[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: اولگیشا (Shutterstock)

ما اخیراً به شما توصیه کردیم که برخی از انواع محوطه سازی می تواند به شما کمک کند (یا آسیب برساند) ارزش فروش مجدد خانه شمابه (مراقب گیاهان خاردار باشید! از گونه های مهاجم اجتناب کنید! درختان زیاد نکارید!) اما راه دیگری برای افزایش ارزش خانه – یا حداقل جذابیت آن – حذف یا خودداری از منسوخ شده طراحی منظر چیزهایی مانند گنوم باغی و لهجه های سنگی که زمانی رواج داشت ، امروزه برای خریداران بالقوه و همسایگان شما بسیار متمایز است ، مانند فرش بنفش مخملی مادربزرگ شما.

در اینجا برخی از روندهای محوطه سازی که در حال انجام کامل هستند و نیاز به برداشت دارند ، آورده شده است.

با درختچه های شمشاد خداحافظی کنید

صاحبخانه های امروزی محوطه ای را می خواهند که مدیریت آن آسان باشد و به خانه آنها جلوه ، ابعاد و شخصیت مهمی بدهد. درختچه های شمشاد هیچ کدام از اینها را ارائه نمی دهند. این درختچه ها در انگلستان محبوب بودند و به آنجا راه یافتند آمریکای شمالی در دهه 1600به البته آنها ظاهر مشابهی را به حیاط شما ارائه می دهند ، اما همچنین به راحتی مستعد بیماری و هرس لازم هستند. حفظ شکل آنها ناراحتی استبه

خریداران خانه می خواهند ببینند بیشتر این روزها از خانه ، بنابراین کاشت گیاهان کوچکتر یا چند ساله در جلو و بوته های بزرگتر در گوشه خانه.

این مجسمه ها و چشمه های باغ را جایگزین کنید

محوطه سازی همچنان در حال توسعه است و در حال حاضر کمتر شلوغ است و سبک بیشتری دارد. متأسفانه ، برخی از لهجه های باغ مانند مجسمه ها و گنوم ها با طراحی منظر مدرن مطابقت ندارندبه آنها را به عنوان یک حیاط در نظر بگیرید و بگذارید گیاهان به جای خودشان صحبت کنند.

یکی دیگر از مجسمه های باغی که پیر نشده است ، چشمه سه طبقه است. این مجسمه های بلند برای وجود داشته اند هزاران سال، و اگرچه همه عاشق ویژگی های کمی از آب هستند ، اما آنها به طور خاص ظاهر قدیمی مورد نیاز خود را دارند نظافت منظم، و اغلب نیاز به تعمیر دارد. بهتر است با a بروید بادکنک که ساختاری ساده دارد و نگهداری آن آسان است.

سنگ غول پیکر را دور بیندازید

باغ های صخره ای یک راه محبوب برای صرفه جویی در آب و تلاش برای محوطه سازی هستند. با این حال ، گلدهی سنگ غول پیکر تصادفی پشت سر ما است. پسندیدن باغبانی و غیرهبه می گوید: “محوطه سازی غیرقابل نفوذ برای تنوع زیستی مضر است و این فقط یک روش عاقلانه برای استفاده از فضای بیرونی ارزشمند نیست.” هم بسیاری از مناظر می توانند حیاط را نادیده گرفته شده و عملکرد کمتری داشته باشند.

بجای؟ نصب a باغ بارانیبه تنوع گیاهان در عین حفظ آب ، یک نقطه کانونی فوق العاده خواهد بود.

جایگزین های طبیعی برای مالچ رنگ شده را انتخاب کنید

مالچ یک روش کاربردی برای تزئین حیاط شماست. پانسمان حیاط رطوبت را حفظ می کند ، به خاک سایه می زند و مواد مغذی حیاتی را برای گیاه شما تامین می کند. رنگ و طرح نیز می تواند جذابیت منزل شما را افزایش دهد. متأسفانه ، مالچ رنگ شده ، که در دهه 1960، اکنون درد چشم قدیمی دارید –و آنها گاهی اوقات حاوی آلاینده های مضربه

در عوض ، a را انتخاب کنید مالچ طبیعیکه در سایه های تیره تر موجود است که می تواند کنتراست مورد نظر شما را به شما ارائه دهد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir