باغ های گیاهان از نکات تزئینی برای خانه شما الهام گرفته اند


تصویرگری مقاله ای با عنوان از این نکات دکوراسیون الهام گرفته از باغ استفاده کنید تا خانه شما مانند واحه ای احساس شود

عکس: پومیدول (شاتر استوک)

نکته بسیار اطمینان بخشی در مورد بازدید از یک باغ گیاه شناسی وجود دارد. شاید با سبز احاطه شده باشد یا رنگهای متنوعی به خود بگیرد. یا شاید فقط خوب است که بتوانید از طبیعت خوب و نگهداری شده ، جایی که شخص دیگری تمام کارهای باغبانی و محوطه سازی را انجام داده است لذت ببرید. دلیل آن هرچه باشد ، اگر با زیبایی شناسی باغ گیاه شناسی سر و کار دارید ، تنها نیستید.

و اگر چنین است ، چرا برخی از این عناصر و استراتژی های طراحی را در خانه و باغ خود وارد نمی کنید؟ نه ، اکثر مردم قادر به ساخت گلخانه شیشه ای به سبک ویکتوریایی نیستند ، اما ویژگی های واقع گرایانه تری نیز وجود دارد که می توانید در آن قرار دهید فضای خود شما در اینجا چند نکته وجود دارد که باید بخاطر بسپارید ، یک مقاله از آنها ارائه شده است مگان اسلک برای خانه ها و باغ ها.

آینه های بیشتری را در داخل و خارج قرار دهید

احتمالاً شما با استراتژی طراحی کلاسیک افزودن یک آینه بزرگ به یک اتاق برای بزرگتر نشان دادن آن از واقعیت آشنا هستید. اسلک توضیح می دهد ، برخی از باغ های گیاهان ، مانند باغ نیویورک ، به همین دلیل آینه هایی را در فضای باز قرار می دهند: برای تکثیر زیبایی گل ها و گیاهان.

با قرار دادن آینه در پشت (یا زیر) برخی از گیاهان خانگی یا در قسمتهای مختلف باغ خود در بیرون ، می توانید به همان اثر برسید.

با آنچه در فصل است کار کنید

بخشی از جادوی باغ های گیاه شناسی این است که شما می توانید سالی چندین بار از یک مکان بازدید کنید و بسته به فصل کاملا متفاوت به نظر می رسد. همه عاشق گل های بهاری و برگ های پاییزی هستند ، اما چیزهایی برای سایه تابستان و سکون زمستانی باید گفت. با تمرکز روی گیاهان و گلهایی که می توانید آن را وارد خانه و باغ خود کنید در حال حاضر در فصل است.

ویژگی آب را اضافه کنید

هیچ چیز مانند “وزوز آب احاطه شده توسط سبز” “باغ گیاه شناسی” را فریاد نمی زند. این چیزی است که می توانید به راحتی در باغ خانه خود ایجاد کنید. و نه ، شما به آبنماهای گران قیمت با سنگ های جعلی نیازی ندارید: حتی یک کاسه بزرگ پر از آب می تواند حمام پرندگان باشد (فقط مطمئن شوید که آب را مرتب تعویض کنید) و بنابراین و (عمدتا) مشخصه آب


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes