سوالی از دوره کرم پودر دائم دارید؟ در صورتیکه قصد دارید یکی از متخصصین این حوزه باشید و مجوز ورود به بازار کار را دریافت کرده و خودتان وارد بازار کار شوید، کافیست در دوره آموزش کرم پودر دائم شرکت نموده و پس از گذراندن مراحل تئوری و عملی، مدرک خود را دریافت نمائید. این کرم در واقع ترکیبی از چند محصول در یک محصول است.

در واقع، با صرف چند دقیقه وقت برای یادگیری انواع آن می توانید انتخاب خود را به محصولاتی محدود کنید که برای شما مناسب تر است. بسیاری از کرم پودرها به دلیل خشک و پوسته پوسته شدن مورد انتقاد قرار میگیرند، اما در واقع این اتفاق در 99 درصد اوقات به دلیل استفاده نادرست افراد از آن اتفاق میافتد. در فرمولاسیون BB کرم چلنج از نانو رنگدانه های کپسوله شده بسیار سبک استفاده شده که منافذ پوست را نمی بندد، مانع از تنفس طبیعی پوست نمی شود و ضمن داشتن پوشش خوب، جذب پوست شده و به لباس ها رنگ پس نمی دهد، نمی ماسد و با رنگ پوست همسان می شود.

از جمله ترکیبات فرموله شده در آن شامل پلی سیلیکون با بازسازی پروتئین های تشکیل دهنده پوست پرداخته، پروتئین بادام پوست را تغذیه، صاف، نرم و مخملی مانند ابریشم نموده، اسید هیالورونیک به عنوان کمیاب ترین ماده آبرسان طبیعی به آبرسانی، رفع چین و چروک، شاداب و نشاط دهنده و شفاف کنند می پردازد.

کرم پودر مخصوص پوست به دو صورت کلی مایع و پنکیکی در بازار موجود است و مورد استفاده قرار می گیرد در قسمت کرم پودر که به نام کرم مایع نیز معروف است، شما آن را در قوطی یا شیشه کوچکی تهیه می کنید، که توسط قسمت پمپی آن را بر روی پوست پخش می نماید. کرم پودرها در تنوع های مختلفی تولید و در دسترس عموم قرار میگیرد. این کرم بدون نیاز به ضد آفتاب و مرطوب کننده است و میتواند به عنوان پایه آرایش مورد استفاده قرار گیرد. تلفیقی از مرطوب کننده، پرایمر (پایه آرایش)، ضد آفتاب، کرم پودر و کانسیلر.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر شرکت نفیس لطفا از صفحه ما بخواهید.