[ad_1]

تصویرگری برای مقاله ای با عنوان این باغبان ها را در اینستاگرام دنبال کنید تا به باغ رویایی خود الهام دهید

عکس: پالافوتو (شاتر استوک)

وقتی صحبت از الهام بخشیدن به باغ شما می شود ، می توانید به جستجوی متوسط ​​اینترنت یا آموزش بپردازید ، اما هیچ چیز از خوراک روزانه باغبانان جذاب و ابتکاری مورد علاقه شما در شبکه های اجتماعی فراتر نمی رود. در اینجا چند باغبان و هنرستان اینستاگرام وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید ، هم برای نکات باغبانی و هم برای تشویق … یا فقط برای زیبایی طبیعی که به پیمایش روزانه شما اضافه شود.

باغبانانی که برای الهام از گل در اینستاگرام دنبال می کنند

یک مکان آسان برای شروع با یک نویسنده و یک متخصص گل است شارون سانتونیکه نه تنها گل آرایی زیبایی را در باغ بیرونی شما نشان می دهد ، بلکه تزئینات دسته گل داخلی را نیز نشان می دهد که می توانید برای خانه خود درست کنید. برای طراحی های بیشتر گل – و چند عکس عالی – حساب موریس هریس را دنبال کنید ، شکوفه و آلو. آو اگر به دنبال یک باغ گیاه شناسی کامل هستید ، سانفرانسیسکو هنرستان گلها مکان عالی دیگری برای شروع است.

باغبانانی را دنبال کنند برای جذاب گیاهان آپارتمانی

حتی اگر شماشما یک کاشت باتجربه هستید ، می توانید شاید چیزهای جدیدی مثل کسی یاد بگیر گیاه شناس دیوانه (همچنین به عنوان گیاه شناس شکلات شناخته می شود) ، که به طور منظم تجربه خود را در زمینه گیاهان آپارتمانی ارائه می دهد. تماشای داستان های شگفت انگیز او نیز سرگرم کننده است ، و کمی اضافه کنید بینش علمی به همهباغبانی روز.

سپس حساب هایی مانند باشگاه گیاهان خانه که می خواهد گیاهان شما از شما تعریف کنند اتاق از نظر زیبایی. روی گیاه آپارتمانی متمرکز شده است صفحه اینستاگرام برخی زیبا نشان می دهد مناظر شگفت انگیزی که به بهترین وجه می توان چنین توصیف کرد مد گیاه ، استرم سازه های آویزان از چوب طبیعی به جعبه های عمودی برای گلدان های داخلی.

و اگر شمامورچه می دانید که چگونه خانه خود را به یک جنگل داخلی تبدیل کنید؟ ارین هاردینگس حساب اینستاگرام هوشمند blدایی در مورد هر گیاه داخل خانه که فکرش را بکنید اطلاعاتی وجود دارد. او به شما نشان خواهد داد همه چیز از کوکداما گیاهان (الف سنت ژاپنی گیاهان در حال رشد در خزه) گل ارکیده.

باغبان نکات کاشت خوراکی را دنبال کنید

این یکی در اینستاگرام نیست ، اما اگر استفاده می کنید TikTok it ‘ارزشش را دارد: الکسیس نیکول از The Black Forager می رود و علوفه و باغبانی آموزش می دهد. جاین گیاهانی را نشان می دهد که شما نمی دانید می توانید بخورید ، ودر همان زمان نشان می دهد چگونه آنها را به روش های مختلف آماده کنیم. شما تفاوت بین نیلوفرها و یونجه، و چگونگی خوردن یکی و نه دیگری.

موارد دیگر ، مانند خریدار کرم، تمرکز برای باغبانی پایدار با آن مزرعه حیاط خلوت که استفاده می کند ارگانیک و کمپوست طبیعی. اگر می خواهید زندگی خود را بدون زباله و پرورش مواد غذایی خود شروع کنید ، دنبال کردن حساب او خوب است. علاوه بر این ، وجود دارد افرادی که غذا پرورش می دهند، که هست یک فضای جمعی برای مردم در سراسر جهان تا قدرت رو به رشد خود را نشان دهند. آنها برجسته هستند تولید کنندگان سخاوتمندانه مانند ریشه ها شکوفا می شوند و حیاط ها با بادمجان ، فلفل ، گیاهان ، و بیشتر. اگر می خواهید الهامات خوراکی روزمره را ببینید – به علاوه مرکزی برای یافتن تولیدکنندگان دیگر – این مکان عالی برای شروع است.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir