[ad_1]

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: هیکل (شاتر استوک)

از اول جولای ، آمریکایی های بیکار واجد شرایط دریافت یارانه قابل توجهی در اوباماکر هستند که حق بیمه آنها را به میزان 0 دلار در ماه 60 درصد کاهش می دهد. اگر در سال 2021 در هر زمان بیکار بودید ، می توانید با مراجعه به بازار بیمه درمانی از هم اکنون تا 15 آگوست ، زمانی که دوره ثبت نام ویژه فعلی به پایان می رسد ، برای یک برنامه جدید واجد شرایط شوید. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

اگر برای یک برنامه جدید خرید نکرده اید ، اکنون این کار را انجام دهید

هفته گذشته ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده اعلام کرد که از 1 ژوئیه ، هر کسی که “از هر سال از سال 2021 برای هر هفته کمک هزینه بیکاری دریافت کرده یا تأیید شده است ، می تواند برنامه های کمتری را نیز پیدا کند و هزینه های اضافی را برای هزینه های خود صرفه جویی کند HealthCare.gov ، که البته خانه صرافی یارانه ای مراقبت های بهداشتی فدرال ، تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) ، همچنین به عنوان Obamacare شناخته شده است. یارانه ها توسط طرح نجات آمریکا، که اوایل سال جاری تصویب شد.

همانطور که CNBC گزارش می دهد، یارانه کامل برای طرحهای ارزان قیمت نقره و برنز اعمال می شود ، بنابراین شما همچنان می توانید برای سیاستهای گسترده تر طلا و پلاتین حق بیمه پرداخت کنید. این چیزی است که او گفت یاهو گزارش ها، برنامه هایی برای نقره با حق بیمه تازه کاهش یافته 0 دلار وجود دارد که در حال حاضر در بورس اوراق بهادار موجود است.

با این حال ، محدودیت هایی وجود دارد. یارانه ها در هر کشور متفاوت خواهد بود ، به خصوص اگر خدمات ارائه شده فراتر از آنچه ACA می داند مزایای قابل توجهی برای سلامتی است. همچنین اگر بتوانید از طریق کارفرمای خود بیمه درمانی دریافت کنید ، همچنین نمی توانید یارانه را به عقب برگردانید.

نحوه ثبت نام در طرح اوباماکر

اگر در هر زمان از سال 2021 بیکار بودید ، می توانید برای پوشش در این قسمت ثبت نام کنید مراقبت های بهداشتی.gov تا 15 آگوست ، زمانی که دوره اشتراک آزاد در حال حاضر به پایان می رسد. اگر قبلاً تحت پوشش هستید ، می توانید برای به روزرسانی اطلاعات خود به بازار برگردید و ببینید آیا واجد شرایط یارانه اضافی هستید یا خیر. هنگامی که به برنامه های ارائه شده نگاه می کنید ، احتمالاً حداقل چند طرح نقره رایگان خواهید دید که قبلاً در دسترس نبوده اند. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید برای یک طرح ACA ، این پست Lifehacker را ببینید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir