[ad_1]

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان گیاهان این گیاهان را برای تب علف های هرز مناسب می کند تا عطسه تابستان را کاهش دهد

عکس: داستان aphoto (شاتر استوک)

آلرژی به معنای واقعی کلمه تحریک کننده است. آنها باید فضای باز و ساکت شما را به جهنمی عطسه تبدیل کنند. تقریباً 19.2 میلیون بزرگسال و 5.2 میلیون کودک در ایالات متحده زندگی می کنند رینیت آلرژیک“بهتر است به عنوان تب یونجه شناخته شده است.” بنیاد آسم و آلرژی آمریکا.

اما خبر خوب این است که تقریباً برای همه گزینه های گل وجود دارد – حتی برای افرادی که تب یونجه دارند. ترفند این است که گیاهان مناسب انتخاب کنید. در اینجا شش گل مناسب برای تب یونجه آورده شده است ممکن است بخواهید فکر کنید

گل برای افراد مبتلا به تب یونجه

البته ، شما باید عواملی مانند محیط محلی و آب و هوا را نیز در نظر بگیرید ، اما در اینجا چند گزینه گل برای شروع وجود دارد. با مجوز از Interflora:

Snapdragons

Snapdragons که به Antirrhinums نیز معروف است ، جوانه هایی کاملاً بسته دارد که انتشار گرده را به حداقل می رساند. “برای به تصویر کشیدن معنای” بانوی مهربان “، این شکوفه ها شهد برای زنبورهای عسل فراهم می کند ، که یکی از معدود حشرات قادر به” باز کردن “گل است” اینترفلورا.

گل صد تومانی

این گل تابستانی پرطرفدار با “سرهای گل تافت بزرگ و مجلل” برای افرادی که تب یونجه دارند انتخاب خوبی است زیرا توسط حشرات گرده افشانی می شود نه باد.

گل سرخ

همانطور که مشخص شد ، افراد مبتلا به آلرژی می توانند بوی گل های رز را دیگر متوقف کنند. این بدان دلیل است که گل رز فقط مقدار کمی گرده را در هوا آزاد می کند. گونه هایی با جوانه را انتخاب کنید تا حتی کمتر در معرض گرده قرار بگیرید.

گلادیولوس

گلادیولوس از آفریقای جنوبی منشأ گرفته و دارد شکوفه زدن حاوی گرده ای ضخیم و چسبناک است. این بدان معناست که آنها بجای اینکه گرده توسط باد حمل شود ، معمولاً توسط زنبورها گرده افشانی می شوند.

آسترانتیا

مطابق با اینترفلورا“Astrantia برای اولین بار در قرن شانزدهم در انگلیس کشت شد و مورد علاقه باغ کلبه ای قرار گرفته است که می توان آن را در طبیعت یافت و رشد داد.” همچنین سطح گرده آنها پایین تر است.

گلهای گل ادرار

مانند بسیاری دیگر از گلهای موجود در این لیست ، گیاهان هورمونی نیز برای گرده افشانی به زنبورهای عسل اعتماد می کنند – این بدان معناست که طرح طبیعی آنها باعث می شود که گرده ها از پرواز در باد منصرف شوند (و سپس باعث عطسه ما شوند).

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir