[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان این گیاهان اداری فضای کاری شما را به واحه ای تبدیل می کند

عکس: Photographee.eu (شاتر استوک)

اگر شماهمیشه خیال باختن در مورد یک استراحت گرمسیری هنگام کار در دفتر کار خود ، شما تنها نیستید. اگرچه ممکن است نتوانید آنجا را ترک کنید مال شما در هر زمان که به طبیعت اشتیاق دارید ، در خانه یا اداره هستیداطراف خود را با کمی (یا زیاد) سبز ممکن است بهترین چیز بعدی باشد. اگر به دنبال گیاهانی هستید که نه تنها کاملاً روی میز شما قرار می گیرد ، همچنین زنده بمانید حتی اگر فراموش کنید در یک روز شلوغ به آنها آب دهید یا از آنها غافل شوید برای آخر هفته طولانی فرصت ها فراوان است. و اگر چیزی کمی بد بو می خواهید، این را هم داریم –آمخزن ماهی kwapon، هر کسی؟

در اینجا چند گیاه وجود دارد خواهید فهمید که هستید با دوام، اندازه مناسب ، و سرگرم کننده مثل تو واحه خود را در محل کار ایجاد کنید.

گیاهان کم مصرف

میز متوسط عرض آن از 48 تا 70 اینچ و عمق 30 تا 36 اینچ است. این یک فضای کاری عظیم نیست ، بنابراین وقتی صحبت از فضای میز کار شما می شود باید کمی فکر کنید.

ساکولنت های کوچک ، برای مبتدیان، آسان برای مراقبت ، انعطاف پذیر و جذاب است. آب زنده سنگ– اصطلاحاً به این دلیل که شبیه سنگهای واقعی هستند – هرگز فراتر از گلدان کوچک خود رشد نمی کند. آ فنجان قهوه آبدار در یک گلدان فنجانی شکل رشد می کند و در یک فرهنگ اداری کلیشه ای متناسب است. یکم دیگه گزینه گیاه برای فضای کاری شما است کارشناسیخروس-بر ساقه های چوبی برگ دار الاستیک هستند و در اشکال و اندازه های مختلف قرار می گیرند تا روی میز کار شما قرار بگیرند.

گیاهانی که نگهداری کمی دارند

علاوه بر ساكلنت ، موارد دیگری نیز وجود دارد گیاهان خودکفا برای انتخاب به میز خود را تزئین کنید. تاسیسات هوامثلا برای زندگی به خاک نیاز ندارند. آنها دارای ریشه های کوچک و الیاف برگ بتراقی و t هستنداین یک گیاه بدون خاک است مواد مغذی دریافت می کند از الیاف خاک و رطوبت شناور در هوا است. شاید صدا مثل جادو ، اما اینها گیاهان کوچک را می توان در کاسه های شیشه ای قرار داد و به خوبی با شرایط عادی کنار آمد تاری دو یا سه بار در هفته. علاوه بر این ، آنها عاشق نور خورشید فیلتر شده و غیر مستقیم هستند ، بنابراین آتا زمانی که فضای کار شما دارای ویندوز باشد ، کار شما تمام است.

سایت اطلاع رسانی گرایش در تجارت کوچک به دیگران می دهد ایده های ابتکاری برای گیاهان در محل کار. آنها توصیه می کنند زیست بوم، یک شی گرد و پر از زندگی آب ، گیاهان و ماهی ها. کره ، که حدود چهار اینچ عرض دارد ، یک اکوسیستم مستقل است ، بنابراین نیازی به نگهداری ندارد.

یکی دیگر از گزینه های غیر استاندارد است آکواریوم آکواپونیک، که است آکواریوم که به عنوان مخزن یک گیاه زنده عمل می کند. آنها متفاوت هستند اشکال و اندازه ها، و شما می توانید آن را بدون ماهی نگه دارید یا می توانید اضافه کنید بتا ماهی بله مخزن کوچک متصل ، ترکیب گیاهان اداری و حیوانات خانگی اداری. همانطور که توسط سایت کاشت Trees.com توضیح داده شده است:

آب حاوی ضایعات ماهی مواد مغذی مورد نیاز گیاهان را برای رشد شدید تأمین می کند. در عوض ، گیاهان با جذب آب تصفیه شده ، نیتروژن اضافی را جذب می کنند ، که به مخزن بازگردانده می شود.

چشم انداز روی میز خود را با سبزیجات برگ دار پر کنید

در اکثر موارد ، کوچکتر است غالبا در یک محیط اداری بهتر کار می کند –اما اگر فضای کافی دارید ، انباشته شوید باغ روی میز شما با ترکیبی از کوچکترها و گیاهان بزرگتر جلوه بصری دلپذیری را ایجاد می کنند تنوع به علاوه بزرگتر گیاهان با شاخ و برگ سبز می توانند سطح بعدی را به ارمغان بیاورند آبدار بودن به باغ خود در محل کار.

گیاهان عنکبوتی دارای برگهای سبز و سفید است که مانند بوته ای جوانه می زند. آنها نور غیر مستقیم را دوست دارند و ترجیح می دهند قبل از آبیاری بعدی کاملا خشک شوند. در مورد همین پیچک شیطانوارث برگهای مومی سبز روشن به شکل زنگ و سرریز از دیگ، دادن فضای کار شما احساس گرمسیری. گیاهان مار مستقیم از گلدان با برگهای سبز و زرد رشد کنید ، اضافه کردن پاپ از رنگ برای دفتر شما. جداسازی ریشه ها و هرس منظم مار را حفظ می کند اندازه مناسب میز کار خود را بکارید.

اگر وقت ندارید برای انتخاب انتخاب مناسب گیاهان میز ، می توانید خرید کنید پیش ساخته تنظیم. اگر بودجه دارید و می خواهید همه کار کنید، تو می توانی من از قبل پراکنده می شومساخته شده میز تراریوم حدود 350 دلار اما آن استیا یک گزینه مقرون به صرفه تر ، فروشندگان گیاهان در آستانه پیشنهاد میکنم “گیاه مادر “ تنظیم با قیمت 60 دلار. این کیت مخصوص صاحبان گیاهان جدید است و پنج تا هفت کارخانه با نگهداری کم دارد. ابعاد از سه تا شش اینچ عرض دارد ، یعنی دقیقا برای شروع واحه دفتر

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir