[ad_1]

در صورت لغو بازیهای المپیک ، تصویر مربوط به مقاله با عنوان این ورزشها را تماشا کنید

عکس: یوئیچی یامازاکی / تصاویر گتی (گتی ایماژ)

پس از احیای COVID-19 در توکیو ، المپیک اکنون از بین می رود ، از جمله پیام از پنجشنبه از وزیر المپیک ژاپن ، تامایو ماروکاوا که بازی ها بدون طرفداران ادامه خواهد داد. اگر تماشای معتبرترین مسابقات ورزشی جهان در مکانی خالی از سکنه برگزار شود ، به نظر می رسد هم دلگیر کننده است، برای در نظر گرفتن: وجود دارد بسیاری از رویدادهای ورزشی در ماه ژوئیه در سراسر جهان اتفاق می افتد که به اندازه المپیک های بی روح دلهره آور نخواهد بود.

پهنر برنامه های تابستانی شما ، از جمله نشستن در یک اتاق تهویه مطبوع و تماشای ورزش ، و شما هنوز هم می تواند انجام دهید اتفاق افتاده بدون تطبیق با المپیک ، که هیچ کس در ابتدا نمی خواست.

چه ورزش هایی غیر از المپیک تابستان امسال وجود دارد؟

حتی با چشم اندازهای تاریک برای جلب توجه به المپیک ، چیزهای زیادی در جهان ورزش وجود دارد که توجه شما را جلب می کند. برای مبتدیان راگبی ، فوتبال ، مسابقات ، گلف ، و بیس بال تابستانی خوب و به سبک قدیمی.

نحوه تماشای rاین تابستان

اگر به نوع دیگری از فوتبال (یا حداقل ورزشی که تا حدودی شبیه آنچه ما فوتبال می نامیم) است علاقه مند هستید ، می توانید در تابستان امسال اتحادیه راگبی را بررسی کنید.

نحوه تماشای sاین تابستان اتفاق می افتد

Fاوتبال ورزش می کند درامی که برخی ممکن است در مورد شکستن المپیک بحث کنند. خوشبختانه ، شما هنوز وقت تماشای دو فینال بزرگ مسابقات بین المللی را دارید. در مورد سایر رویدادها ، به خاطر داشته باشید که ممکن است مجبور باشید ساعتهای عجیب و غریبی را که در سراسر جهان اتفاق می افتد ، حفظ کنید.

  • فینال قهرمانی فوتبال اروپا: بازی انگلیس و ایتالیا یکشنبه 11 ژوئیه برگزار می شود و به طور مستقیم از ESPN پخش می شود. همچنین می توانید از طریق برنامه های ESPN و ESPN Plus پخش جریانی کنید.
  • فینال کوپا آمریکا: برزیل و آرژانتین شنبه ، 10 ژوئیه برای کسب شهرت در آمریکای جنوبی رقابت می کنند و شما می توانید از طریق FOX، FS1، FS2 تماشا کنید. همچنین می توانید از طریق FuboTV پخش جریانی کنید.
  • جام فلوریدا 2021: مسابقات دوستانه پیش فصل بین باشگاههای اروپایی خارج از کشور. به اینترمیلان ، اورتون مراجعه کنید ، و آرسنال او را در 25 ژوئیه به ESPN2 فرستاد-28. همچنین می توانید از طریق FuboTV پخش کنید.

نحوه تماشای مسابقات در این تابستان

چگونه تابستان امسال گلف تماشا کنیم

  • مسابقات آزاد انگلیس: این تورنمنت بزرگ از تاریخ 16 جولای از شبکه NBC و گلف کانال پخش خواهد شد-20. پخش مستقیم از طاووس و NBC Sports.

لیگ برتر بیس بال

همچنین عملکرد آزمایش شده لیگ برتر بیس بال ، که در طول تابستان برگزار می شود ، وجود دارد. اگر بدون قطع کابل تماشا می کنید ، لیست کابل های محلی خود را بررسی کنید یا آن را در MLB.com ، ESPN ، FuboTV ، YouTube TV و موارد دیگر پخش کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir