[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان این گیاهان با رطوبت بالا در سرویس بهداشتی شما رشد می کنند

عکس: لووکسی (شاتر استوک)

یافتن گیاهان مناسب برای آب و هوا با نور کم و رطوبت بالا در حمام دشوار است ، اما ارزش جستجو را دارد. پفانوس و گل در همه جا عالی به نظر می رسد ، از جمله – یا شاید بخصوص-که در حمام و موارد دیگر از مناطق گرمسیری ، مانند فیلودندرون و فیکوس ، من عاشق گرم و هوای مرطوب در اینجا نحوه انتخاب آورده شده است اینها که به اندازه شما عاشق دوش بخار هستند.

t چیستاو بهترین گیاهان برای مال شما حمام؟

بعضی از گیاهان به آن نیاز دارند گاهی اوقات مه آلوده باشید تا هیدراته بمانید ، حتی در بالای آب. سرخس های بوستونمثلا دارای پرهای کامل بوته مانند و حداقل برای رطوبت 50٪ استفاده می شود. آمحل گیاهان همچنین آب و هوای مرطوب را دوست دارند و دارند بزرگ، برگهای سبز تیره که می توانند تا سه فوت بلند شوند. هر دو سرخس در بوستون و آلوشتون تمایل به آویزان شدن و خشک شدن دارند تاپ های قهوه ای در صورت لزوم رطوبت بیشتر و حمام بخارپوش شما مکانی عالی برای آنهاست.

خزه رطوبت دیگری است-یک گیاه مورد علاقه که در دستشویی شما رشد می کند. گیاهان خزه هستند بریوفیت، به این معنی که آنها هیچ ریشه و دانه ای ندارند ، و مواد مغذی را از هوای اطراف خود جمع کنید. از آنجا که تیهی نیاز دارد تیرگی جزئی بزرگ شدن حمام آب و هوای مناسبی برای این گیاهان فازی است. حتی برخی از شرکت ها امرار معاش می کنند تشک حمام از آنها.

کدام یک بهترین هستندبرای شما پایین می آورد حمام؟

ارکیده ، که معروف به حیله گری زنده نگه داشتن می تواند ، شاید بودن خوب آنها برای حمام خود مناسب هستند من ترجیح می دهم شرایط مرطوب دریافت نکردن کاملا خیس. نیلوفرهای آرام گل دیگری است که باید برای حمام خود در خاطر داشته باشیدهمانطور که به طور مشابه من آب و هوای مرطوب و گرم را دوست دارم. اگر خوب باشد مراقب باش، گلهای سفید مانند برگ دو بار در سال شکوفا می شوند.

گیاه دیگری که تقریباً در تمام طول سال شکوفا می شود گیاه بروملیاد است ممکن است قوی ترین گیاهان تاکنون باشد. این گیاه گرمسیری برگهای گل بنفش و نارنجی روشن تولید می کند که شکوفا شدن آن برای سالها و سال ادامه خواهد داشتهی می تواند از نور خورشید غیر مستقیم یا مصنوعی زنده بماند ، سرما شدید و گرمای شدید شبیه به باقی افراد، آنها من هوای مرطوب را دوست دارم علاوه بر این ، آنها می توانند در محیط های بدون خاک مانند مخلوط پوست یا زغال سنگ رشد کنند.

گیاهی غیر منتظره که شاید شیار در حمام شما فلفل تزئینی است که تولید کردن فلفل بنفش ، زرد ، نارنجی و قرمز از برگهای سبز و بوته ای آنها. آنها ‘متولد شده در مناطق جنوبی U.اس و قسمتهای شمالی آمریکای جنوبی ، واگرچه فلفل ها هستند خوراکی، معلوم نیست که داشته باشند طعم عالیدوباره برای زیبایی شناسیاز این رو آنها نام.

هر یک از این گیاهان می توانند فقط در حمام خود رشد کنید تا زمانی که منبع نور داشته باشید. بیشتر آنها به نور غیر مستقیم خورشید احتیاج دارند ، بنابراین تا زمانی که پنجره حمام داشته باشید ، می توانید حمام خود را به یک جنگل گرمسیری تبدیل کنید و گیاهان شما را به خاطر آن دوست خواهند داشت.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir