[ad_1]

روش های مختلفی وجود دارد که می توان آنها را از بین برد دایره لغزنده گودال گوشت خامه ای از آووکادو. شما می توانید همه چیز – گودال و همه چیز را – در یک کاسه فشار دهید ، اما این فقط در صورت نیاز به پوره آووکادو جواب می دهد. اگر می خواهید گوه یا برش های زیبایی برای نان تست زیبایی داشته باشید ، شما باید این چیز را بدون خرد کردن میوه بیرون بیاورید. همیشه می توانید با یک چاقوی تیز به آن ضربه بزنید ، اما این مانور بدون خطر نیست – آسیب دیدگی دست مربوط به آووکادو ناشی از چرخش تیغه ها آنقدر رایج است که نام آنها (“دست آووکادو”) است.

اما – و من باور نمی کنم که این را می گویم – با تشکر از TikTok ، جوئل و من اکنون یک روش بهتر و ایمن تر برای از بین بردن گودال از آووکادو بدون آسیب رساندن به دستهای ظریف کامپیوتر داریم. (ما به آنها نیاز داریم! آنها پول ساز ما هستند!)

برای دریافت آن باید فیلم را تماشا کنید کامل جلوه بصری ، اما فقط حرکت است: نیمی از آووکادو را که هنوز درون آن گودال است ، بگیرید ، انگشتان اشاره و میانی را در دو طرف گودال و انگشت شست را در پشت قرار دهید بر میوه. انگشت شست خود را به آرامی فشار دهید ، اما نه از پشت آووکادو ، و از سهولت گودال متحیر شوید. توجه: اطمینان حاصل کنید که از نوک انگشت شست خود استفاده می کنید ، نه از نوک آن. من اولین سوراخ خود را با نوک انگشت شستم فشار دادم (که دارای یک ناخن نسبتاً تیز است) و سپس یک سوراخ به شکل انگشت شست در آووکادو خود داشتم. (من به هر حال آن را خوردم.)

هنگامی که گودال از آووکادو خارج شد ، می توانید حفره باقی مانده را با چیزها و چیزهای دیگر پر کنید. من شخصاً دوست دارم حفره های من را با آووکادو پر کنید با سس سویا یا سرکه شری و قطعات کوچک آلیوم ، مانند موسیر خرد شده یا پیاز سبز. (اگر نان تست آووکادو بیشتر مورد علاقه شماست ، امتحان کنید ‘nduja.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir