[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان سعی کنید & quot؛  دوست یابی آهسته & quot؛  اگر از شرکای گودال بیمار هستید

عکس: اوژنیو مارونگیو (شاتر استوک)

اگر عادت دارید روی پروفیل های Tinder ، Hinge ، Bumble پرواز کنید ، یا هر یک از برنامه های اصلی دوست یابی ، روند یافتن یک مطابقت مناسب می تواند طاقت فرسا باشد. اما wتپه کاربرد تأیید فوری می تواند ، شاید بودن دلگرم کننده، شاید بهتر باشد بعد از ملاقات با کسی که دوست دارید ، کار را کند کنید.

چیست “جلسات کند؟ “

نیست یک ایده جدید ، اما یک استراتژی برای کاهش سرعت کار زودتر مرحله خواستگاری است تجدید حیات قرار ملاقات آهسته زمانی است که دو نفر اجازه می دهند صمیمیت جسمی از بین برود روی مشعل عقب به تمرکز دیگران انواع ارتباط.

انتظار برای رابطه جنسی می تواند برخی از حساسیت های بریتانیایی را درک کند و احتمالاً برای اکثر آمریکایی ها سرگرم کننده نخواهد بود. به همان تعداد زوج در اولین ماه پس از آشنایی تمایل به رابطه جنسی دارید در آمریکا برخی تحقیقات انجام دادن پیشنهاد میکنم که با این حال ، نفوذ جنسی می تواند به کینه منجر شود. این بدان معنا نیست که هرگونه صمیمیت جسمی در روزهای اولیه رابطه اتفاق خواهد افتاد منادی چیزهای بد آینده باشید؛ قطعاً برخی از جنبه های صمیمیت مانند بوسیدن ، بغل کردن ، و سایر مظاهر دلبستگی در نشان داده شده است بهبود روابط از نظر عاطفی و جنسی. اما برای رسیدن به آنجا ، به خصوص در شرایط سخت و نامساعد دوست یابی مدرن ، بسیاری از کارشناسان دوست یابی آهسته را توصیه می کنند. به مردم کمک کنید تا نه تنها شریک زندگی خود را که به دنبال آن می گردند ، پیدا کنند به س questionsالات خاصی در مورد خود و جلسات خودشان پاسخ دهید مقاصد.

به عنوان یک روانشناس کیت بالستریری به مردان گفت:

اساسا [slow dating] تمرکز بر روی ملاقات همزمان با افراد کمتری است تا بتوانید در کنار آنها – و مهمتر از همه – خودتان حضور داشته باشید و کیفیت رابطه را با دقت ارزیابی کنید.

به طور کلی ، یک آشنایی آهسته ، قدم برداشتن و قدردانی از تلاش های عاشقانه خود از ارتفاع بالاتر است. بهتر شدن بدانید چه چیزی فراتر از رابطه جنسی نیاز دارید. یا همانطور که سارا کنراتت روانشناس در سال 2018 به NBC News گفت: “این بر اساس تمایل افراد به کاهش سرعت ، شناختن یکدیگر بدون فشار زیاد و تمرکز بر روابط با کیفیت بالا و نزدیکی است.”

چگونه جلسه را به تأخیر می اندازید؟

برنامه های دوستیابی می توانند شما را با نمایه پس از نمایه محاصره کنند ، بنابراین ممکن است ایده خوبی باشد که استفاده خود را محدود کنید – mشنا روی Tinder یا Bumble باید فعالیتی باشد که مثلاً فقط در روزهای سه شنبه یا پنجشنبه مجاز است. همچنین ، برای کاری که انجام می دهید از تاریخ قرار خود مطلع باشید. صادق بودن در مورد رابطه جنسی مشکلی ندارد – در واقع ، قرارهای شما بدون شک از صراحت شما قدردانی خواهند کرد.

شما همچنین ملاقات می کنید ، پس از انداختن تور گسترده نترسید. این به این معنی است که می توانید همزمان با بیش از یک نفر قرار ملاقات بگذارید. این همان مربی دوست یابی است جس مک کان به Ask Men گفتگفتن:

من توصیه می کنم در مراحل ابتدایی شناختن شخصی ، قیف خود را با سه یا چهار لید پر کنید … تا زمانی که با هیچ یک از این خواب ها نخوابید ، می توانید قرار ملاقات با همه را به تأخیر بیندازید.

البته تعجب نکنید اگر برخی از افرادی که می خواهید قرار ملاقات را به تأخیر بیندازند در مورد صمیمیت فوری با شما متفاوت هستند شاید پاداش داده شود ،، با پیدا کردن کسی که همان را می خواهد یک رابطه عاطفی مثل شما قبل از جسمی صمیمیت صورت می گیرد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir