این هفته “کنترل” ، “بتلفیلد 4” و سایر بازی های رایانه ای رایگان را دریافت کنید


تصویر مقاله ای با عنوان Grab & # 39؛ کنترل ، & # 39؛ & # 39؛ میدان جنگ 4 ، & # 39؛ و بیشتر بازی های رایانه ای رایگان در این هفته

تصویر: بازی های حذف

یکی از بهترین بازی های ویدیویی برای سال 2019 ، کنترل، این هفته برای رایانه های شخصی در صفحه راه اندازی فروشگاه Epic Game رایگان است – و تنها مورد نیست.

کنترل یک بازی اکشن و ماجراجویی فوق العاده رنگی است که در آن شما به عنوان جسی فادن ، عضو یک آژانس مخفی دولتی بازی می کنید که رویدادها و مصنوعات ماجراجویانه را بررسی می کند. شما یک مرکز بزرگ و همیشه در حال تغییر دولت را جستجو می کنید ، در حالی که نیروها و سلاح های جدیدی به دست می آورید ، مسیرهای جدید را باز می کنید. در اصل مانند است X-Files ملاقات می کند Metroid Prime به علاوه نیمه عمر ، و حاکم است.

و در حال حاضر ، کنترل در Epic Games Launcher تا ساعت 11 صبح در 17 ژوئن کاملاً رایگان است. توجه داشته باشید که این نسخه اصلی بازی است که در سال 2019 منتشر شده است و نه نسخه کامل آن از سال 2020. اگر تصمیم دارید که برای تخصیص پول آن را دوست دارید ، باید محتوای اضافی DLC را جداگانه خریداری کنید.

چگونه می توان Control را به صورت رایگان از فروشگاه Epic Games بارگیری کرد

 1. کلیک کنترل در برگه Epic Games Launcher یا صفحه محصول بازی را از باز کنید “خرید” بخش. شما هم می توانید آن را از وب سایت Epic Games Store دریافت کنید.
 2. کلیک “گرفتن” و مراحل معامله را دنبال کنید.
 3. وقتی بازی به کتابخانه شما اضافه شد ، آن را برای همیشه خواهید داشت.

Epic Games به طور مداوم بازی های رایانه ای مشابه را هدیه می کند ، بنابراین ارزش ورود به سیستم را دارد تا ببینید چه پیشنهادی دارد. در حال حاضر ده ها بازی رایگان دیگر در Epic Games Store وجود دارد ، از جمله بازی MMORPG که اخیراً اضافه شده است تأثیر Genshin و Phantasy Star Online 2: New Genesis. همه بازی های رایگان در بخش فروشگاه ذکر شده است مرور> رایگان

میدان جنگ 4 و Batman: The Telltale Series برای Amazon Prime Gaming رایگان هستند

تصویر مقاله ای با عنوان Grab & # 39؛ کنترل ، & # 39؛ & # 39؛ میدان جنگ 4 ، & # 39؛ و بیشتر بازی های رایانه ای رایگان این هفته

عکس صفحه: برندان هسن

تا زمانی که کار ما تمام نشده باشد ، اعضای Amazon Prime می توانند در این ماه 10 بازی رایانه ای رایگان از طریق وب سایت Amazon Prime Gaming ، از جمله عناوین تحسین برانگیز سفارش دهند میدان جنگ 4 (موجود تا 21 ژوئن) و Batman: The Telltale Series (در دسترس تا 11 ژوئیه).

بقیه عناوین رایگان Prime Gaming در ماه ژوئن عبارتند از:

 • بمب افکن (موجود تا 11 ژوئن)
 • جرقه مانا (موجود تا 18 ژوئن)
 • کوهنوردان مخصوص قورباغه ها (موجود تا 25 ژوئن)
 • BFF یا بمیر (موجود تا 1 ژوئیه)
 • گمشده در هارمونی (موجود تا 1 ژوئیه)
 • ماگسترها (موجود تا 1 ژوئیه)
 • تازه کشف شده شجاعت (موجود تا 1 ژوئیه)
 • اسپیتکیس (موجود تا 1 ژوئیه)

اعضای Prime همچنین می توانند برای چندین بازی دیگر در این ماه تعداد زیادی غنیمت ویژه در بازی درخواست کنند. برای درخواست رایگان ، با حساب آمازون خود وارد اینجا شوید و کلیک کنید درخواست بازی به همه مواردی که می خواهید بارگیری کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes