[ad_1]

مردی با چمدان نا امن به نظر می رسد

عکس: دیما برلین (شاتر استوک)

واکسن ها ارزان تر می شوند و موارد ویروس کرونا در سراسر کشور در حال کاهش است. اگر تمام زمستان را در خانه ماند ، ممکن است از خود بپرسید که آیا سرانجام فکر کردن در جایی ایده خوبی است؟ پاسخ کوتاه این است: واقعاً نیست. جواب طولانی؟ بیایید غواصی کنیم

CDC هنوز به t توصیه نمی کندتوهم

مسافرت ممکن است احتمال ابتلا به COVID-19 را افزایش دهد و احتمال گسترش آن به دیگران را افزایش دهد. این مسئله هنوز درست است و تا زمانی که COVID به جوامع سرایت کند ، ادامه خواهد داشت.

CDC دارد لیستی از مواردی که قبل از رفتن به سفر باید از خود بپرسید. اگر قصد برنامه ریزی یکی را دارید ، قطعاً لیست را مرور کنید و در مورد پاسخ های خود با خود صادق باشید. (بله ، حتی اگر شما یا افراد دیگر در زندگی خود واکسینه شده باشید.) برخی از این س questionsالات عبارتند از:

  • آیا شما ، اعضای خانواده خود یا شخصی که ممکن است به وی مراجعه کنید در معرض خطر هستید؟
  • آیا برنامه های سفر شما می تواند از نزدیک با دیگران ارتباط برقرار کند –به عنوان مثال ، بودن در هواپیما یا اشتراك كردن اتومبیل با افرادی كه با آنها زندگی نمی كنید؟
  • آیا طی 14 روز قبل از سفر با افراد خارج از خانه تماس نزدیک خواهید داشت؟ این شامل اقامت در جمع ، صرف غذا در رستوران ها و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی است.

اگر به هر یک از این س orال ها یا به س othersالات دیگری که در این لیست هستند “بله” پاسخ دهید ، CDC می گوید شما باید از سفرهای بی اهمیت خودداری کنید. توصیه های آنها ممکن است با کاهش شیوع جامعه تغییر کند ، اما در حال حاضر ، بهتر است مراقب باشید.

اگر واکسینه شوید ، خطر مثبت است شما، شخصی، کم است

افراد واکسینه شده می توانند به سایر افراد واکسینه شده مراجعه کنند و می توانند با دقت به یک خانواده واکسینه نشده مراجعه کنند ، طبق آخرین دستورالعمل های CDC. بنابراین آیا فکر خوبی است که برای دیدار با خانواده ای که یک سال دیگر ندیده اید ، در سراسر کشور سوار جت شوید؟ لازم نیست.

اول ، به یاد داشته باشید که احتمال کمی برای انتقال ویروس به دیگران وجود دارد. بنابراین گرچه قرنطینه شدن بعد از قرار گرفتن در معرض آن ضروری نیست ، اما در هنگام مجاورت باید ماسک بزنید و اقدامات احتیاطی دیگر را نیز رعایت کنید.

دوم ، به همه فکر کنید افرادی که ارتباط برقرار خواهند کرد متقابلا در نتیجه سفر شما. اگر به یک دوست واکسینه نشده مراجعه می کنید و بیرون بروید تا غذا بخورید ، که ممکن است بی خطر باشد شما، اما برای دوست شما یا کارکنان رستوران ایمن نیست. و اگر در تعطیلات خود فرزندان یا سایر اعضای خانواده واکسینه نشده را بیاورید ، آنها می توانند به راحتی ویروس را گرفته و به طور بالقوه به دیگران منتقل کنند.

سفر بهانه ای برای انجام کارهایی نیست که در غیر این صورت خطرناک است

می بینی که کجا می رود ، نه؟ قوانین مربوط به زمان استتار لباس و شرایطی که باید از آن اجتناب شود ، در خانه همان قوانین هنگام مسافرت است. اگر ساعاتی را در یک اتاق کوچک با عده ای غریبه در زادگاه خود نمی گذرانید ، نباید چنین کاری را در هواپیما انجام دهید.

سفر ما را با خطراتی آشنا می کند که قادر به مقابله با آنها نیستیمدر خانه هستم دو متخصص اخیراً گفت NPR که آنها به کشورهایی مانند تگزاس و فلوریدا که محدودیت های کاملاً آرام دارند سفر نخواهند کرد. خطر خیلی زیاد است

خطرات سفر ممکن است با گذشت زمان تغییر کند. وقتی افراد بیشتری واکسینه شوند همه چیز کمی ایمن خواهد بود. اگر برای یک تعطیلات “واقعی” خارش دارید ، احتمالاً بهتر است که شروع کنید برنامه ریزی دقیق برای چیزی بعد از این یا سال آینده – به دنبال سیاست های لغو ، در هر صورت.

سفر به مقصد در فضای باز هنوز مطمئن ترین است

بنابراین ، آیا این بدان معناست که شما اصلاً نمی توانید سفر کنید؟ خب، بستگی دارد. پرواز در جایی برای مهمانی با غریبه ها کاملاً نامطلوب است. اما اگر موفق به سفر و اقامت در مقصد خود شوید بدون اینکه از نزدیک با افراد دیگر در تماس باشید خانواده خود ، حداقل چند گزینه دارید.

به عنوان مثال ، افراد خانواده شما (یا خانواده شما به علاوه دیگری ، اگر به اندازه کافی واکسینه شده اید) می تواند سوار ماشین خانواده شود و با هم به مسافرت برویم. این خطرات فرودگاه ها ، هواپیماها و سواری را از بین می برد. در این مسیر میان وعده ها را بسته یا غذا سفارش دهید تا مجبور نشوید وقت خود را در رستوران ها بگذرانید.

کجا بریم هتل ها خوب هستند ، اما اجاره خانه برای تعطیلات حتی بهتر است یا در چادر بمانید یا کابینجایی که تنها افرادی که با آنها تماس خواهید گرفت کسانی هستند که با آنها سفر کرده اید. و برای گشت و گذار به جای رستوران و موزه ، در جاذبه های فضای باز مانند سواحل و پارک ها بگردید.

کارهای کمپینگ ؛ در صورت برنامه ریزی دقیق ، می توان سفر به خانواده را نیز انجام داد. به عنوان مثال ، این می تواند راهی عالی برای اجازه دادن به والدین واکسینه شده شما باشد تا سرانجام نوه های خود را در آغوش بگیرند. هر کاری انجام می دهید ، حتماً دستورالعمل های قرنطینه و آزمایش را که ممکن است در طول مسیر اعمال شود ، دنبال کنید. هرچه بیشتر ایمن باشیم ، زودتر می توانیم به برنامه ریزی های بزرگ برگردیم ، تعطیلات بلند پروازانه

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir