اگر مبتدی باشید چگونه می توان هر تمرین را تسهیل کرد


زنی که برای ایجاد فشار تلاش می کند

عکس: فیزیکی (شاتر استوک)

عادت آموزش راهی برای ایجاد حرکت دارد: Oوقتی کاری را انجام می دهید ، افزودن چیز دیگری آسان است. اما اگر یک مبتدی کاملاً کامل باشید ، بعضی اوقات ممکن است کارهایی که دیگران می بینند انجام نشود به نظر می رسد برای شما امکان پذیر است با این حال ، این درست نیست: خوبشما زیاد احتیاج دارید از جایی شروع کنید

باور کنید یا نه ، کارآموزان باتجربه مشکلی مشابه مبتدیان دارند: Eخیلی ها الان می خواهند جلوتر باشند حتی صافرادی که به سرعت پوچ می دوند وقتی همه چیز را شروع می کنید ، اغلب برخورد می کنند ، حتی سریعتر نمی توانند اجرا شوند شما باید تا آنجا که می توانید تمرین کنید – ممکن است اصلاً نتوانید بدوید ، اما می توانید راه بروید – و از آنجا ساخت کنید. در اینجا چند پیشنهاد برای شروع وجود دارد.

اگر نمی توانید چمباتمه بزنید

بسیاری از برنامه های وزنی “آسان” شما را وادار می کنند حرکت چمباتمه بدون وزن اضافی. اما اگر این بیشتر از توانایی شماست ، یکی از موارد زیر را امتحان کنید:

  • روی صندلی بنشینید و عقب بایستید.
  • پشت خود را به دیوار تکیه دهید و به سمت پایین بلغزانید تا در حالت نشسته قرار بگیرید (به این حالت چمباتمه زدن روی دیوار می گویند).
  • هنگام چمباتمه زدن به پیشخوان یا صندلی پشت نگه دارید.

برای هر یک از آنها خوب است که تا حد ممکن پایین بیایید ، حتی اگر حتی موازی هم نباشد. با گذشت زمان ، می توانید روی پایین آوردن کار کنید.

اگر نمی توانید وزنه برداری کنید

گردهمایی ها حرکت دیگری است که می توانید در تمرینات ساده مبتدی مشاهده کنید ، اما هرکسی نمی تواند در روز اول فشار خود را انجام دهد..

فشارها هرچه دستان شما بالاتر باشد آسانتر می شوند و هرچه پاهای شما بالاتر می رود فشارها بیشتر می شود. بنابراین برای ساده ترین نسخه مبتدی ، دستان خود را بر روی دیوار تا ارتفاع شانه قرار دهید. به دیوار تکیه دهید ، سپس دوباره به حالت ایستاده فشار دهید.

یک بار بلند می شوند به راحتی ، یک سطح پایین تر ، مانند یک میز یا میز را انتخاب کنید. سپس به سمت صندلی و غیره حرکت کنید. این پیشرفت قابل بحث نیست بهتر از انجام فشارهای زانوزیرا در هر سطحی که باشید ، تمرین می کنید که کل بدن خود را در حالت تخته به حالت ایستاده نگه دارید.

اگر برای گرفتن وزنه آماده نیستید

دمبل در همه اندازه ها موجود است –و خوشبختانه برای مبتدیان ، کوچکترین ها ارزانترین نیز هستند. اگر سالن ورزشی شما به اندازه کافی دمبل کوچک نداشته باشد ، احتمالاً هر فروشگاه لوازم ورزشی یکی از آنها را خواهد داشت شما چندین دمبل با یک و دو کیلوگرم دارید که می توانید آنها را بگیرید و به کیف بدن خود اضافه کنید.

اما اگر حتی برای دمبل آماده نیستید ، خوب است. وزن بطری نیم لیتری آب حدود نیم کیلوگرم است. یک جعبه سوپ هم همینطور است. بطری های آب بزرگتر ، بطری های شراب و کوزه های شیر می توانند وزن شما را کمی بیشتر کنند. ما اینجا حساب شما رو کردیم. همچنین می توانید کتابها ، اسکیت های غلتکی یا کیسه هایی را پر کنید که به معنای واقعی کلمه همه چیز هستند. (دو بطری آب در کیسه مواد غذایی؟ این یک پوند است.)

آیا نیاز به شروع حتی آسان تر دارید؟ خوب است که با استفاده از تمرینات وزنه برداری انجام شود به معنای واقعی کلمه هیچ چیز. دستان خود را به صورت مشت درآورید و حرکات را انجام دهید. اگر ویدئویی را دنبال کنید که یک میلیون تکرار فرق عضله دو سر بازو یا عضله سه سر بازو انجام می دهد ، بازوهای شما خسته می شوند ، حتی اگر خالی باشند. فقط به محض آماده شدن به سمت بطری های آب بروید.

اگر آماده نیستید که ویدیو را دنبال کنید

با استفاده از این مواد جایگزین ، ممکن است احساس کنید که آماده شروع به دنبال کردن به همراه فیلم های آموزش سطح مبتدی هستید. اما اگر نتوانید دقیقاً آنچه را که روی صفحه است کنترل کنید ، چه می کنید؟

به یاد داشته باشید که هدف شما باید انجام یک تمرین باشد در سطح فعلی تناسب اندام شما، نه برای تکمیل تعداد مشخصی از تکرارها ، که اگر حالت بهتری دارید می توانید از نظر تئوری انجام دهید. بنابراین اگر فیلم 30 ثانیه فشار می خواهد و شما فقط نمیتوانید انجام دهید ، تا آنجا که می توانید انجام دهید و بقیه زمان را استراحت دهید.

بهتر است که از ویدیویی به ویدیوی دیگر بپرید تا جایی که چیزی پیدا کنید در سطح شما ، اما مراقب یکی باشید که سرگرم کننده به نظر می رسد اما فقط از دسترس شما خارج است. با اصلاح آن را انجام دهید یا در صورت لزوم استراحت کنید ، سپس آن را علامت گذاری کنید و هفته آینده به آن برگردید. شانس خوب است شما قادر خواهید بود کمی بهتر عمل کنید –و اگر هفته به هفته به همان تمرین خود ادامه دهید ، در نهایت به آن تسلط خواهید یافت. توالی باعث ایجاد سکون می شود.

اگر آماده انجام تمرین دوچرخه سواری نیستید

فرض کنید می خواهید از یک مربی دوچرخه سواری شبیه Peloton آموزش ببینید. دوچرخه خود را دارید ، می توانید پدال را بچرخانید ، اما خیلی سریع نفس می کشید و احساس می کنید نمی توانید ادامه دهید.

تنظیم این تمرینات آسان است: الفتنها کاری که باید انجام دهید این است که به صدا و حالات چهره مربی توجه کنید و اعداد خاص را نادیده بگیرید. فرقی نمی کند که “20” بخواهد یا “50”. اگر مربی نگاه کرد و گفت که او به راحتی با دوچرخه سواری می کند ، مقاومت خود را طوری تنظیم کنید شما با دوچرخه سواری راحت دور می شوید. اگر به نظر می رسد سخت کار می کند اما نمی میرد ، مقاومت خود را اینگونه تنظیم کنید شما آنها سخت کار می کنند اما نمی میرند.

اگر آماده دویدن نیستید

راه رفتن. یعنی این استراتژی است. از اتاق عبور کنید ، از بلوک پایین بروید ، یک مایل راه بروید. من آهسته راه می روم. در نهایت متوجه خواهید شد که به جلو یا سریعتر حرکت می کنید. شاید به جایی برسید که بخواهید شروع به دویدن کنید. شاید شما فقط از پیاده روی خود لذت ببرید.

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که از کجا شروع کنید

شروع کنید به معنای واقعی کلمه در همه جا. هیچ پاسخ غلطی وجود ندارد ممکن است شروع به راه رفتن کنید ، اما معلوم است که از راه رفتن متنفر هستید. خوب ، شما در حال حاضر بدن خود را چند بار در هفته حرکت می دهید ، بنابراین می توانید راه رفتن را با چیز دیگری جایگزین کنید.

یا ممکن است هر روز شروع به انجام فشارهای سنگین کنید اما بعد از مدتی مچ دستان شما درد می کند. تو می توانی مقابله با این مشکل را انتخاب کنید و با افراد تازه کار خود ادامه دهیدیا می توانید به گذشته خود نگاه کنید ، سلام کنید ، و چیز دیگری را انتخاب کنید تا برای فصل بعدی سفر تناسب اندام خود امتحان کنید. پس از همه ، شما قبلاً شروع کرده اید ، پس چرا ادامه نمی دهید؟


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>