اگر همه در سالن بدن سازی شما مبدل نیستند ، در خانه بمانید


زنان ماسک دار که پیلاتس می کنند

عکس: 1970 (شاتر استوک)

بسیاری از سالنهای بدنسازی به افراد اجازه می دهد هنگام ورزش ماسک خود را بردارند ، گویی ویروس کرونا با آلودگی از آلودگی دیگران در هنگام ورزش خودداری می کند. هیچ البته نه. حتی اگر در جایی که هستید ورزش بدون ماسک قانونی باشد ، فکر خوبی نیست.

CDC اخیراً موارد زیادی از توزیع کنندگان فوق العاده در سالن های ورزشی را برجسته کرده است. در یک سالن ورزشی در شیکاگو، 81 نفر در طی کلاسها در معرض ویروس کرونا قرار گرفتند و 55 نفر علائم داشتند. سالن بدن سازی مردم را در فاصله شش فوت دور نگه داشت ، هنگام ورود به ماسک نیاز داشت و از بررسی دما و غربالگری علائم استفاده کرد تا هر بیمار را کنار بگذارد.

اما ، همانطور که همه باید بدانیم ، شما می توانید حدود یک روز قبل از شروع علائم مسری باشید. بنابراین ، یک شخص می تواند بدون داشتن تصوری از بیماری در کلاس ظاهر شود و سپس تمرینات خود را بدون ماسک انجام دهد. گزارش CDC همچنین نشان داد که افراد گاهی در کلاس منتظر نتایج آزمون می شوند. جای تعجب نیست که همه اینها به یک روش عالی برای انتشار ویروس کمک می کند.

ما قبلاً این را دیده بودیم. یادم است استودیوی دوچرخه سواری کانادایی که از همه قوانین پیروی می کنداز جمله اینکه قوانین چگونه کلاسهای بدون ماسک را مجاز می دانند؟ یا آتشدان در سالن های هاوایی جایی که ماسک لازم نبود؟

اتاقی پر از افرادی که تنفس شدید ، بدون ماسک و تهویه مناسب ندارند ، در هنگام شیوع ویروس کرونا ویروس خطرناک است. من می گویم برای کسانی که شکایت دارند ورزش با ماسک آزار دهنده است و یا حتی غیرممکن است اگر نمی توانید این کار را با ماسک انجام دهید ، نباید این کار را در داخل خانه و در اطراف افراد دیگر انجام دهید.

گزارش CDC در سالن بدنسازی شیکاگو با تأکید من درباره انجام تمرینات ایمن تر این را بیان می کند:

برای کاهش انتقال SARS-CoV-2 در سالن های ورزشی ، هنگام حضور در فاصله 6 پایی ، شرکت کنندگان باید از ماسک استفاده کنند ، از جمله در هنگام فعالیت های با شدت بالا.. علاوه بر این ، امکانات باید به فاصله فیزیکی نیاز داشته باشد ، تهویه هوا را بهبود بخشد و شرکت کنندگان را تشویق کند تا پس از علائم یا یک آزمایش مثبت SARS-CoV-2 و قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه SARS-CoV ، خود را منزوی کنند. -2 و در حالی که نتایج آزمون انتظار می رود. ورزش در فضای باز یا در عمل می تواند خطر انتقال SARS-CoV-2 را بیشتر کاهش دهد.

اگر سالن بدن سازی شما به ماسک زدن به دیگران احتیاج ندارد ، پیاده روی نکردن ایمن است. اگر تصمیم دارید ریسک کنید و در آن شرکت کنید ، از انجام تمرینات کاردیو در جایی که همه به سختی نفس می کشند خودداری کنید و زمانی را که در ساختمان می گذرانید به حداقل برسانید.

ما همچنین داریم مروری کلی در اینجا ایده هایی برای تمرینات در منزل. یک فیلم تمرین تماشا کنید! استفاده کنید برنامه تناسب اندام گروهی!! مقداری بردار دمبل یا باندهای مقاومت!! عضویت خود را لغو کنید و در یک سرمایه گذاری کنید تناسب اندام کل خانه!! سر بیرون و من میخوام بدوم!! و اگر قبلاً همه اینها را امتحان کرده اید ، ما ایده هایی برای آن داریم وقتی از آموزش در خانه خسته شدید چه کاری باید انجام دهید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes