این عطر بخارپز یک دسر عالی آخرین لحظه از 4 ژوئیه است


قرمز سفید و آبی ؟؟؟

قرمز سفید و آبی ؟؟؟
عکس: کلر پایین

هیچ رازی نیست که به آمریکایی بودنم افتخار خاصی نکنم ، اما هستم من هستم نویسنده غذا که در آمریکا زندگی می کند ، به این معنی است برخی از تصمیمات تحریریه تحت تأثیر برخی موارد است تعطیلات آمریکا (این سرمایه داری عزیزم.) این یکشنبه روز استقلال است ، روزی اغلب با مصرف “پرچم ها ،“بین سایر دسرهای قرمز ، سفید و آبی.

من قصد ندارم اجاق خود را روشن کنم برای 4 جولای ، اما حتی قلب سخت شده من نیز کمی مجذوب دسر مضمون شده است و اینطور اتفاق می افتد دو تا از میوه های مورد علاقه من – زغال اخته و گیلاس – تعطیلات را ملاقات می کنند طرح رنگی. آن را با کمی کرم سفید گرد کنید و اگر یک کیک کامل با پرچم نباشید ، یک دسر ساختارشکن با یک پرچم دارید.

قالب این خوشمزه ساده است: تکه های گیلاس را با خامه زده شده و بلوبری در یک لیوان خوب بگذارید ، سپس آن را با قاشق بخورید. همچنین می توانید از پای زغال اخته و گیلاس تازه استفاده کنید اگر می خواهید آن را کمی روشن کنید. از پای خرید شده در فروشگاه استفاده کنید. پای خانگی برای خرد شدن خیلی ارزشمند است.

خامه فرم گرفته را می توانید به صورت تازه از جعبه بزنید ، یا می توانید کل تم آمریکایی را خم کنید و با Cool Whip حمام کنید. آیا می خواهید از شیرینی های گیلاس و کلوچه به جای پای کامل استفاده کنید؟ ادامه بده! این دسر قرار است آزاد کننده و آسان باشد – برای نوع افرادی که فراموش کرده اند آخر هفته طولانی (من) پیش رو داریم یا برای افرادی که از پختن متنفر هستند (من نیز) ایده آل است. همچنین طعم آن بسیار خوب است زیرا آن پای ، خامه زده شده و بلوبری است و مردم آن را دوست خواهند داشت زیرا – دوباره – آن است اشتراک گذاری، خامه زده شده، و بلوبری.

برای اعتبار بیشتر: یک جعبه یا کاسه یا خامه درست کنید تا مهمانان شما بتوانند موارد اضافی را به دلخواه خود اضافه کنند. هر یک از اجزای دسر مهم است ، اما خامه فرم گرفته می تواند همین باشد حداکثر مهم.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes