این آخرین قطعه رب گوجه فرنگی را به این اسموتی های گوجه فرنگی اضافه کنید


تصویر یک مقاله با عنوان این آخرین قطعه رب گوجه فرنگی را به این کوکتل های گوجه فرنگی اضافه کنید

عکس: ریما بوندارنکو (شاتر استوک)

رب گوجه فرنگی یک ماده اصلی آشپزخانه است که به طور تصادفی امامی وگان گیاهی به سس ها ، ظروف برنجی ، خورش ها و هر نوع ادویه یا سس که به طور تصادفی در آن هم زده شود اضافه می کند. و خواه ماکارونی خود را در یک جعبه یا یک لوله خریداری کنید ، همیشه قسمت آزار دهنده کمی از ماکارونی وجود دارد که برای استفاده در دستور العمل کامل کافی نیست ، چیزی آن چیزی که باید ماریس خونین باشد.

کوکتل گوجه فرنگی باید یک بمب فوق العاده تند با امامی باشد. آب گوجه فرنگی کاملا امامی است (و آب صدف و سس ماهی می تواند کمک کند) ، اما خاصیت غلیظ رب گوجه فرنگی به شما امکان می دهد ادویه را بدون پوسته یا آنچو تخمیر شده افزایش دهید ، که ممکن است به دلیل محدودیت های غذایی از حد خارج شود یا آلرژی

رب گوجه فرنگی توجه را به آنچه Bloody باید برای آن باشد برمی گرداند: گوجه چقدر با ودکا (یا تکیلا یا جین) مطابقت دارد. این ماده به طعم های عمیق تر و غنی تر و آب کمتر از آب کمک می کند و نسبت الکل به الکل را در جایی که لازم است حفظ می کند (برای الکل سنگین است).

افزودن پوره گوجه فرنگی به کوکتل کار دشواری نیست. آن را فشرده یا مستقیماً در شاکر قرار دهید یا از آن برای تهیه دسته ای از مخلوط استفاده کنید. من هرگز Bloody را دو بار به همان روش درست نمی کنم و تقریباً همیشه آن را با مزه درست می کنم ، اما یک قاشق غذاخوری ماکارونی در هر نوشیدنی باید مقدار زیادی باشد. با آن جفت شوید ودکا ترب کوهی برای یک نوشیدنی پاک کننده سینوس ، یا با پاشیدن سس آدوبو برای چیزی تند و دودی. آن را با یخ زیاد تکان دهید ، سپس آن را از طریق صافی صاف کنید تا توده ها و تکه های خمیر گرفته شود. پس از همه ، ما کوکتل درست می کنیم ، نه سوپ. (تنها چیزی که برای جویدن نیاز دارید ترشی ، چوب سبزیجات و تنقلات مختلف دیگری است که همراه با نوشیدنی است ، نه خود نوشیدنی.)


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes