[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: هیکل (Shutterstock)

در برهه ای از بارداری ، معمولاً بلافاصله شما شروع به نشان دادن می کنید ، فقط آشنایان و رهگذران شروع به صحبت های مزخرف جدی می کنند به افرادی که فرزند دارند در حالی که بسیاری از این نظرات دارند آنقدر رایج شد که اکثر مردم آنها را می پذیرند بدون ضرر ، در تحقیقات بیشتر با تعداد بی شماری از افراد باردار قبلی، به این رسیدیم نتیجه گیری رسمی و مبتنی بر شواهد: Pمردم واقعاً باید صحبت های مزخرف را متوقف کنند.

با حسن نیت یا نه ، این س questionsالات و نظرات به ظاهر “بی گناه” می تواند مانند یک قوزک متورم برای یک فرد پر از هورمون باشد. بیایید نظرات زیر مربوط به بارداری را از فرهنگ عمومی خود حذف کنیم ، درست است؟

تو خسته به نظر میرسی.

اوه ، من دارم؟ جالب است! نمی دانم آیا این سوء هاضمه ، اضطراب ، خروپف اجباری است ، یا اینکه من یکی دارم شخص انجام میدهم پیچ و تاب معکوس نیمه شب در خانه نوزادم آیا فکر می کنید این واقعیت دارد یا این واقعیت که من نمی توانم به پشت بخوابم زیرا می توانم رگی را که خون را به قلب من می رساند له کنم؟ ام ، من تعجب می کنم.

آیا برنامه ریزی شده است؟

خوب اگر لازم است بدانید سوزان، این نتیجه برخی از فحش های بی پروا و محافظت نشده در حمام پس از بلعیدن تعداد زیادی پنجه سفید در کنسرت دف لپارد بود. آیا این چیزی است که می خواهید بدانید؟ خوب ، احتمالاً شما در مورد آن سال نمی کنید فرایند فکر (یا عدم وجود آن) از او) ، که معجزه لعنتی را ایجاد کرد که امروز قبل از خود می بینید. این خصوصی است.

این کار ناخوشایند به نظر می رسد

بیا دیگه! چقدر مراقب هستی آیا نام میانی شما شرلوک است؟ آیا تا به حال مدال یا مسابقات بین المللی را برای مهارت های تحقیقاتی سطح بالا برنده شده اید؟ PS FBI تماس گرفت. او می خواهد کارآموزش برگردد.

تو خیلی بزرگی!

زیرا آنچه که هر فرد باردار سعی می کند به نیازهای جدید و کششی و خارش دار و منحنی بدن خود عادت دهد ، شنیدن این است که آنها بسیار بزرگ هستند. هر گونه نظر در مورد اندازه یا شکل آن باردار بدن 100٪ ممنوع است به اندازه کافی گفت.

تو خیلی کوچیکه!

اگرچه ممکن است در نگاه اول این یک تعریف باشد ، اما از آن اجتناب کنید. والدینآنها ترسها و نگرانیهای زیادی خواهند داشت تا ذهن آنها را به خود مشغول کنند. آنها به نوزاد دیگری احتیاج ندارند ، خواه نوزادشان برای سن حاملگی در مراحل رشد باشد یا کودک “خیلی کوچک” باشد.

آیا آنها دو قلو هستند؟ (مطمئن هستید؟ آنها همیشه درست نیستند ، می دانید)

هاهاها! این شوخی در مورد اینکه چگونه باید باشد دو افراد کوچک در شکم بزرگ من (زیرا چگونه دیگر می تواند به این اندازه بزرگ برسد؟) – پس از یک ثانیه ، بهتر شوخی کنید اگرچه آزمایش خون و سونوگرافی تایید کرد که این فقط یک جنین است ، اما هنوز متقاعد شده اید که پزشکان اشتباه کرده اند – خنده دار است. کرک آهسته برای اصالت.

شما شبیه هستید تولد می تواند آغاز شود هر دقیقه / به نظر می رسد آماده ترکیدن هستید

چرا از شما تشکر می کنم ، غریبه مهربانی در راه شیری در هدف ، که توجه کردید من به اندازه یک خانه چوبی هستم و شما نمی توانید بفهمید چگونه می توانم بزرگتر شوم. همانطور که ما مشاهدات تهاجمی را به اشتراک می گذاریم ، به نظر می رسد برای این کلاس الکترولیز لب بالا دیر کرده اید.

آیا این بدون کافئین است؟

آیا سعی کرده اید یک زن باردار را تربیت کنید روی آنچه آنها می توانند برای خود سرمایه گذاری کنند بدن در دوران بارداری؟ بخصوص چه زمانی چیزی به اندازه یک فنجان قهوه بی ضرر است؟ ما در مورد آن تحقیق کردیم ، خوب ، مارس؟ ما محدودیت ها را می شناسیم ، و از آنها لذت می بریم ما الکل ، سوشی ، همه پنیر نرم ، سوسیس و کالباس را کنار گذاشته ایم و کاهو در گونی. لیوان جو (کمتر از 100 میلی گرم کافئین) ما را مصرف نکنید!! دعا می کنیم.

آیا طبیعی زایمان خواهید کرد؟

یا بیهوشی اپیدورال بسیار سمی دریافت خواهید کرد؟ آیا واقعاً می خواهید نوزاد تازه متولد شده خود را مخدر کنید؟!

حداقل این س questionال چگونه می تواند احساس شود. اگر یکی از دوستان نزدیک شما از شما می پرسد آیا قصد دارید در هنگام زایمان از داروهای مسکن استفاده کنید ، این کار را انجام دهیدیک چیز است اما افرادی که شما به سختی می شناسید باید از علاقه مندی به این موضوع شخصی اجتناب کنندزیرا به نظر می رسد که آنها 1) بی سر و صدا در مورد انتخاب های تولد شما قضاوت می کنند یا 2) در راه تخلیه توصیه ها و داستانهای ناخواسته در مورد تجربیات خود – bکه مکنده

با آرزوی موفقیت برای مالیدن شکم یک زن باردار (و من به تمام شانس نیاز دارم)

بعد – آیا چشم من به من دروغ می گوید؟ – آ کاملا ناشناخته کمک به قسمت میانی شما مقداری اصطکاک ترسناک بدون اجازه به او بدهید آنها مزیت – فایده – سود – منفعت. انگار شما یک کشور هستیدشمانی را نشان دهید که از لمس ناخواسته ناراحت شده است. توجه به جهان: Pاجسام نارسایی اموال عمومی نیستند دستها پایین.

شما باید جفت خود را بخورید

خوب ، منظورم این است ، شاید شما باید؟ من آمادگی دارم به مزایای حدیثی نگاه کنم و تصمیمی آگاهانه بگیرم ، اما آیا در مورد منتظر ماندن در مطب دندانپزشک در مورد شیک و آب میوه های خوشمزه ای که با پودر یکی از قسمت های خشک شده بدن خود تهیه کرده اید ، به من نمی گویید؟ K ، با تشکر

احتمالا نباید در دوران بارداری این را به شما بگویم …

نه ، نباید. مخصوصا اگر برنامه ریزی داشته باشید این بازکن را با یک داستان وحشتناک در مورد چگونگی ، دنبال کنید “اگر کسی اسلحه داشت ، از او می خواستم به من شلیک کند ،“در هنگام زایمان غیر پزشکی یا نحوه لنگیدن شما یک هفته پس از دوختن این پارگی درجه سوم.

آیا قصد شیردهی دارید؟

مگر اینکه مشاور تغذیه با شیر مادر باشید یا گنجینه ای واقعی از بطری های ملایم ، نوک سینه ها ، سوتین های شیرده ، شیر خشک منقضی شده را ارائه ندهید. و / یا پمپ پستان خرده فروشی 400 دلار ، چرا باید بدانید؟ زیرا احساس می کنید می خواهید نحوه قضاوت در مورد نحوه تصمیم گیری والدین برای تغذیه نوزاد خود را بدانید. و شما می دانید که هر مادر چه می کند نه آیا بیشتر نیاز دارید؟ مامان شرمنده! (حتی قبل از به دنیا آوردن بچه. شیش.)

عجب شجاعی هستی!

این یکی از آن تمجیدهایی است که شاید در ابتدا متوجه نشوید که سایه است. (Wهو نمی خواهد شجاع باشد؟) اما نکته این است که با افزودن بچه های اضافی به مرغ خود ، کار سختی را بر عهده می گیرید که شجاعت زیادی می خواهد. او متفاوت گفت: چرا بچه دیگه داری؟ دیگه دستت پر نیست؟ (پاسخ مثبت است ، دونا ، من مطمئن هستم انجام دادن. اما من عاشق رنج هستم ، خوب؟ سرت به کار خودت باشه.)

خب … الان تموم شدی؟

به نظر می رسد که شما در مورد من سوال می کنید استراتژی تنظیم خانواده در حال پیشرفت است یا انجام چندان دقیق تعداد بچه های یک نفر به هر حال ، لطفا نکنید.

پس چی باید به زن باردار میگی؟

“عالی به نظر می آیی!” “آیا می توانم در این مورد به شما کمک کنم؟” “کی می توانم برخی از عصرها را بگذارم که در آن می توانید یخ بزنید دمای بعد؟ “آیا شما به یک خانه دار خوب نیاز دارید؟” و “خواهرزاده پرستار بچه من”. اینم شماره اش! “همه جایگزین های فوق العاده ای هستند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir