اکنون که همه بزرگسال هستید چگونه می توان با خواهر و برادر خود کنار آمد


تصویر برای مقاله ای با عنوان

عکس: مجموعه اورت (شاتر استوک)

روابط خواهر و برادر می تواند بسیار متفاوت به نظر برسد. همه ما کسی را می شناسیم که فکر می کند خواهر و برادران ، بهترین دوستانشان و هر روز با آنها در ارتباط هستند. اما احتمالاً همه ما حداقل یک نفر را می شناسیم که با یک خواهر و برادر رابطه رقابتی دارد یا ممکن است این رابطه را از زندگی خود قطع کرده باشد. (واضح است: گاهی اوقات این برای سلامتی ذهنی شما کاملاً ضروری است در شرایطی که به شما نوعی آسیب برساند.)

اما بسیاری از مردم خود را در وسط می بینند: رابطه ای مناسب با خواهر و برادرشان که احتمالاً می تواند باشد بهتر. اگر در این گروه قرار می گیرید ، در اینجا چند استراتژی آورده شده است که می توانند به شما کمک کنند.

رابطه خواهر و برادر “عادی” چیست؟

چنین چیزی واقعاً وجود ندارد ، اما برخی مطالعات محدود نشان می دهد که کنار آمدن با خواهر و برادرتان در بزرگسالی فواید بزرگی دارد. این چیزی است که دکتر لوری کرامر ، استاد روانشناسی کاربردی در دانشگاه شمال شرقی بوستون ، اخیراً به CNN گفته است:

“مردم به نظر سالم تر ، شادتر و بهتر تنظیم می شوند – می دانید ، همه این موارد مربوط به روابط مثبت خواهر و برادر است ، و بسیاری از این موارد از این ایده ناشی می شود که می توانید از آنها حمایت و کمک بگیرید و تأیید کنید. شما که یک داستان را به اشتراک می گذارید و جهان را به روشی مشابه شما درک می کنید.

آنچه واقعاً نمی دانیم علت اصلی است ، خواه شادتر باشد افراد کمتر افسرده و قادر به شکل گیری هستند روابط مثبت خواهر و برادر یا حفظ روابط عالی خواهر و برادر به افراد کمک می کند تا با همه چیزهایی که زندگی به شما می زند بهتر کنار بیایند. “

چگونه روابط خواهر و برادر را تقویت می کنید؟

اگر اکنون رابطه شما کاملاً برقرار نیست ، چگونه می توانید از این مزایا استفاده کنید؟ کرامر چند پیشنهاد در همان مقاله برای CNN:

سعی کنید خاطرات جدیدی ایجاد کنید

برای خواهر و برادرانی که قوی ترین ارتباطات را ندارند ، بیشترین (یا بیشترین) موارد مشترک آنها دوران کودکی آنها است ، که گفتن همان سه مورد را آسان تر می کند داستانها بارها و بارها به جای این کار ، کرامر توصیه می کند خاطرات جدیدی را با خواهر یا برادر خود ایجاد کنید – با توجه به شرایط شما – و در خارج از مجالس بزرگتر خانوادگی با هم کاری ایده آل انجام دهید.

همه پیر می شوند

البته ، ممکن است برادر شما همان شیطنت را داشته باشد که در مدرسه ابتدایی داشت ، اما او یک فرد بزرگسال است و همان شخصی نیست که یک ظرف کامل گل Ghostbusters را روی موهای شما ریخته است. اما ساعتبا جراحی ، کمی از مخاط رشد کرده است. کرامر تأکید می کند که ما نباید بر اساس خواهران و برادرهای بزرگتر خود فرضیاتی را تصور کنیم که از بچگی فکر می کردیم.

خود را با خواهر یا برادر خود مقایسه نکنید

بسیار آسان است که خود را با خواهران و برادران خود مقایسه کنیم – به زندگی آنها نگاه کنیم و ببینیم چگونه خود را اندازه گیری می کنیم و سپس در احساسات ناشی از آن فرو می رویم. اما کرامر می گوید که این ایده بدی است و ما باید در نظر داشته باشیم که همه افراد انتخاب های مختلفی را انجام می دهند و فقط به این دلیل که شما در اتاق خواب کودکان مشترک بوده اید به این معنی نیست که شما باید مسیر مشابهی در زندگی داشته باشید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes