اکنون می توانید به عنوان جهانگرد در اروپا به کجا سفر کنید؟


تصویر مقاله ای تحت عنوان کجا می توانید به عنوان یک جهانگردان در اروپا در حال حاضر سفر کنید؟

عکس: کاتارینا بلوا (شاتر استوک)

اتحادیه اروپا وجود دارد با بازگشایی مرزهای خود موافقت کرد برای چمن های واکسینه شدهاواخر این تابستان ، اما گیج کننده است که دستورالعمل های آنها برای کشورهای عضو لازم الاجرا نیست. در نتیجه ، برخی از کشورها مرزهای خود را باز کرده اند ، در حالی که دیگران بسته می مانند. برای کمک به شما در پیگیری ، ببینید که در حال حاضر کدام کشورها واقعاً به روی گردشگران آمریکایی باز هستند ، و آنچه ممکن است نیاز داشته باشند.

گردشگران آمریکایی کجا می توانند در اروپا سفر کنند؟

در حالی که اکثر کشورهای اروپایی از دستورالعمل های اتحادیه اروپا پیروی می کنند و به دلیل سفرهای “غیر ضروری” (به عنوان مثال گردشگری) بسته هستند ، انتظار می رود که اتحادیه اروپا در اواخر تابستان امسال سفرهایی را برای گردشگران واکسینه شده کامل آغاز کند (برنامه ای تدوین شده و هفته آینده) کشورهای وابسته به جهانگرد زیر در حال حاضر زود برای گردشگران باز هستند ، اما:

 • بوسنی و هرزگوین است به روی جهانگردان آمریکایی باز است، اگرچه آزمایش PCR منفی برای COVID باید بیش از 48 ساعت قبل از ورود انجام شود. این کشور به گردشگران توصیه می کند تا از رهنمودهای فاصله اجتماعی استفاده کنند و هنگامی که فاصله اجتماعی امکان پذیر نیست ، ماسک بزنید.
 • کرواسی وجود دارد مرزهای خود را برای شهروندان ایالات متحده بازگشایی کرد، به شرطی که بتوانند نشان دهند که یا واکسینه شده اند ، 48 ساعت قبل از ورود PCR آزمایش منفی داده اند یا در 180 روز گذشته از COVID-19 بهبود یافته اند. کودکان زیر دو سال از انجام آزمایش معاف هستند.
 • دانمارک از نظر فنی به روی گردشگران آمریکایی بسته است ، اما او درست وجود دارد “اعلامیه عزیزکه به “عزیزان” ، نامزدها و دیگر اقوام نزدیک اجازه می دهد تا به آنجا سفر کنند –گرچه باید پرواز مستقیمی از کشور مبدا باشد.
 • فرانسه از سال طولانی محاصره ، با بسیاری از مقاصد گردشگری در ماه ژوئن (برج ایفل در 16 ژوئیه افتتاح می شود) ظاهر می شود. این مرز در تاریخ 9 ژوئن به روی گردشگران آمریکایی باز خواهد بود ، مشروط بر اینکه خود را نشان دهند شواهد آزمایش PCR منفی برای COVID ظرف 72 ساعت پس از ورود (یا به جای آن ، شواهدی از آزمایش آنتی ژن منفی 48 ساعت قبل از ورود).
 • یونان مرزهای خود را در ماه آوریل باز کرده و سفر می کندحداقل 14 نفر واکسینه شده اند روزهای قبل از ورود به قرنطینه لازم نیست. مسافرت رفتنکسانی که واکسینه نشده اند باید طی 72 ساعت پس از ورود به یونان ، آزمایش منفی COVID-19 PCR را انجام دهند. کودکان زیر پنج سال معاف هستند. همه مسافران می توانند تحت آزمایشات تصادفی اما اجباری COVID قرار بگیرند و شما نیز باید این کار را انجام دهید پر کردن فرم مکان مسافر قبل از رسیدن طبق وب سایت سفر آفر.
 • ایسلند اولین کشوری بود که از گردشگران واکسینه شده استقبال کرد ، به شرطی که بتوانند واکسیناسیون را ثابت کنند یا اینکه اخیراً از COVID بهبود یافته اند. همچنین آزمایش PCR اجباری وجود دارد و شما نیز هستید قرنطینه برای یک روز پیش بینی می شود به محل اقامت خود هنگام ورود
 • ایرلند از 19 ژوئیه آمریکایی های واکسینه شده را می پذیرد ، زیرا اثبات واکسیناسیون برای جلوگیری از قرنطینه 14 روزه لازم است. مسافران همچنین باید یک مورد را تکمیل کنند فرم مکان مسافر قبل از ورود
 • ایتالیا قرنطینه اجباری 10 روزه وجود دارد ، اما گردشگران می توانند با گرفتن این شرایط ، این نیاز را دور بزنند پروازهای کوید از ایالات متحده به ایتالیا. به عنوان بخشی از برنامه ، مسافران به ایتالیا باید آزمون COVID-19 را بیش از 48 ساعت قبل از سوار شدن و دوباره هنگام ورود انجام دهند.
 • کوزوو با 10:30 شب هنوز نیمه قفل است ، اما آنها به شرط داشتن گردشگران آمریکایی را می پذیرند شواهد آزمایش PCR منفی 72 ساعت را ارائه دهید قبل از ورود به کشور
 • صربستان از مسافرانی که می توانند تست PCR منفی یا تست آنتی ژن سریع ارائه دهند ، استقبال می کند ظرف 48 ساعت از ورود. هیچ شب وجود ندارد ، اما فاصله اجتماعی همچنان باقی است.
 • اسپانیا پذیرش گردشگران واکسینه شده از خارج از اتحادیه اروپا از امروز. واکسن های پذیرفته شده محدود به Pfizer ، Moderna ، AstraZeneca و Johnson & Johnson هستند.
 • بوقلمون است به روی مسافران آمریکایی باز است که 72 ساعت قبل از پرواز تست PCR منفی داشتند. ساعت 10 شب یک ساعت عصر وجود دارد ، اما گردشگران از این محدودیت معاف هستند.
 • انگلستان از یک سیستم کدگذاری شده رنگی استفاده می کند که در آن برخی از کشورها با محدودیت های بیشتری روبرو هستند و ایالات متحده را نیز شامل می شود که در “لیست کهربا” است. متأسفانه ، این بدان معنی است که آمریکایی ها باید یک مورد را تکمیل کنند فرم مکان مسافر، 72 ساعت قبل از رسیدن به تست PCR شرکت کنید و یک قرنطینه 10 روزه انجام دهید –حتی اگر قبلاً واکسینه شده باشند. بسیاری از ناظران انتظار می رود فوراً محدودیت ها برداشته شود، گرچه هنوز دقیقاً مشخص نیست که این دقیقاً چه زمانی ممکن است باشد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

حتما بخوانید:
به گزارش ساینس ، چرا باید برهنه بخوابید