[ad_1]

در صورت دریافت این نامه از سازمان امور مالیاتی ، تصویر مقاله ای تحت عنوان

عکس: جیمی رونی (شاتر استوک)

اگر این هفته نامه ای غیرمنتظره در صندوق پستی خود پیدا کردید ، ظاهراً از سازمان امور مالیاتی و ارائه هزاران دلار پول نقد برای اعتبار مالیات کودک ، وحشت نکنید – این کلاهبرداری نیست. در واقع ، شما می خواهید رتبه هفتم را حفظ کنیداین نامه هایی مانند رسید برای اعتبار مالیاتی قابل بازپرداخت واقعی است که به عنوان بخشی از برنامه نجات رئیس جمهور بایدن در آمریکا تصویب شده است. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

اعتبار مالیات برای کودکان چقدر است و امسال چه تفاوتی دارد؟

اعتبار مالیاتی کودکان برای مالیات دهندگان با فرزندان وابسته حداکثر 3600 دلار اعتبار مالیاتی است و 88٪ خانواده ها باید حداقل شرایط لازم را داشته باشند مقداری پول ، با توجه به IRS (این پست Lifehacker جزئیات بیشتر برای شما خراب می شود) آنچه وام را منحصر به فرد می کند این است که وام قابل بازپرداخت پیش پرداخت است ، نیمی از پول در تاریخ 15 ماه هر ماه به صورت چک عادی ارسال می شود ، از تیرماه شروع می شود و تا پایان سال ادامه دارد (نیمه دیگر وام به عنوان بخشی از اظهارنامه مالیاتی 2021 شما درخواست می شود).

این نامه IRS برای چیست؟

در واقع ، وجود دارد دو نامه هایی که برای 36 میلیون خانواده ارسال شده است: نامه ای مبنی بر اینکه “شما ممکن است واجد شرایط اعتبار مالیات کودک باشید” و نامه دوم ، برآوردی از میزان واقعی بدهی شما. به خاطر داشته باشید که دریافت نامه اول و در نهایت امکان پذیر است نه واجد شرایط اعتبار است زیرا متناسب با آنهایی است که بر اساس اظهارنامه مالیاتی 2019 یا 2020 شما از آستانه درآمد ناخالص سالانه (AGI) فراتر می رود تا برآوردی را از انتظار شما بدست آورید ، از ماشین حساب CNET استفاده کنید اینجا) اگر AGI شما کمتر از سال بعد برای سال مالی 2021 است ، انتظار پرداخت کامل 3600 دلار برای هر کودک را داشته باشید:

  • مجرد: 75000 دلار
  • سرپرست خانوار: 112،500 دلار
  • ازدواج با هم درمورد پرونده: 150،000 دلار

نکته مهم ، این پیش پرداختها براساس آنچه AGI 2021 شما انجام می دهد انجام می شود می تواند ، شاید به همین دلیل سازمان امور مالیاتی در حال ایجاد پورتالی است که در آن شما قادر خواهید بود میزان تعدیل درآمد خود در سال 2021 یا وضعیت فرزندان وابسته خود (مانند تولد فرزند جدید) را گزارش دهید. پیش بینی می شود که تا اول ژوئیه آنلاین باشد (در این بین ، این را بخاطر داشته باشید) وب سایت IRS برای اطلاعات بیشتر در مورد درگاه در دسترس بودن).

با این نامه ها چه کنیم؟

تا زمانی که در واقع چک یا ودیعه مستقیم دریافت نکنید ، می خواهید هر دو نامه را برای اهداف سوابق نگه دارید – به ویژه نامه دوم ، زیرا شامل تخمینی از مقدار واقعی پول دریافت خواهید کرد. اگر به نظر می رسد این میزان کمتر از بدهکار شما است ، می توانید هنگام ثبت مالیات 2021 ، از این نامه ها به عنوان بخشی از مطالبه بازپرداخت خود استفاده کنید.

و اگر این نامه ها را دریافت نکردید؟ خوب ، سازمان امور مالیاتی فقط در کمتر از یک هفته پیش ارسال آنها را آغاز کرده تا بتوانند از طریق پست شناسایی شوند. در غیر این صورت ، ممکن است بخواهید تأیید کنید:

  • که شما واقعاً هستید قابل قبول برای اعتبار مالیات
  • آیا IRS جدیدترین آدرس شما را ثبت کرده است؟
  • اینکه شما در واقع اظهارنامه ای را برای سال های 2019 یا 2020 ثبت کرده اید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir