[ad_1]

تصویری برای مقاله با عنوان استفاده از اتو برای از بین بردن راحت کف وینیل

عکس: صاف (شاتر استوک)

وقتی زمان نوسازی کفپوش شما فرا می رسد ، برداشتن مواد موجود معمولاً درد الاغ است. حذف کف کاشی یا چوب احتمالاً به یک حرفه ای نیاز دارد ، اما کفپوش وینیل هزینه و هزینه زیادی ندارد. با این حال ، مشکل در حذف کف وینیل چسب استفاده شده برای اتصال آن به کف زیر است. بسته به نوع کفپوش که به آن متصل است ، روند حذف معنی دارد چسب خراشیدن ساعتها با آب گرم یا یک استریپ برای کف. با این حال ، یک روش ساده تر برای از بین بردن کاشی ، همراه با چسب وجود دارد – و تمام آنچه شما نیاز دارید یک وسیله خانگی و یک ابزار حذف است.

در اینجا نحوه حذف کاشی های وینیل از کف بتونی بدون هیچ خراش سنگین آورده شده است.

چه زمانی باید کاشی های وینیل را بردارید؟

اولین چیزی که باید قبل از برداشتن کف وینیل خود به خاطر بسپارید ، نصب آن است. وینیل پوشش های کف قبل از سال 1980 ساخته شده است ممکن است حاوی آزبست باشد – ماده خطرناکی که قبل از شناسایی به عنوان خاموش کننده آتش در چندین محصول استفاده می شود علت اصلی سرطان از قرار گرفتن در معرض متأسفانه ، کف وینیل و مشمع کف اتاق تولید شده در دهه 1960 یا 1970 به احتمال زیاد حاوی آزبست هستند ، بنابراین “بهتر است قبل از ایجاد مزاحمت با یک متخصص تماس بگیرید تا بتوان آنها را با خیال راحت از بین برد.

اگر کفپوش شما نفرت انگیز است (ولی نمایانگر سلامتی نیست تهدید)، شما میتوانست آنها را بپوشانید ، گزینه ارزان—ولی با خطرات خاص خود همراه است. هنگامی که چندین لایه کف وجود دارد ، نه تنها می تواند به طور بالقوه باشد جلوگیری کردن از بسته شدن درها – می توانید و مقاومت کف را به خطر بیندازید. همانطور که جسایت تراکتور کف فیلیپس نشان می دهد: “نبیماری یا چسباندن کف جدید به طبقه موجود ، کف جدید شما را به همان اندازه کف قدیمی محکم می کند. اگر قدیمی از کار بیفتد ، جدید شما با آن همراه خواهد شد. ”

من هم همینطوراگر کف بتونی دارید ، حذف وینیل این آسان است ، پس انداز می کند و اجازه می دهد همچنین شما به جای ساختن در بالا ، با یک تخته تمیز شروع کنید.

نحوه حذف کاشی های وینیل از کف بتونی

چسب ها و چسب های سنگین می توانند شل شوند و حذف شده با مقدار مناسب از حرارت. فقطتوکر دیوچی از آهن برای از بین بردن کاشی های حمام وینیل قدیمی استفاده کرد. برای تکرار این، شما شما به یک تراش دهنده رنگ و اتوی قدیمی نیاز دارید که دیگر نیازی به آن ندارید (درصورتی که وینیل به آهن آسیب برساند). اتو را با آب پر کرده و قرار دهید آن را به او بالاترین تنظیم گرما. اجازه دهید آهن به مدت 30 تا 40 ثانیه مستقیماً روی کاشی بماند تا چسب ذوب شود و کاشی شل شود. سپس تراش دهنده رنگ را برداشته و کاشی را با دقت از کف بیرون بکشید. برای بدست آوردن اهرم ممکن است لازم باشد گوشه ای از اولین کاشی را برش دهید ، اما نخواهد کرد شما باید با این چسب خراش دهید روزها بعد از برداشتن کاشی

برای مثال به فیلم deeucci مراجعه کنید از این روش عملیاتی.

اگر باقیمانده چسب به اطراف می چسبد ، می توانید استفاده کنید بنه و پاک کننده چسب و برس برای تمیز کردن یا تمیز کردن برای نظافت کف وبسایت محصول چسبنده آرنج توصیه می شود مقدار کمی آمونیاک را با مواد شوینده ظرفشویی مخلوط کنید تا چسب باقیمانده از بین برود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir