این بهترین راه برای علامت گذاری قطع کننده مدار و پریزهای برق است


تصویر مقاله با عنوان این بهترین راه برای علامت گذاری قطع کننده مدار و پریزهای برق است

عکس: از oasisamuel (Shutterstock)

داشتن یک سیستم منظم برای برچسب زدن به قطع کننده مدار و برق در خانه شما خرید هدفی است که بسیاری آرزوی آن را دارند ، اما تعداد کمی از آنها به طور کامل رسیدن. ما می دانیم چرا مهم است: Nشیء خوشحال می شود بازی برای پیدا کردن که قطع کننده مدار به این خاص متصل شده است هنگامی که زمان تعمیرات یا تعمیرات فرا رسیده است ، خارج شوید. شما هرگز اولین کسی نیستید که سعی می کنید ؛ میتوانید در این مورد مطمئن باشیدبه شما باید حداقل از نیم دوجین عبور کنید، خاموش کردن غیر ضروری لوازم خانگی ، ساعت ، و wifi در حال حرکتفریاد زدن روی پله های شریکش ، “این همه بود!؟ این یکی چی !؟

اما می توانید این کار را انجام دهید – می توانید سوئیچ خود را علامت گذاری کنید اکنون تا بارها و بارها به آینده خود کمک کنید. (آو Redditor دارای برچسب جایزه است ترفندی که احتمالاً فکر نمی کردید می تواند کمکی کند.)

به بهترین شکل برای مشخص کردن قطع کننده مدار خود

بر خلاف باور عموم، درست برچسب زدن صفحه قطع کننده مدار باید کمی بیشتر باش پیچیده توسط با نوشتن «کخارش ” روی یک تکه نوار ماسک کنار سوئیچ. اگر می خواهید بیرون بروید ، تامین کنندگان محصولات برقی تصفیه کنندگان D&F توصیه شده مکان یابی همه لانه، آزمایش هر کلید و قطع کننده مدار ، و سپس یک فهرست کامل الکتریکی تهیه کنید.

همچنین ، باید یک اتاق را به گونه ای علامت گذاری کنید که نه تنها برای شما بلکه برای همه صاحبان خانه های آینده روشن باشد. پسندیدن دی اند اف توضیح می دهد: «منبه جای نوشتن “K.شناسه ها اتاق خواب، ‘ نوشتن ‘Сغربی ترین اتاق خواب ، و شاخص را در قسمت داخلی پنل سوئیچ بچسبانید.آنها حتی یک طرح طبقه برای دقت ارائه می دهند. اما به هر حال ، شما در حال حاضر بسیار بهتر از زمان شروع هستید.

المشاهده داخل خروج پوشش همچنین است مفید

برچسب زدن به داخل خروج خودش را می پوشاند راه دیگری برای پیگیری خروجی است متصل به کدام یک قطع کننده مدار – به ویژه اگر یک اتاق بین دو قطع کننده مدار تقسیم شودبه به عنوان مثال ، در آپارتمان من ، یک پریز در آشپزخانه من روی سوئیچ سمت راست اتاق خواب من قرار دارد. زیرا آنها یک دیوار مشترک دارند. در این حالت ، برچسب زدن کلید آشپزخانه / اتاق خواب در صورت ضربه زدن فیوز به اندازه کافی مشخص نخواهد بود.

بجای، مانند استفاده از Redditru /nullvoid88 ارائه می دهد:

پیرزن … هر زمان که تابلو برق را خاموش می کنید ، می توانید پشت خود را یادداشت کنید. شماره قطع کننده مدار ، تاریخ نصب (ها) ، رنگها و غیره. و غیره. و غیره. اغلب در طول راه مفید است!

احتمالاً نیازی به انجام این کار ندارید همه چيز کاورهای خروجی در خانه شما – فقط چند منطقه می دانید که می تواند باشد گیج کننده روی یک خرج کردن برای شما ، برای یک برقکار ، و برای ساکنان آینده خانه


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes