[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه اگر نوشتن برای شما آسان نیست ، نامه های الکترونیکی ترسناک کمتری بنویسید

عکس: pfluegler-عکس (شاتر استوک)

از آنجا که بسیاری از ارتباطات کاری مدرن ما به صندوق های پستی ما متکی است ، ضروری است هر کس برای یادگیری نحوه برقراری ارتباط موثر از طریق ایمیل. این حقیقت دارد حتی اگر مهندس شیمی باشید که بهانه ای بلد نیست از دستگیره در.

اگر متوجه شده اید که ایمیل های شما به نوعی علامت را از دست می دهند – شاید همکاران شما بیش از آنچه قبل از شروع موضوع سردرگم بودند ، گیج شده اند – جای نگرانی نیست: راه هایی وجود دارد که مطمئن شوید ایمیل های شما موضوع را روان انتقال می دهند و شما برای انجام کار خود باید سوسک ادبی باشید.

چگونه می توان ساختار خود را ایجاد کرد پست الکترونیک

تیمانند آن فکر کنید یک کتاب داستان ابتدایی که می توانید برای کودک بخوانید: باید یک آغاز ، یک وسط وجود داشته باشد ، و پایان. اگر می توانید کمک کنید سنگ یا گره باز نشده است.

اگر به عنوان مثال، شما هستید گزارش نویسی به ازای هر تیم برای پروژه ای که هستید میزبان ، ابتدا توضیح دهید که این پروژه چیست و امیدوارید از طریق آن به چه چیزی برسید. سپس آنچه را که به دست آورده اید و مکان هدایت پروژه را توصیف کنید. سرانجام ، آن را برگردانید ، و فکر کنید یا س questionsالات ، سپس با یک سفر رسمی با کمال لطف تعظیم کنید.

روش دیگری برای فکر کردن در مورد آن ممکن است شامل پختن آن تا چهار مرحله باشد. همانطور که شرکای مشاوره رشد می نویسند ، شما می توانید این طرح را دنبال کنید:

  1. با درود
  2. اقدام یا درخواست اقدام
  3. شرح مختصر متن و تأثیر آن
  4. بستن

این ممکن است بیش از حد اساسی به نظر برسد ، اما سخت می شود مردم جزئیات را گرفتار کرد – نثر سنگینی که از کل ایمیل فاصله دارد. آخرین چیزی که می خواهید این است که در انتهای کار مردم را گیج کنید ، بنابراین مطالب کوتاه خود را به زبان ساده و واضح نگه دارید.

همیشه استفاده کنید موضوع در ایمیل های شما

آنجاهیچ چیز نفرت انگیزتری در برچسب ایمیل وجود ندارد (حداقل برای من) از ایمیل که سر و کار ندارد تم تم. اگر می خواهید به عنوان آخرین چاره توجه شخص را جلب کنید – با نوشتن “آیا می توانید با من تماس بگیرید؟” در متن یک ایمیل – پس شاید خوبه. با این حال ، به طور کلی ، ایمیل های بدون عنوان موضوع دیوانه کننده هستند، مانند وقتی یک حسابدار که من استفاده کردم نتوانستم یکی اضافه کنم ، حتی اگر بیش از 50 ایمیل در یک موضوع برای من ارسال کند.

من هم همینطورf ارسال ایمیل a مردم الفبرای چیز مهمی موضوع مکالمه خود را به موضوع اضافه کنید. آن را کوتاه و قابل خواندن کنید –نیازی به درگیر شدن در یوگا نیست. همکاران شما ، که ممکن است در میان کوهی از پیام های خوانده نشده مشغول خواندن باشند ، از تأکید شما برای شفافیت قدردانی خواهند کرد.

ایمیل های خود را ذخیره کنید مناسب

اگر در یک محیط شرکتی با تعداد زیادی از افرادی که فقط به صورت کارشناسی می شناسید کار می کنید ، تصور نکنید که همه شوخ طبعی شما را درک می کنند. اگر از حکیم مطمئن نیستید ، آن را در ایمیل خود وارد نکنید. بعضی از جوک ها بهتر است به صورت شخصی گفته شوند – مخصوصاً وقتی مخاطب خود را بشناسید. چیزهایی که در دنیای واقعی گفته می شود همیشه یکپارچه به قلمرو دیجیتال ترجمه نمی شوند ، این بدان معناست که شما همیشه باید نیاز خود را به تمسخر کاهش دهید ، به ویژه هنگامی که می توانید مکالمه احمقانه تری را برای یک ساعت خوش بگذرانید.

اینها فقط قوانین اساسی هستند ، اما وضوح معمولاً قاعده غالب آداب ایمیل است ، علاوه بر این که در هنگام بحث موضوعات از عقل سلیم استفاده می کنید و شوخ طبعی خود را برای بعد حفظ می کنید..

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir