این 32 شکلک جدید چیست؟ راهنمای فرهنگ کودکان بزرگسالان بدون لمس


تصویر مقاله با عنوان بزرگسالان بدون لمس & # 39؛  راهنمای فرهنگ کودکان: این 32 شکلک جدید چیست؟

عکس: تراشه Somodevila (گتی ایماژ)

تابستان پر است ، و زندگی … نوعی عجیب و غریب است. مردم با تقلید از TikTok ، خود را به آزار می رسانند ، یک ستاره پاپ از کاخ سفید بازدید کرد تا کودکان واکسن لعنتی را بخورند و همه در اینترنت چیزهای زیادی در مورد گراز وحشی می آموزند. این آینده ای نیست که فیلم های علمی تخیلی دهه 1970 به من وعده داده باشند.

این هفته در سیاست: اجلاس تاریخی رودریگو / بایدن

وقتی او نیست سرقت صخره ها توسط الویس کاستلو، اولیویا رودریگو ، ستاره پاپ 18 ساله در حال دیدار از سران کشورها است. خواننده در کاخ سفید نورد کرد او که یک لباس شنل قدیمی را پوشیده بود ، در یک جلسه مطبوعاتی رسمی روی صحنه رفت ، یک عینک آفتابی هواپیمایی را از خود دیاموند جو برداشت و حتی با ستاره پاپ همکار خود آنتونی فاوسی ملاقات کرد.

رودریگو برای ضبط ویدیوهایی که کودکان را به واکسیناسیون برای رونا تشویق می کند و آنها را با 28 میلیون پیرو جوان خود به اشتراک می گذارد ، آنجا بود. “جوان و سالم فرقی نمی کند ، تزریق واکسن به معنای محافظت از خود ، دوستان و خانواده است. واکسن بزنیم! “رودریگو گفت در a ویدیوی توییتر.

کاربر توییتر @ Katie88171763، “مادر ، خاله و نامزد” پاسخ می دهد“صادقانه بگویم ، نمی دانم چرا کسی واکسن می زند. این بی معنی است. حتی FDA نیز تایید نکرده است. ”

این هفته در خطر TikTok

به بخش دیگری از ویژگی فعلی من خوش آمدید ، “هرگز کاری را که در اینترنت می بینید انجام ندهید.” لطفا از روشهای زیر برای بیان خود بپرهیزید:

· تخم مرغ را در مایکروویو دور نریزید.

· دندان های خود را با آقای سفید نکنید. تمیز.

· کودک خود را روی ریل قرار ندهید تا یک عکس زیبا بگیرد.

· در توستر خود استیک نپزید.

· به داخل قفس کرگدن در باغ وحش صعود نکنید و معکوس شوید.

این هفته در موسیقی: BTS و Måneskin

دو ویدیوی منفجر شده در این هفته در دو سوی پارادایم فرهنگ جوانان قرار دارند که شامل فشار بی پایان موسیقی پاپ بین متجاوز و زمینی است. در سمت متجاوز ، ویدیوی مونسکین قرار دارد. “من می خواهم برده تو باشم. “این جشن خالی از جنس ، کنجکاوی ، عدم تطابق بین جنسیت و راک کثیف و / یا نقش ، آخرین مورد از مجموعه طولانی” بازدیدهای مربع “است که حداقل به” Reefer Man “ساخته Cab Caboway در سال 1932 بازمی گردد.

از انتهای دیگر طیف: بچه های پاک و تهدیدکننده کی پاپ از BTS فیلم را برای شماره یک خود نشان دادند “کرهجیمی فالون امشب این هفته و آهنگ پاپ لغزنده و کاملاً ساخته شده ، کسی را شوکه نمی کند ، حتی اگر شامل یک رپ استراحت باشد. آنقدر جذاب است که قبل از پایان بازی خسته خواهید شد ، اما هرگز از ذهن شما خارج نمی شود. لطفاً می خواهم فروپاشی BTS / Måneskin را ببینم. بیایید مردم را بهم بزنیم.

این هفته در پیام های متنی: شکلک های جدید در راه است

افتخار به آنها 32 شکلک احتمالی جدید دارند به موقع روز جهانی ایموجی در 17 ژوئیه فاش شد (من قصد شرکت در یک مراسم کوچک وحشتناک را دارم زیرا از تجاری سازی روز جهانی ایموجی متنفرم.) نامزدهای ستاره های ایموجی شامل “انگشت اشاره به سمت شما” ، “جنس بی طرف باردار” ، “اشعه ایکس” و “کارت شناسایی”. متأسفانه ، “مرد جیغ خورده توسط مارها” برش ایجاد نکرد.

برندگان توسط رای گیری آنلاینبنابراین صدای خود را شنیده دموکراسی مهم است. برندگان این مسابقه در 14 سپتامبر در جعبه های متن در سراسر جهان در دسترس خواهند بود. در معرض خطر سیاست ورزی ، از شما می خواهم که به شکلک های Biting Lip رای دهید. من برای ارسال بادمجان خیلی ظریف هستم و بعد از آن قطره آب می آیم ، اما هنوز زمان کار باید مجبور شوم.

فیلم ویروسی هفته: واقعیت های واقعی: خوک های وحشی

من هرگز فکر نکردم که خوک ها چقدر عجیب و عالی هستند تا زمانی که فیلم ویروسی این هفته را تماشا کردم ، “حقایق واقعی: خوک های وحشی. “مستند لقمه ای در مورد حیات وحش از ZFrank شما را به دنیای خوک ها می برد ، جایی که شما همه چیز را در مورد دندان های وحشتناک گراز وحشی ، عادت های خاص جفت گیری پسر عموهای خوک و بسیاری از زگیل های زشت که یوزپلنگ ها را می ترساند یاد خواهید گرفت.

من همیشه طرفدار لغو طبیعت بوده ام ، و تصاویر این فیلم از خوک های دیو / گوتی از اندونزی تمام اطمینان من برای طرفداری از این مسئله است. به هر حال هنگام لذت بردن از ساندویچ ژامبون آن را بررسی کنید.

این هفته در بازی های ویدیویی: Netflix بازی هایی را ارائه می دهد

نت فلیکس همچنان تلاش می کند تا با ورود به فضای بازی های ویدیویی همه چیز را به دست بگیرد. مطابق با بلومبرگ، نتفلیکس قصد دارد سال آینده بازی های ویدیویی را در سرویس پخش جریانی خود ارائه دهد. این بازی ها در کنار فیلم ها و محتوای اصلی Netflix در بخش خودشان ظاهر می شوند و هزینه بازی آنها هیچ هزینه اضافی ندارد.

بازی های Netflix که Vidja در آن قرار دارد هنوز دیده نشده است ، اما قضاوت بر اساس محتوای اصلی آنها ، من پول خود را در ویژه برنامه های تعاملی سرمایه گذاری می کنم که شامل کمدین های سرگرم کننده و طاقچه های آماتوری است که همه آنها را می مکند … به جز آنچه که واقعاً شما آن را دوست دارید ، من واقعا آن را دوست دارم
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes