[ad_1]

اگر شما لیزری هستید که در پرداخت بدهی خود متمرکز هستید ، از مقاله ای با عنوان استفاده از این کارت برگشت وام دانشجویی استفاده کنید

عکس: بادبادک_بازی (شاتر استوک)

ما اخیراً در مورد یک کارت اعتباری که به شما کمک می کند اجاره خود را پرداخت کنیداما در مورد کارتی که به شما کمک می کند وام دانشجویی خود را پرداخت کنید چطور؟ وجود دارد نقشه جدید این کار را انجام خواهد دادارائه 2٪ به صورت نقدی خریدهایی را که می توان برای مجموعه ای از دانشجویان خدمات انجام داد ، برگردانید. در اینجا نگاهی می اندازیم که آیا این کارت کارت خوبی برای شماست.

اگر لیزر روی بدهی دانشجویان متمرکز باشید ، بازپرداخت وام دانشجویی می تواند گزینه خوبی باشد

کارت بازپرداخت وام دانشجویی Laurel Road (این یک جرعه است) از کارت های برگشت و سایر پاداش های سفر متمایز است ، به شما کمک می کند تا در پرداخت وام دانشجویی خود بسیار متمرکز باشید. این اولین کارت نیست که چنین کاری انجام می دهد (صف کارتهای سالی می است یک مثال) ، اما مطمئناً انعطاف پذیرترین است ، زیرا Laurel Road ادعا می کند که می توانید به 95٪ وام دهندگان وام دانشجویی بازپرداخت کنید (در پاسخ به یکی از سوالات متداول لیستی را می توان یافت) اینجا) در اینجا نگاهی می اندازیم به ویژگی ها و مزایای اصلی نقشه:

  • بازپرداخت 2٪ پول وام دانشجویی با خدمات واجد شرایط یا 1٪ اعتبار بیانیه
  • 500 دلار جایزه بازپرداخت وام دانشجویی یا بیانیه 250 دلاری اعتبار پس از صرف 5000 دلار. ظرف 90 روز پس از افتتاح کارت جدید
  • هیچ علاقه ای برای سال اول وجود ندارد
  • هزینه سالانه 0 دلار
  • 0٪ کارمزد معاملات خارجی

آیا وام وام دانشجویی ارزش آن را دارد؟

بله ، اما فقط در صورتی که قصد دارید از این کارت برای بازپرداخت وام دانشجویی استفاده کنید. 2٪ که در مقابل وام دانشجویی شما بازپرداخت می شود ، یک نرخ رقابتی است ، اما 1٪ وجه نقدی به عنوان بیانیه اعتبار آنچنان عالی نیست. و جایزه خوشامدگویی برای کارت برگشت نقدی کاملا مناسب است ، اگرچه هدف هزینه 5000 دلار نسبتاً زیاد است. در مقایسه با سایر کارت های بازپرداخت.

علاوه بر این ، اگر می خواهید عادات کارت اعتباری خود را ساده کنید و نیاز به یک شروع تازه دارید ، پیشنهاد 12 ماهه با بهره صفر (اگر مانده خود را از کارت دیگری منتقل کنید) گزینه ایده آلی است. سپس متغیر APR بسته به اعتبار شما به 13.99٪ به 22.99٪ می رسد.

ردیف پایین

کارت های برگشت نقدی بهتری وجود دارد ، اما اگر متعهد شوید که در اسرع وقت وام دانشجویی خود را پرداخت کنید ، این کارت خوب کار می کند. مزیت اضافه شده این است که در پاداش هایی غرق نخواهید شد که ممکن است ناخواسته منجر به هزینه های بیشتری شود. به عنوان مثال ، شما می توانید یک هتل یا پرواز رایگان از کارت پاداش سفر دریافت کنید ، اما احتمالاً در نهایت هزینه بیشتری برای غذا ، خرید ، یا وقتی در تعطیلات هستید ، فعالیت کنید. از طرف دیگر ، این کارت با جوایزی که دارد نسبتاً اسپارت استاما این نکته است ، باید ساده باشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir