این مواد دفع کننده طبیعی پشه در واقع شما را از بلعیدن محافظت می کنند


تصویر مقاله ای با عنوان این مواد دفع کننده پشه طبیعی در واقع شما را از بلعیدن محافظت می کند

عکس: الیزاتتا گالیتسکایا (شاتر استوک)

وقتی بیرون از طبیعت لذت می برم ، اسپری کردن مواد شیمیایی مصنوعی در سراسر بدن کمی عجیب به نظر می رسد. بنابراین من همیشه هنگام خرید اسپری اشکال به مواد دافع حشرات “طبیعی” نگاه می کنم. برخی از آنها قانونی هستند ، مواد تشکیل دهنده تحت EPA ثبت شده است که به طور موثر اشکالات را دفع می کند در حالی که برای پوست ایمن است. برخی دیگر از گیاهانی با بوی خوش و تمایل به تفکر ساخته می شوند.

مهمترین ماده دفع کننده پشه طبیعی

هنگام خرید یک ماده دفع پشه طبیعی ، oil اکالیپتوس لیمو ماده ای است که به دنبال آن هستید. (همچنین ممکن است به آن p-menthane-3،8-diol یا PMD نیز گفته شود.) این ماده در بسیاری از اسپری های اشکال “طبیعی” وجود دارد که در EPA ثبت شده است و مطالعات نشان می دهد که سطح محافظتی مشابه با اسپری های معمولی DEET فراهم می کند. تنها اشکال این است که برای کودکان زیر 3 سال توصیه نمی شود.

اما اطمینان حاصل کنید که این موارد واقعی هستند. “اسانس اکالیپتوس لیمو” ممکن است شبیه به نظر برسد ، اما این چیزی نیست که شما می خواهید. اگر مطمئن نیستید ، شماره ثبت EPA را با چاپ خوب روی برچسب بررسی کنید.

از اسپری هایی که فقط مواد گیاهی دارند ، مانند مخلوط روغن های اساسی ، جرانیول و غیره خودداری کنید. ممکن است بوی خوبی داشته باشند ، اما هیچ مدرک محکمی مبنی بر کارایی آنها وجود ندارد.

اگر ماده دافع طبیعی پیدا نکردید (یا اگر لازم است آن را برای یک کودک کوچک استفاده کنید) ، بدانید که مواد مصنوعی برای شما ضرر ندارند. اگر طبق دستورالعمل استفاده کنید ، DEET خوب است (انجام دادن آن را روی پوست و لباس خود اسپری کنید ، انجام ندهید آن را بنوش). پیکاریدین ممکن است تحت برچسب “طبیعی” وجود نداشته باشد ، اما شبیه ماده شیمیایی موجود در فلفل سیاه است و همچنین در دفع پشه ها ایمن و موثر است. این دو ، همراه با روغن اکالیپتوس لیمو ، به طور متوالی در آزمونهای Consumer Reports ، انواع دیگر مواد دفع کننده را شکست دهید. من شخصاً به یکی از این سه مورد پایبند هستم و نگران نباشید که آیا برچسب “طبیعی” است یا نه.


این مقاله در ابتدا در تاریخ 9 آوریل 2019 منتشر شد و در ژوئن 2021 به روز شد تا سبک فعلی را منعکس کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes