[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان اگر اعتبار مالیاتی فرزند خود را دریافت نکرده اید چه کاری باید انجام دهید

عکس: دیما برلین (شاتر استوک)

روز گذشته اولین بار از پرداخت ماهانه مالیات کودک به ازای هر کودک 300 دلار ارسال شد ، اما اگر هنوز وارد نشده است چه کاری باید انجام دهید؟ خوب ، انتظار می رود تاخیرها – حتی برای سپرده های مستقیم ایجاد شده در IRS – بنابراین هنوز وحشت نکنید. در اینجا آنچه در صورت تأخیر انتظار می رود و اقداماتی که می توانید در صورت عدم پرداخت هرگز پرداخت انجام دهید ، در اینجا است.

اعتبار مالیات برای کودکان چقدر است؟

به عنوان بخشی از طرح امداد و نجات ایالات متحده در مارس سال گذشته ، خانواده ها در سال 2021 مجاز به اعتبار مالیاتی تا 3 دلار هستند ،600 کودک به ازای هر کودک. نیمی از این مبلغ در پانزدهم هر ماه تا پایان سال (به عنوان چک ماهانه یا با واریز مستقیم) به مودیان ارسال می شود (برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار اعتبار ، این پست Lifehacker را بخوانید)

چه تأخیرهایی را می توان انتظار داشت؟

سپرده های مستقیم ممکن است به تاخیر بیفتد دو تا سه روز کاری از 15 جولای، به این معنی که شما فقط پس از آخر هفته می توانید پرداخت را ببینید. پرداخت های ارسالی به عنوان چک ممکن است یک تا دو هفته به طول انجامد ، بنابراین می توانید پرداخت خود را به پایان ماه نزدیک کنید.

اگر پرداخت مالیات کودک هرگز نرسد چه می کنید؟

به عنوان اولین قدم ، سازمان امور مالیاتی توصیه می کند که وارد آنها شوید پورتال اعتبارات مالیاتی برای کودکان اگر هنوز اولین پرداخت خود را دریافت نکرده اید. در آنجا می توانید مجدداً بررسی کنید که آیا شرایط را دارا هستید و آیا پرداخت انجام شده است. اگر وضعیت شما در انتظار است ،این به این معنی است که IRS هنوز صلاحیت شما را تعیین می کند. متأسفانه ، آژانس فراتر از این ، به غیر از توصیه برای بررسی دوباره پورتال ، بعداً راهنمایی نمی کند. در CNET، اگر در حال بررسی حساب بانکی خود هستید تا ببینید آیا مبلغ پرداختی واریز شده است یا خیر ، به دنبال سپرده ای با عنوان “CHILDCTC” باشید.

(علاوه بر وضعیت پرداخت شما ، پورتال طی چند هفته آینده به روز خواهد شد تا بتوانید آدرس ، وضعیت افراد تحت تکفل خود را تغییر دهید و حقوق خود را برای سال 2021 به روز کنید).

اگر پرداخت پردازش شود اما من هنوز آن را دریافت نکرده ام ، چه می کنم؟

اگر پرداختی پردازش شده را در پورتال مشاهده کردید و آن را دریافت نکردید ، می توانید چیزی به نام a را امتحان کنید پیگیری پرداخت هاکه درخواستی است برای فهمیدن چه اتفاقی برای پول شما افتاده است. پردازش پیگیری ممکن است تا شش هفته طول بکشد ، بنابراین فقط پس از سپری شدن زمان کافی می خواهید از این گزینه استفاده کنید ، زیرا ممکن است پرداخت شما هنوز در جریان باشد.

قبل از شروع به ردیابی پرداخت خود ، سازمان امور مالیاتی به شما توصیه می کند که مطمئن شوید زمان کافی از تاریخ پرداخت شما سپری نشده است ، به شرح زیر:

  • پرداخت مستقیم: پنج روز
  • از طریق پست الکترونیکی در آدرس استاندارد بررسی کنید: چهار هفته
  • چک پستی به آدرس ارسال شده: شش هفته
  • چک پستی در آدرس خارجی: نه هفته

اگر هیچ یک از اینها جواب نداد ، بدترین حالت این است که بعداً باید اعتبار کامل را مطالبه کنید. به عنوان بخشی از اظهارنامه مالیاتی 2021 شما

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir