[ad_1]

تصویری برای مقاله ای با عنوان

عکس: دنیزن (شاتر استوک)

این قابل درک است فروش Amazon Prime Prime (21-22 ژوئن) برای اکثر مصرف کنندگان بسیار زیاد است – این شرکت کمی در زیر جمع می شود 50٪ از کل درآمد خرده فروشی تجارت الکترونیکی، تقریبا شش مرتبه این نزدیکترین رقیب بعدی است ، والمارت اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید معاملات بهتری را در جای دیگر پیدا کنیدزیرا سایر خرده فروشان عمده نیز طی چند روز آینده فروش زیادی دارند. در اینجا برخی از بزرگترین رقبای Amazon Prime برای فروش فلش آورده شده است:

 • حمام تختخواب و فراتر از آن فراتر از پس انداز بزرگ تا 23 ژوئن با تخفیف تا 50٪ برای ملحفه ، چمدان ، و لوازم خانگی فروشگاه با خرید 39 دلار یا بیشتر تحویل همان روز را به مشتریان ارائه می دهد.
 • بهترین خریدها معامله بزرگتر”فروش پیشنهادات لوازم خانگی ، الکترونیکی ، و تلویزیون هایی که برخی از آنها ارزان تر از تخفیف های اولیه هستند ، اگرچه تعداد معاملات و محصولات محدودتر خواهد بود. این فروش تا 22 ژوئن ادامه دارد و برای دریافت این معاملات به عضویت اشتراک پولی نیازی نیست.
 • وسایل ورزشی دیک است ارائه 50٪ تخفیف برای محصولات منتخب تا 23 ژوئن ، در حالی که زایمان آخرین است. دیک دارای برخی موارد منحصر به فرد است که در آمازون یافت نمی شود ، به خصوص برای وسایل کمپینگ ، بنابراین ارزش دارد که هنگام خرید وسایل بیرونی این دو سایت را با هم مقایسه کنید.
 • کارخانه شکاف فروش عمده تخفیف های اصلی لباس های تابستانی را با تخفیف های رقابتی ارائه می دهد ، با ارزش تا 75٪ تخفیف. ارسال رایگان برای سفارشات بالای 50 دلار در دسترس است.
 • JCPenney برآورده می کند “بزرگترین فروش فلش در این فصل،”که 35٪ تخفیف در مواردی که قبلاً کاهش یافته اند ارائه می دهد برخی از استثنائات اعمال می شود. این به معنی تخفیف بیش از 50٪ یا بیشتر برای وسایل خانه است و لباس عالی است ارزان هم – بعضی اوقات فقط چند دلار عنصر وانت در فروشگاه موجود است.
 • روی سنبله معاملات WOW با صرفه جویی در ظروف خانگی ، اسباب بازی ها ، زیبایی و لباس تا 22 ژوئن ادامه دارد. همچنین می توانید بابت هر 50 دلار خرج یک کوپن فروشگاهی به ارزش 10 دلار برنده شوید. اگر کارت اعتباری کوهل دارید ، 15٪ تخفیف اضافی برای کالاهایی که در زمان فروش فروخته می شوند اعمال می شود. کوهل در اکثر فروشگاه ها محدودیت هایی را ارائه می دهد.
 • میسی 70٪ تخفیف به عنوان بخشی از “تبلیغات حماسی”رویدادی برای فروش برای همه چیز ، از جمله جواهرات ، لباس ، و چیزهای اساسی برای سفر تا 23 ژوئن. بسیاری از لباس ها زیر 20 دلار تخفیف دارند.
 • نوردستروم برخی از موجودی خود را به فروش می رساند ، که به معنای 60٪ تخفیف در لباس ، کفش ، و لوازم جانبی این فروش محدودتر از فروش سالانه بزرگ آنها است (که در تاریخ 6 ژوئیه برگزار می شود) ، اما تخفیف برای مارک های بزرگی مانند Manolo Blahnik یا Nike را نباید نادیده گرفت.
 • ناوگان قدیمی وجود دارد فقط فروش آنلاین با پیشنهادات تا 50٪ تخفیف تا 22 ژوئن (به استثنای معاملات Daily Day Magic و 50٪ تخفیف موجود). این که آیا شما به عنوان بخشی از فروش عادی جادوی روزمره زنجیره لباس چیزی خریداری می کنید یا به عنوان بخشی از این معامله با 50٪ تخفیف ، لباس هایی مانند شلوار جین ، ژاکت ، و لباس های زیر 20 دلار پیدا می شود.
 • هدف دارد “روز معاملات“فروش آنلاین فقط تا 22 ژوئن. این شرکت می گوید خریداران می توانند انتظار “معاملات صدها هزار” را داشته باشند.در تعدادی از دسته ها مانند لباس یا لوازم الکترونیکی ، تخفیف ها از 10٪ تا 50٪ تخفیف است. برخلاف فروش فقط به اعضای Prime Amazon (12.99 دلار در ماه) ، روزهای معاملات برای همه آزاد است. اگر در نزدیکی یک مرکز تحقق هدف زندگی می کنید ، سفارش از همان روز نیز وجود دارد.
 • در والمارتمعاملات روزهای 2021“فروش در حال انجام است تا 23 ژوئن و به Amazon Prime Day برای پول خود پول می دهد ، زیرا این شرکت تخفیف های مشابهی را در انتخاب گسترده ای از اقلام در دسته هایی مانند الکترونیک ، پاسیو و باغ ، لوازم خانگی ، اسباب بازی ها ، زیبایی ، و مد هیچ عضویتی لازم نیست ، خریداران حمل دو روزه رایگان را با سفارشات بیش از 35 دلار دریافت می کنند و مطالبات داخل فروشگاه برای اقلام انتخابی در دسترس است. اگر عضو Walmart + باشید (ماهانه 12.95 دلار) تخفیف های اضافی و ارسال رایگان نیز در دسترس است.
 • Wayfair در اواسط 72 ساعت است “روز فروش، “، که معاملات حداکثر 80٪ را برای موارد بارگیری شده یا خاتمه یافته ارائه می دهد. به نظر می رسد بهترین معاملات برای مبلمان داخلی ، استندهای تلویزیون ، کشوها ، و میزهای قهوه. بدون عضویت اجباری

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir