[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان این ابزار به شما می گوید که قبل از مراجعه به سازمان امور مالیاتی ، به چه چیزی بدهکار هستید

عکس: شرف ماکسوموف (شاتر استوک)

اگر به اداره امور مالیات بدهی ، مطمئناً آنها نمی خواهند این موضوع را فراموش کنید. به همین دلیل آژانس همیشه با مهربانی ارائه می کرده است ابزار آنلاین برای کمک به شما در پیگیری موجودی پرداخت نشده خود و پیگیری پرداخت ها ، با این کار شما می توانید برای پیگیری جزئیات به یک بسته نامه قدیمی متکی باشید.

نحوه کار ابزار پرداخت IRS

مpدیان مالیاتی فردی می توانند اطلاعات زیادی را از طریق ابزار IRS رایگان مشاهده کنند: مبلغ پرداخت شما (روزانه به روز می شود) ، مانده شما برای هر سال مالیاتی ، پنج سال سابقه پرداخت و اطلاعات آخرین اظهارنامه مالیاتی شما. اگر خود اشتغالی دارید ، می توانید پرداخت های مالیاتی برآورد شده قبلی خود را نیز مشاهده کنید.

این ابزار همچنین کلیه مجازات ها و سود متعلق به مبلغ پرداختی را نشان می دهد. (بنابراین ، اگر هنوز مالیات سال 2020 خود را ثبت نکرده اید ، می خواهید دندان های خود را بچرخانید و اکنون نگاه کنید).

اگر برای اولین بار از این ابزار استفاده می کنید ، شما باید در اینجا ثبت نام کنیدو اطلاعات تماس شامل نام ، تاریخ تولد ، شماره تأمین اجتماعی (SSN) یا شماره شناسایی مالیاتی فردی (ITIN) ، وضعیت اظهارنامه مالیاتی (مجرد ، مشترک ، سرپرست خانوار) ​​و آدرس فعلی را ارائه دهید – این فرآیند فقط باید انجام شود حدود 15 دقیقه به دلایل امنیتی ، این ابزار از احراز هویت دو مرحله ای استفاده می کند ، با استفاده از پیام های متنی هویت خود را تأیید می کند ، بنابراین شما به تلفن نیز احتیاج خواهید داشت (گزینه نامه حلزون نیز وجود دارد). پس از اتمام کار ، از شما خواسته می شود تا نام کاربری و رمزعبور را برای ورود به سیستم حساب خود استفاده کنید.

هنگامی که ورودی داشته باشید ، ابزار به فروشگاه یک مرحله ای شما تبدیل می شود که می توانید در آن بارگیری کنید رونوشت مالیات یا مالیات پرداخت کنید. توجه داشته باشید که این ابزار 24/7 در دسترس نیست: شما فقط می توانید از ساعت 6:00 تا 21:00 بعد از ظهر دوشنبه تا شنبه و از 10:00 تا نیمه شب ET روز یکشنبه از عملکرد “مانده حساب” استفاده کنید.

اگر قبلاً در وب سایت IRS حساب ایجاد کرده اید اما مدتی است که وارد سیستم نشده اید ، ممکن است لازم باشد اطلاعات خود را با وارد کردن مجدد آدرس ، شماره تأمین اجتماعی و اطلاعات تأیید مالی مجدداً تأیید کنید.

این نشریه در ابتدا در سال 2016 منتشر شد و در تاریخ 1 ژوئیه 2021 برای افزودن اطلاعات جدید و انعکاس رهنمودهای سبک Lifehacker به روز شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir