[ad_1]

داروساز واکسن را از یک ویال خارج می کند

عکس: تانکر_تولد (شاتر استوک)

واکسن COVID-19 در حال آسان شدن است پیدا کردن از چند هفته پیش ، همه بزرگسالان در U.اس حق تعیین قرارهای واکسیناسیون را دارید ، فارغ از اینکه در چه ایالتی زندگی می کنید. و اکنون چندین زنجیره داروخانه در اکثر مکانهای خود پیاده روی و قرار ملاقات برای یک روز را ارائه می دهند.

رئیس جمهور بایدن این هفته اعلام شد که او دستور داد داروخانه هایی را که واکسن خود را از دولت فدرال دریافت کرده اند شروع به ملاقات کنند. هزاران داروخانه درگیر این برنامه هستند ، از جمله بسیاری از زنجیره های بزرگ. میتونی پیدا کنی آنها را در اینجا لیست کنید؛ اینها شامل CVS ، Walgreens ، Walmart ، Albertsons (از جمله Safeway) ، Rite Aid ، Kroger ، Costco ، HEB ، Publix ، Topco و دیگران است.

همه مکان ها هر روز پیاده روی ارائه نمی دهند ، اما هنگامی که در دسترس بودن داروخانه محلی را بررسی می کنید ، به خوبی متوجه می شوید که پیاده روی در دسترس است. برخی از داروخانه ها نیز قرار ملاقات را در همان روز یا حتی در همان زمانی که شما قرار ملاقات خود را رزرو می کنید ، ارائه می دهند ، بنابراین تعداد بیشتری از افراد می توانند واکسن را بدون هیچ وقت دریافت کنند.

چندین زنجیره اعلامیه های خود را اعلام کردند:

  • CVS طبق گزارش 8،300 از 9،900 مکان آنها ، پیاده روی به “مکانهای انتخاب شده” را ارائه می دهد.
  • درختان سبز اکنون قرار ملاقات های همان روز را در تمام داروخانه های خود ارائه می دهد و به مکان های انتخابی می رود.
  • همه چيز دیوارمارس و کلوپ سام مکان ها پیاده روی ارائه می دهند. (عضویت باشگاه سام در باشگاه است نه برای واکسن مورد نیاز است.) جلسات نیز ارائه می شود.

برای یافتن یک پیاده روی در نزدیکی خود ، اطلاعات مربوط به هر داروخانه را بررسی کنید. این برنامه فدرال همچنین شامل برخی داروخانه های مستقل و زنجیره های کوچک است. کلینیک های عمومی آنها اغلب پیاده روی نیز ارائه می دهندبنابراین در دسترس بودن در نزدیکی خود را بررسی کنید. واکسیناسیون ممکن است از آنچه انتظار داشتید آسانتر باشد

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir