این درختان را برای باغ معطر بکارید


تصویر مقاله با عنوان کاشت این درختان برای باغ معطر

عکس: اندرو کوتورانوف (Shutterstock)

درختان برای اکثر افراد عنصر مطلوبی هستند حیاط به دلیل ایجاد سایه ، محرمانه بودن و –به طور مشخص –سبزی را اضافه کنید اما برخی از درختان علاوه بر آنها می توانند رایحه ای خوشبو نیز ارائه دهند مزایای دیگر. در اینجا چند درخت وجود دارد که می توانید بسته به نوع رایحه ای که دوست دارید بکارید.

چرا کاشت درخت در حیاط مفید است

سایبان درختان سایه کافی ایجاد می کند و گرمای داخل و اطراف خانه شما را کاهش می دهد – و دمای پایین می تواند منجر به استفاده کمتر از تهویه مطبوع در خانه و کاهش قبض برق شود.

درختان همچنین گازهای گلخانه ای از جمله دی اکسید کربن ، ازن ، مونوکسید کربن و موارد دیگر را جذب می کنند. مراقبت از چوب کلاس A گزارشات جنگل های ایالات متحده را گزارش می دهد که “یک درخت می تواند سالانه حدود 330 کیلوگرم دی اکسید کربن را از هوا پاک کند” و اکسیژن کافی را برای یک خانواده 4 نفره تأمین می کند.

علاوه بر مزایای عملی ، برخی از گونه های درختان ، مانند سیب ، لیمو ، ابریشم ، چوب کوهی و توس ، همچنین می تواند حیاط شما را به واحه ای با بوی شیرین تبدیل کند.

میوه درخت سیب و گل آن بوی شیرین می دهد

البته خود سیب ها بوی میوه ای می دهند که انتظار می رود ، اما گلهای سفید و صورتی روی درخت نیز هنگام شکوفه بوی شیرینی می دهند. درختان سیب بسته به نوع آن می تواند با دوام و طولانی مدت باشد. آنها عاشق آفتاب کامل و رطوبت متوسط ​​هستند – و به همراهی نیاز دارند ، بنابراین حداقل دو گیاه بکارید تا بتوانند در دراز مدت رشد کنند و میوه دهند.

درختان لیمو را برای عطر و طعم میوه بکارید

یکی دیگر از درختان میوه معطر است درخت لیموبه در حالی که درخت لیمو مانند درخت سیب گل تولید نمی کند ، میوه های کوچک زرد رنگ می دهد با رایحه دلپذیر مرکبات که همیشه ماندگار است باغ شما.

درختان لیمو من عاشق نور و آب زیاد هستم ، اما مطمئن شوید که خاک خوب است زهکشی و اسیدیته برای رشد ریشه های سالم درخت برای حمایت از خاک خود ، ماسه یا پرلیت را در زمین مخلوط کرده و fدر صورت لزوم حذف کنید در طول فصل رشد

چگونه می توان در باغ خود بوی شیرین و نقطه کانونی ایجاد کرد

درختان ابریشم آسیا هستندیک درخت بومی که توسط طبیعت شناس ایتالیایی Filippo delgi Albizia به مناطق دیگر معرفی شده است ، جایی که نام خانوادگی خود را گرفته است ، آلبزیا خود حیاتی رنگ صورتی بال زدن گل ها شبیه نخ های ابریشمی هستند و بو می دهند عطر شیرین ، گلدهی بعداً در ماه های تابستان با این حال ، این درخت تزئینی کمی عجیب است ، و توجه زیادی می طلبد.

آنها به آب و هوای گرم عادت کرده اند ، بنابراین به مقدار زیادی نیاز دارند در خورشید. آلاگرچه آب و هوای گرم برای آنها مناسب است ، برخی از گونه ها دوست دارند درخت ابریشم شکلاتی تابستانی می تواند به اندازه کم تحمل کند حدود 68 درجه –تا زمانی که کاشته شوند در منطقه ای آفتابی ذکر این نکته ضروری است که آنها گونه های مهاجمی هستند ، بنابراین شما باید رشد آنها را زیر نظر داشته باشید و حذف کنید. “ساقه می کندیا شاخه هایی که برای نگهداری در انتهای درخت رشد می کنند.

یک پناهگاه مسی و شیرین ایجاد کنید

لیندن، همچنین به عنوان چوب کوهی کوچک شناخته می شود ، درختانی با نگهداری کم با برگهای سبز بلند زیبا و آجیل آویزان از گلهای بژ و زرد هستند. گلها از بهار تا جولای شکوفا می شوند و دارای یک عطر شیرین عسلی که در حیاط شما حمل می شود.

لیندن آنها می توانند از 50 تا 80 فوت ارتفاع و 50 فوت عرض داشته باشند ، که آنها را چشمگیر می کند چشم انداز که ارائه می دهندکافی است سایه. درختان بزرگ و بامزه انواع حیوانات وحشی را از زنبورها گرفته تا پروانه ها و مرغ مگس خوار جذب می کنند.

این درختان مقاوم فقط به حدود دو تا شش ساعت آفتاب کامل در روز نیاز دارند ، می توانند با شرایط مختلف خاک سازگار شوند (به شرطی که زهکشی خوبی داشته باشند) و برای رشد نیاز به آبیاری متوسط ​​دارند.

چگونه می توان به عطرهای مشابه آبگرم در حیاط خلوت خود دست یافت

توس شیرینکه به درخت توس گیلاس نیز معروف است ، در آمریکای شمالی متولد شد و گلهایی شبیه ساقه بلند تولید می کند. پوست قهوه ای سیاه و سفید پوسته پوسته است و بیضی سبز رنگی از خود برجای می گذارد که در پاییز به رنگ زرد روشن در می آید. این درختان پر زرق و برق مورد علاقه قرار می گیرند بوی شاخ و برگ همیشه سبز ، و آنها ارتفاع آن به 50 تا 75 فوت می رسد.

بهترین چیز در مورد توس شیرین این است که از نگهداری کمی برخوردار بوده و حیات وحش زیبایی مانند زنبورها ، پرندگان و گوزن ها را به خود جذب می کند. آنها دوست دارند آفتاب زیاد بلکه سایه ای جزئی ، و آنها در خاک اسیدی و مرطوب رشد می کند. هر قسمت از درخت را می توان از پوست گرفته تا شاخه ها ، گلها ، برگها و شیره جمع آوری کرد. این درختان مقاوم ، پوست شیره و عناصر دیگر شربت هایی مانند روغن افرا و رایحه درمانی ایجاد می کنند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes