[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان اگر در قرص کلر پیدا نکردید در استخر خود چه استفاده کنید

عکس: میلیاردها عکس (شاتر استوک)

می توان ماسک ها را برداشته و شلیک کرد ، اما ما هنوز هم تأثیر همه گیر COVID-19 را بر تولید و تحویل احساس می کنیم. همراه با مواردی مانند این لوازم خانگی و الوار، همچنین برای استخرهای شنا کمبود قرص کلر وجود دارد. به همین دلیل این اتفاق افتاده است و آنچه می توانید به جای قرص های سخت دسترسی استفاده کنید.

چرا در سال 2021 کمبود کلر وجود دارد؟

بنابراین، چگونه این اتفاق افتاد؟ همانطور که به یاد می آورید ، سال 2020 برای استخرهای خانگی بسیار بزرگ بود. در واقع ، طبق گزارش ، 23 درصد در تعداد ساختمانها در ایالات متحده در مقایسه با سال 2019 افزایش یافته است داده ها از گلدمن ساکس. به عبارت دیگر ، استخرهای زیادی در سال 2021 فعالیت می کنند..

علاوه بر این ، یکی از قربانیان طوفان لورا ، که در آگوست سال 2020 به سواحل لوئیزیانا برخورد کرد ، کارخانه آزمایشگاه بیو بود. این مرکز تولید بیشتر قرصهای کلر مورد استفاده در ایالات متحده را تولید می کند و خسارت قابل توجهی به آتش سوزی وارد کرده است. طوفان طبق گفته های Savannah Cher c مقاله به BobVila.com: “کارخانه Bio-Lab نباید تولید خود را تا سال 2022 از سر بگیرد ، بنابراین صنعت باید انتظار داشته باشد که تا آن زمان کار نکند.”

به جای قرص کلر از چه چیزی می توانید در استخر خود استفاده کنید؟

از آنجا که فصل استخر 2021 در حال انجام است و پیش بینی کلر برای سال 2022 امیدوار کننده به نظر نمی رسد ، شما ممکن است به دنبال گزینه ای برای قرص های سنتی باشید تا استخر خود را تا حد ممکن تمیز و بهداشتی نگه دارید. شر می گوید ، بهتر است به جای آن از کلر مایع استفاده شود.

اول ، معایب – با این واقعیت شروع می شود که به مقدار زیادی نیاز خواهید داشت. به طور خاص ، یک گالن کلر مایع معادل دو قرص کلر است. همچنین این احتمال وجود دارد که کلر مایع بر میزان pH استخر شما تأثیر بگذارد ، بنابراین شر بر اهمیت نظارت بر سطح شنا در فصل شنا تأکید می کند.

و به همان اندازه وسوسه انگیز است که کل کل مایعات مورد نیاز خود را برای فصل (یا فصل آینده) تهیه کنید ، ایده خوبی نیست. شر توضیح می دهد ، زیرا ماندگاری کمی دارد و پس از چند هفته قدرت خود را از دست می دهد. او برای تازه نگه داشتن آن بیشتر توصیه می کند آن را ذخیره کنید کلر مایع در یک مکان خنک.

اما کلر مایع خالی از لطف نیست – شروع با این واقعیت که استفاده از آن نسبتاً آسان است. شر می گوید: “لازم نیست فرمول را با هر چیزی مخلوط کنید و در صورت لزوم می توانید آن را داخل استخر بریزید.” علاوه بر این ، در واقع موجود است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir