواست اولین سرویس بزرگ سقط جنین از راه دور بهداشت را راه اندازی می کند ، ماری کلر گزارش می دهد. وب سایت هنوز سفارشات را قبول نمی کند ، اما توضیح می دهد که این روند شامل یک بازدید ویدیویی با یک دکتر است و به دنبال آن بسته ای از داروها ارائه می شود یک شبانه روز ارسال می شود این سرویس پس از آن “به صورت متنی ثبت می شود” و شما در مورد س forالات مربوط به مراقبت های بعدی می توانید به پزشکان آنها دسترسی پیدا کنید. قیمت 239 دلار است.

کشورهای موجود عبارتند از اورگن ، واشنگتن ، کالیفرنیا ، نوادا ، مونتانا ، کلرادو ، نیومکزیکو ، مینه سوتا ، ایلینوی ، جورجیا ، مریلند ، ویرجینیا ، دلاور ، نیوجرسی ، نیویورک ، ورمونت ، ماساچوست ، روین ، مین و منطقه کلمبیا . این شرکت می گوید آلاسکا ، آیداهو ، وایومینگ ، میشیگان ، پنسیلوانیا و نیوهمپشایر “به زودی” می آیند.

بعضی از ایالت ها قوانین حاکم محدود کننده تری دارند سقط جنین نسبت به آنهایی که FDA وضع کرده است ، بنابراین سقط جویی در صورت تقاضا در حال حاضر فقط انجام می شود خدمات خود را در ارائه می دهد20 کشور (به علاوه DC) ، و این فقط به افراد بالای 18 سال که بیش از 8 هفته باردار نیستند محدود می شود. (اگر هنوز این معیارها را ندارید هنوز می توانید از طریق ارائه دهنده دیگری سقط پزشکی از راه دور انجام دهید ؛ با کلینیک محلی خود مشورت کنید). مانند فرزندپروری برنامه ریزی شده، برای اطلاعات بیشتر.)[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir