اگر سگ شما از آتش بازی می ترسد چگونه فیلم ها می توانند به شما کمک کنند


تصویر مقاله ای تحت عنوان

عکس: الکسی بویکو (شاتر استوک)

هر 4 ژوئیه ، در حالی که آتش بازی در آسمان شب منفجر می شود ، میلیون ها سگ به دنبال پوشش یا پارس می دوند و با سر و صدا از صداهایی که به گوش های حساس سگ آنها حمله می کنند ، زوزه می کشند. آتش بازی برای سگهایی که نمی دانند کاکوفونی بیرون “آزادی” را جشن می گیرد و خانه و خانه آنها را تهدید نمی کند ، ترسناک و گمراه کننده است.

از آنجا که سگ شما در اینجا فقط یک ناظر درمانده است ، با آماده سازی آنها برای ضربه فصل آتش بازی ، خدمات بزرگی به آنها خواهید کرد. روشهای زیادی وجود دارد که می توانید برای کنترل استرس آنها در نظر بگیرید – از تهیه “صاعقه” وزنی برای قرار دادن آنها در داروهای ضد اضطراب– اما ساده ترین آن ممکن است نوعی از مواجهه درمانی باشد.

در طول روزها (و هفته ها ، اگر وقت دارید) به چهارم منتهی می شوید ، فیلمبرداری یک فیلم منفجره بلند و تاریک را عادت دهید. اگر سگ شما به شنیدن انفجارهای سینمایی (یا موسیقی متن فیلم بمبارانتی مشابه دیگر ، مانند a) عادت کرده است ویدیوی YouTube از نمایش آتش بازی) قبل از هرج و مرج ، آنها امیدوارند که بتوانند با تعطیلات کنار بیایند بدون اینکه سر و صدا را با فروپاشی تمدن اشتباه بگیرند.

چرا سگها از آتش بازی خیلی ترسیده اند؟

سگ شما هیپوکندریا نیست. همانطور که حس بویایی آنها مانند شما نیست ، احساس آنها نیز بطور قابل توجهی بهتر و حساس تر است. سگ ها می توانند دسی بل آنقدر بلند بشنوند که توسط انسان شنیده نشوند و صداهایی که خیلی نرم هستند توسط انسان شنیده نشوند. منطقی است که سر و صدای زیاد و بدون منبع قابل مشاهده باعث وحشت آنها شود ، اما این به طور کامل دلیل سگ ها را توضیح نمی دهد بنابراین ناشی از انفجار آتش بازی.

به احتمال زیاد ، بسیاری از آنها هنگام شروع جشن به لرزیدن سگ شما کمک می کنند. “این می تواند بو باشد؛ این می تواند سر و صدا و برق و رعد و برق باشد ، “جودی مورگان ، دامپزشک گفت. به باشگاه کنل آمریکا گفت. برخی از سگ ها ممکن است به طور کلی ارتباطات آسیب زا با صدای بلند داشته باشند. جزئیات مجله اسمیتسونیان چگونه سگ یاد می گیرد که صدای بلند یک خدمه ساختمانی را با رها کردن ارتباط دهد:

به عنوان مثال ، اگر یک کارگر ساختمانی در حالی که توله سگ در خانه تنها مانده بود ، به دیواری در یک آپارتمان همسایه بکشد ، آن توله سگ می تواند ضربه را به رها کردن پیوند دهد – بدون اینکه مالک حتی از وقوع آن آگاه باشد.

با این حال سگها بدون در نظر گرفتن تجربیات زندگی مربوطه ، معمولاً از شلوغی و آتش بازی آتش بازی می ترسند. یکی مطالعه از سال 2019 پیدا شده است 52٪ صاحبان سگ های مورد بررسی گفتند حیوان خانگی آنها تحت تأثیر آتش بازی قرار گرفته است ، “تقریباً یک سوم سگ ها بالاترین درجه ممکن وزن را دارند”.

دامنه رفتارهای سگهایی که هنگام آتش بازی وحشت می کنند زیاد است ، اما همه آنها بد هستند. جنیفر گرین ، مدیر دامپزشکی در بیمارستان دامپزشکی دانشگاه استرالیا کامدن ، گفت Phys.Org یک صاحب سگ توله سگ مضطرب چه رفتاری می تواند در 4 جولای یا حتی در هنگام رعد و برق شدید انتظار داشته باشد:

نفس نفس زدن ، راه رفتن ، غر زدن ، ریزش ، پنهان کردن و از بین بردن وسایل اطراف خانه می تواند باشد. آنها اغلب چنان ترسیده اند که سعی در فرار دارند. بسیاری از سگها هنگام طوفان یا آتش بازی ناپدید می شوند.

برداشتن گامهایی برای آماده سازی توله سگ خود برای ضربه قریب الوقوع می تواند کمک زیادی به آرامش اعصاب او کند.

بنابراین قبل از نمایش یک فیلم بلند یا صدای سفید پخش کنید

با ایجاد موشک کوچکتر در خانه می توانید سگ خود را با موشک بیرون تطبیق دهید. یک احتمال این است که واقعاً یک فیلم قوی پیدا کنید – شاید یک فیلم با جلوه های ویژه و انفجار – برای پخش منظم قبل از انفجار مواد منفجره در تعطیلات. هدف این است که سگ خود را نسبت به سر و صدای بیرون حساس کنید و به او اطمینان دهید که چیزی از ترس ندارید – یا آنها را گیج کنید تا نتوانند بین نویز خارج و آنچه از تلویزیون شما می آید تفاوت قائل شوند. شما همچنین می توانید موسیقی متن فیلم پر سر و صدا را با یکی از غذاهای مورد علاقه سگ خود جفت کنید تا یک ارتباط دلپذیر ایجاد کند.

جن استنلی ، مشاور رفتاری سگ ، به طور دقیق با چگونگی انجام این کار به باشگاه لانه های آمریکایی گفت:

میزان صدا باید به اندازه ای باشد که سگ شما متوجه آن شود ، اما هیچ نشانه ای از استرس مانند تنگی نفس ، راه رفتن ، ترک منطقه یا تلاش برای پنهان شدن را نشان ندهد. ما این را نگه داشتن سگ “زیر آستانه” می نامیم و به شما امکان یادگیری می دهد. اگر سگ ویران شود ، آنها سعی می کنند از اوضاع فرار کنند و نمی توانند یاد بگیرند که تهدیدی نیست.

به یاد داشته باشید که هدف عادی سازی صدای آتش بازی تا حدی است که سگ شما انجام دهد شروع به پیدا کردن انفجار و رونق بی ضرر می کند. که سود سهام پرداخت خواهد کردچون فصل آتش بازی معمولاً بسیار فراتر از 4 جولای است.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes