[ad_1]

تابستان سست پس از موم این اتفاق در اطراف ما می افتد ، اما برخی از شرکت کنندگان چنین نیستند در حقیقت پس از واکس این واکسن از ماه ها قبل رایگان بوده و به طور گسترده در دسترس است ، اما حدود نیمی از جمعیت هنوز واکسن آنرا علیه COVID-19 نداده اند. برخی از این افراد واکسینه نشده هنوز علاقه مند به دوست یابی هستند و اگر شما هم بخشی از آن هستید ، ما نکاتی در مورد چگونگی انجام این کار از نظر اخلاقی داریم.

(البته توصیه می کنیم حتماً واکسینه شوید ، اما این را از قبل می دانید.)

بدانید که وضعیت واکسیناسیون برای بعضی ها نقض خواهد بود

ماه گذشته ، برنامه دوست یابی Bumble آخرین تحقیق خود را در مورد روند دوره COVID در میان کاربران بررسی شده منتشر کرد. حدود 30٪ از پاسخ دهندگان در آمریکا می گویند که آنها قرار ملاقات نمی گذارند یا با شخصی که واکسینه نشده است رابطه جنسی برقرار می کنند. نظرسنجی توسط YouGov در انگلیس نشان داد که 28٪ از پاسخ دهندگان احساس یکسانی دارند.

این به طور قابل توجهی مجموعه گزینه های شما را کاهش می دهد.

شما ممکن است فکر کنید که فقط باید سعی کنید یک مسابقه برای بیرون رفتن با شما بازی کنید ، صرف نظر از موقعیت آنها در مورد وضعیت واکسن شما. اول از همه ، این به معنای نه نیست. دوم ، تیم تحقیقاتی بامبل همچنین دریافت که 55٪ از مصرف کنندگان جهانی می گویند اکنون کمتر تمایل دارند که در مورد آنچه می خواهند سازش کنند و به یک اتصال بالقوه نیاز دارند. بنابراین 30٪ از افرادی که نمی خواهند با شخصی که واکسینه شده است بیرون بروند ، بیشتر از هر زمان دیگری به اسلحه خود می چسبند.

خانمی 29 ساله به نام داریین که قرار است در نیویورک قرار بگیرد گفت: “من واکسن زده ام و نه ، من نمی خواهم کسی را که واکسینه نشده است ببینم.” به گفته وی ، هنگامی که دنیا شروع به بازگشایی کرد ، او در هشت قرار ملاقات اول یا بیشتر بود ، “و این از بدترین جلساتی بود که او تاکنون دیده است.” او دلیل این امر را همه چشم اندازهای خوب برای دوست یابی ، “که در قرنطینه سقوط کرد” ، و همه موارد دیگر زنگ زده هستند. اگر واکسینه نشده وارد صحنه شوید ، مشکلی را به لیست گسترده ای از مشکلات موجود که تاریخ دهندگان در آنجا روبرو هستند اضافه می کنید.

همه سوئیچ های معاملاتی دارند. برخی از افراد در برنامه ها ممکن است با شما مطابقت نداشته باشند زیرا نام شما با یکی از همسران سابق یا والدین آنها یکسان است. برخی از افراد ممکن است به دلیل عنوان شغل ، رنگ مو ، مزاج ، سرگرمی یا اینکه چه کسی می داند با شما بیرون نروند. وضعیت واکسیناسیون به عنوان مجرم معامله چندان جدید نیست ، اما قطعاً باید آماده باشید.

اگر بعد از ماه ها دسترسی رایگان هنوز واکسینه نشده باشید ، گفتن اینکه احتمالاً واکسن را به طور جدی رد می کنید کار سختی نیست. افرادی که کمبود لرزش برای آنها سوئیچ است احتمالاً شریک شما نیستند.

با تاریخ احتمالی وضعیت واکسیناسیون خود صادق باشید

با بسیاری از پاسخ دهندگان در این نظرسنجی که گفته اند با شخصی که واکسینه نشده است بیرون نخواهند رفت ، مشخص است که این موضعی است که بسیاری از مردم در مورد آن جدی هستند. در اینجا تنها گزینه اخلاقی این است که درمورد وضعیت واکسینه نشده کاملاً صادق باشید ، گرچه این مسئله بسته به میزان پرخاشگری شما کمی عجیب می شود.

خوشبختانه ، برنامه های همسریابی کشف اطلاعات را پس از تعدادی از آنها ، از Tinder گرفته تا OKCupid تا Hinge ، شریک کاخ سفید برای ترویج واکسن در میان جوانان در بهار امسال آسان تر می کند. به عنوان مثال ، برنامه های Bumble و Tinder به کاربران این امکان را می دهند که پس از دریافت ضربه ، به پروفایل خود نشان اضافه کنند. بامبل حتی دارای “مرکز تنظیمات COVID” است که به swipers اجازه می دهد تنظیمات خود را برای زندگی واقعی یا تاریخ های مجازی ، فاصله اجتماعی و وضعیت واکسن به شرکای بالقوه خود اعلام کند و اعتبارات رایگان برای ویژگی های برتر مانند Spotlight و SuperSwipe را برای افرادی که نشان می دهند ارائه می دهد.

“برای کسانی که سعی می کنند بدون واکسیناسیون بیرون بروند ، ممکن است پیش از این باشند. با بیشتر مواردی که دیگران را تحت تأثیر قرار می دهد ، بهتر است صادق باشید و به مردم اجازه دهید تصمیم بگیرند که آیا می خواهند با شما بیرون بروند یا نه “، داریین گفت ، اگرچه گفت که وضعیت واکسیناسیون خودش را در پروفایل های خود اعلام نکرد. برای قرار ملاقات.

وی گفت: “من فکر می کنم واکسن زدن یا نبودن از پروفایل شخصی بسیار آسان است ، بنابراین من فکر نمی کنم که لازم باشد آن نشان را به مشخصات دوست یابی اضافه کنیم ، اما اگر این کار را انجام دهید بسیار عالی است.” “اگر مطمئن نبودم ، قبل از ملاقات نیز در مکالمه می پرسیدم.”

بنابراین ، برای هر کسی که این را می خواند است واکسینه شده ، پیام واضح است: اگر برای شما مهم است ، از شخصی در مورد وضعیت واکسیناسیون یا پروتکل های ایمنی شخصی وی اطمینان ندارید. گفتگوی Tinder و اولین قرارها در مورد ارتباطات است ، درست است؟ شما می پرسید چه می خورند ، کجا بزرگ شده اند و دوست دارند چه چیزی بخورند. در مورد آن نیز س Askال کنید.

شاید برخی از افراد همفکر را پیدا کنید

هنگام جستجوی “قرار ملاقات واکسینه نشده” تعداد زیادی بازدید در توییتر وجود دارد. اعلام نشده رمزها را در برنامه ها رمزگشایی می کند و به طور عمومی یک “برنامه دوستیابی واکسینه نشده” می خواهد.

ما حتی یکی از این برنامه های تزریقی را پیدا کردیم که خود را به عنوان “بستری برای افراد همفکر که از استقلال پزشکی حمایت می کنند” تبلیغ می کند. بیش از وجود دارد 23000 دنبال کننده در اینستاگرام و یک کالا ، بنابراین قطعاً یک جامعه پر از افرادی وجود دارد که مانند شما فکر می کنند.

(با این وجود ، هنوز هم توصیه می کنیم واکسن بزنید درصورتی که هنوز آن را روشن نکرده ایم)[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir