[ad_1]

اگر کاربر اپل تی وی هستید ، مقاله ای را با عنوان به روز رسانی HBOMax به روز کنید

عکس: استودیو میمون (شاتر استوک)

کاربران اپل تی وی برای رفع برخی از اشکالات – اما نه همه – معرفی شده در به روزرسانی نسخه هفته گذشته ، اکنون باید برنامه HBOMax را به روز کنند.

HBOMax نسخه 5.30.1 در تاریخ 5 ژوئن منتشر شد و پخش کننده ویدیوی tvOS بومی را با یک پخش کننده سفارشی جایگزین کرد ، که برای بسیاری از کاربران Apple TV مشکل ایجاد می کند. مطابق با بسیاری از نشریات آنلاین، پخش کننده کاربر جدید کند ، بی پاسخ بوده و به نظر نمی رسد با جدیدترین Siri Remote کار کند.

خوشبختانه ، توسعه دهندگان HBOMax روز سه شنبه یک رفع فوری منتشر کردند که برنامه را به پخش کننده ویدیوی tvOS بومی بازمی گرداند و باید مشکلات پخش را برطرف کرده و پشتیبانی Siri Remote را بازیابی کند – حداقل برای برخی از کاربران

نحوه به روزرسانی HBOMax در Apple TV

برای کاربران با به روزرسانی خودکار در Apple TV خود ، این پچ باید بارگیری و در پس زمینه نصب شود. با رفتن به اینجا می توانید به روزرسانی را بارگیری کنید تنظیمات> برنامه ها ، سپس به روزرسانی HBOMax را انتخاب کنید.

اگر پس از افزودن پخش کننده ویدیوی سفارشی ، HBOMax را حذف کردید ، می توانید دوباره آن را از فروشگاه برنامه بارگیری کنید برای دریافت آخرین نسخه با پخش کننده tvOS بومی خود.

s وجود داردبرای خطاهای عیب یابی بیشتر

به نظر می رسد نصب به روزرسانی کنترل های صحیح پخش را بازیابی می کند ، اما همه چیز را برطرف نمی کند. برخی از کاربران هنوز قادر به کنترل HBOMax با کنترل از راه دور Siri نیستند ، در حالی که دیگران مشکلات جدیدی را پس از به روزرسانی گزارش می دهند ، از جمله:

  • تصاویر کوچک محتوا نمایش داده نمی شوند
  • زمان بارگذاری طولانی
  • زیرنویس اشتباه است

گزارش هایی برای کاربران iOS و iPad وجود دارد شما مشکلات مشابهی را تجربه می کنید ما نتوانستیم هیچ راه حلی برای این خطاهای طولانی مدت پیدا کنیم ، اما تیم HBOMax از آنها آگاه است و روی اصلاحیه های بیشتری کار می کند.

حساب رسمی HBOMax Reddit به کاربران نیاز دارد گزارش اشکالات را از طریق ارسال کنید این فرم تماس در صفحه راهنمای HBOMax یا tهوای به HBOMaxHelp در توییتر. اگر نماینده پشتیبانی بتواند در حل مشکل به شما کمک کند ، پاسخ می دهد و گزارش های شما به توسعه دهندگان کمک می کند تا مواردی را که باید در به روزرسانی های بعدی برطرف کنند ، شناسایی کنند.

[The Verge][ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir