[ad_1]

ما می دانیم که داشتن چیزهایی فراتر از فقط مهم است یکی در مورد رابطه جنسی با بچه های ما صحبت کنیم ، اما خیلی میکروگفتگو: گفتگو در مورد بدن ، بلوغ ، رابطه جنسی و رضایت آنها ، از جوانی شروع می شوند و با افزایش سن این موضوعات را گسترش می دهند. با این حال ، حتی اگر از ابتدا با فرزندانمان باز باشیم و حتی اگر آنها بدانند که در صورت نیاز به ما می توانند بیایند من صحبت می کنم، هنوز برخی از س questionsالات وجود دارد که بعید است با ما تماس بگیرند تا پاسخی دریافت کنند. به همین دلیل نیاز به کمی حمایت اضافی از طرف برنامه ریزی والدین داریم.

فرزندپروری برنامه ریزی شده آزاد شد مجموعه ای از فیلم های آموزش جنسی به نام “از کارشناسان بپرسید” که در آن گروهی از زنان خانه دار جوان ملاقات می کنند س questionsالات متداول نوجوانان می توانند خواستن پرسیدن ، اما هیچ اعصابی برای پرسیدن نیست. آنها به طور غیابی با مباحثی سروکار دارند ، هم از اصطلاحات صحیح آناتومیکی و هم از اصطلاحات اصطلاح صحیح استفاده می کنند.. در اینجا مثالی از سوالات مطرح شده آورده شده است:

کودک از گرافیک برای نشان دادن نکات خود (از جمله اندام تناسلی کارتون) ، همراه با لحن و زبان اساسی برای توصیف بدن و سیستم های تولید مثل استفاده کنید. نتیجه قابل اعتماد است منبعی که می توانید با آنها به اشتراک بگذارید صادقانه و دقیق به س theirالات آنها پاسخ دهید – حتی مانند شما به آنها یادآوری کنید که اگر می خواهند بیشتر بدانند همیشه می توانند به شما مراجعه کنند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir