[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان

تصویر: shurkin_son (شاتر استوک)

اگر مهلت تمدید تشکیل پرونده مالیات در هفته گذشته را فراموش کرده باشید ، ممکن است نگران تأثیرپذیری از مجازات های IRS باشید. با این حال ، اگر سابقه اخیر تشکیل پرونده تأخیر مالیات ندارید ، ممکن است بتوانید برای چیزی به نام a درخواست دهید کاهش مجازات برای اولین بارکه برخی از مجازات های شما را انکار می کند. در اینجا نحوه درخواست شما وجود دارد.

هزینه های IRS چقدر دیر کار می کنند

اول ، اگر انتظار بازپرداخت دارید ، ارسال دیرهنگام جریمه ای ندارد. با این حال ، اگر بدهکار مالیات هستید و مهلت مهلت 17 مه را بدون درخواست تمدید از دست داده اید ، باید سریعاً پرونده را تنظیم کنید تا مجازات ها و بهره ها را محدود کنید.

مersدیان مالیات دیررس معمولاً بدهکار a جریمه سپرده– 5٪ مانده مالیات پرداخت نشده در ماه. اما اگر بیش از 60 روز پس از پایان مهلت تشکیل پرونده ، پرونده خود را ثبت کنید ، مجازات شما کمتر از می شود 435 دلار یا 100٪ مانده مالیات پرداخت نشده شما. اگر اسناد را به موقع ارائه کرده باشید ، اما توانایی پرداخت مالیات خود را ندارید ، جریمه بسیار کمتری است – 0.5٪ مانده پرداخت نشده شما در ماه.

به خاطر داشته باشید که برخی از مودیان مالیات ممکن است وقت اضافی برای ثبت اظهارنامه مالیاتی و پرداخت مالیات خود ، از جمله داشته باشند قربانیان فاجعه، مالیات دهندگان ساکن خارج از کشور، اعضای خدمت سربازی، و کارکنان پشتیبانی واجد شرایط در مناطق جنگی.

برای اولین بار ، کاهش مجازات هزینه های معوقه را لغو می کند

اکنون برای خبر خوب: اگر شما سابقه تشکیل پرونده و پرداخت به موقع مالیات خود را دارید ، ممکن است سازمان امور مالیاتی مایل باشد این مجازات ها را با کاهش مجازات برای اولین بار، همراه با سود متعلق به مجازات شما. آژانس همچنین ممکن است تخفیف در مجازات a دلیل معقول– که شامل مواردی مانند بلایای طبیعی ، عدم دسترسی به سوابق شما ، یا مرگ یا بیماری یکی از اعضای خانواده است.

برای واجد شرایط شدن برای کاهش مجازات برای اولین بار ، باید معیارهای زیر را داشته باشید:

  • سه سال تشکیل پرونده به موقع و پرداخت مالیات
  • شما تمام اظهارنامه های مورد نیاز فعلی را ارسال کرده اید یا درخواست داده اید تمدید زمان تشکیل پرونده
  • اینکه شما همه پولی را که پرداخت کرده اید – یا قبول کرده اید – بپردازید

نحوه درخواست اولین تخفیف مجازات

در صورت عدم ارائه پرونده اطلاع از سازمان امور مالیاتی ، به دنبال شماره رایگان در گوشه بالا سمت راست بگردید و با آژانس تماس بگیرید تا ببینید آیا واجد شرایط تخفیف یا معافیت دیگری هستید. (خطوط اغلب شلوغ هستند ، بنابراین این پست Lifehacker را ببینید برای تغییر مسیر به یک عامل).

متناوباً ، اگر ترجیح می دهید درخواست را به صورت کتبی ارائه دهید ، می توانید از طریق پست با IRS تماس بگیرید ، اما دریافت پاسخ ممکن است 30 روز طول بکشد. همچنین ، یک نکته دیگر: شما می توانید با ارائه درخواست ، شانس تسکین خود را بهبود ببخشید بعد از پرداخت مانده مالیات خود را. اگر اخطار یا نامه ای دریافت کرده اید مبنی بر اینکه سازمان امور مالیاتی درخواست شما را برای نرمش پذیرفته است ، ممکن است بخواهید از ابزاری برای کمک به خود به صورت آنلاین برای تجدیدنظر در مجازات ها.

این داستان در ابتدا در 7 آگوست 2020 منتشر شد و در تاریخ 27 مه 2021 با اطلاعات اضافی به روز شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir