اگر واقعاً از سوزن متنفر هستید ، چگونه می توانید عکس COVID خود را عبور دهید


اگر شما یکی از میلیون ها بزرگسالی هستید که به هر قیمتی از سوزن پرهیز می کنند ، ممکن است ترسیده باشید اولین COVID شما واکسن. متأسفانه ، بهترین اقدام برای پایان دادن به این است. سرگرم کننده و حتی بدون درد نخواهد بود ، اما با کمی آمادگی می توانید تجربه را بسیار کمتر بخورید.

اول ، منظورم این است این است قبل از اینکه هر زمان عکس بگیرید ، عصبی یا ترسیده اید خوب است ، چه رسد به اینکه در یک شرایط نیمه عمومی در همه گیر جهانی باشید. ترس از سوزن شوخی ندارد – علائم رایج شامل استفراغ ، حملات هراس و واکنش وازوواگال کامل است و پس از شروع آنها در واقع قادر به جلوگیری از آنها نیستید. گرچه هیچ چیز شرم آور در مورد هیچ یک از این واکنشهای فیزیولوژیکی وجود ندارد ، اما من از تجربه می دانم احتمال تحقیر بسیار بدتر از هرگونه ناراحتی جسمی است. اگر قبلاً در یک قایق هستید کاملا دیوانه، یک نفس عمیق بکش. شما می توانید این کار را انجام دهید – فقط باید آماده شوید ، و آرام باش

برای بدترین حالت برنامه ریزی کنید

با افت شدید شروع نکنید ، اما من دریافتم که بهترین راه برای جلوگیری از اپیزودهای مربوط به سوزن ، تصور این است که اتفاق می افتد و بر اساس آن برنامه ریزی می شود. در عمل ، این بیشتر به معنای اطمینان از این است که می توانید با خیال راحت به خانه برگردید ، حتی اگر توانایی کار خود را از دست داده باشید. اگر می توانید یک دوست یا یکی از اعضای خانواده مورد اعتماد خود را به جلسه خود بیاورید. اگر نمی توانید ، اطمینان حاصل کنید که کسی برای تحویل گرفتن شما در دسترس است. بسته بندی میان وعده را فراموش نکنید. هر غذایی را که دوست دارید انتخاب کنید ، به علاوه یک جعبه نوشیدنی گازدار مورد علاقه خود را با قند کامل – در صورت از بین رفتن ، گلوکز را در اسرع وقت وارد خون می کند و در صورت نیاز به پودر کردن ، معده خود را حل کنید. من می دانم که به نظر اساسی می رسد ، اما باور کنید: سودا یک ناجی است.

حواس خود را پرت کنید

تحقیقات نشان میدهد تماشای کارتون یا بازی ویدئویی انجام مراحل پزشکی دردناک و ترسناک را برای کودکان آسان تر می کند مانند واکسیناسیون و رگ زدن. تجربه گسترده حکایتی من نشان می دهد که برای بزرگسالان نیز عالی است. اگر بخواهم کاملاً صادق باشم ، تنها دلیلی که هنگام خونریزی دیگر به هوش نمی آیم این است که می توانم حیوانات نوزاد را از طریق تلفن منطقه بندی و خیره کنم. در حالی که منتظر عکس خود هستید ، برخی از محتوای ویدئویی تسکین دهنده را در تلفن خود قرار دهید – بچه گربه ها ، توله سگها ، مجموعه های تاک ، آموزش آرایشی ، ASMR یا چیز دیگری که باعث می شود احساس گرما و تار شوید.

برقراری ارتباط

به یک تکنسین واکسیناسیون بگویید که بد نیست سوزن ها را در ثانیه برخورد الاغ خود به صندلی (یا شیشه ماشین خود را به سمت پایین حرکت دهید) بداند. مختصر ، خاص و کاربردی باشید مترعبور از خط y چیزی شبیه به ، “سلام ، من واقعاً با سوزن بد هستم ، بنابراین قصد دارم به توله سگها در اینستاگرام نگاه کنم تا حواس خودم را پرت کنم. لطفاً به من نگویید که چه موقع وارد شد ، فقط به من بگویید که چه اتمام دارد. مدتهاست که از یکی از آنها غش نمی کنم ، اما اگر این کار را بکنم ، یک جعبه کوکاکولا در کیفم است. “آنها لازم نیست بدانند چرا از سوزن متنفر هستید ، اینکه دقیقاً چه انتظاری داشته باشید و چگونه روند کار را برای شما آسان تر کند.

این مرا به آخرین و مهمترین نکته می رساند: به سوزن نگاه نکنید! در مورد شما ، آن وجود ندارد. در واقع وجود دارد هرگز آیا وجود دارد شما هرگز حتی نیستید شنیدم روی سوزن تلفن خود را باز کنید ، بر روی a تمرکز کنید خوب، فیلم آرامبخشو بی معنی پیمایش کنید تا تمام شود.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes