[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: تصاویر تادا (Shutterstock)

این هفته ، انجمن مشاغل کوچک آمریکا پورتالی را راه اندازی کرد که برای تسریع بخشش وام برای صاحبان مشاغل کوچک که 150،000 دلار یا کمتر از برنامه حمایت از دستمزد (PPP) در طول همه گیری وام گرفته اند ، طراحی شده است. اگر صاحب مشاغل هستید که 60 درصد وام خود را صرف حقوق کرده اید ، احتمالاً شرایط را برآورده می کنید. در اینجا چیزی است که باید بدانید.

کدام شرکت ها واجد شرایط بخشیدن وام PPP هستند؟

به عنوان بخشی از قانون CARES ، برنامه حفاظت از دستمزد 953 میلیارد دلار وام هایی را به مشاغل کوچک با شرایط سخاوتمندانه ارائه می دهد: اگر کسب و کار شما 60 درصد وام را برای هزینه های دستمزد واجد شرایط و بیش از 40 درصد برای هزینه های واجد شرایط برای عدم پرداخت هزینه کرده است. حقوق و دستمزد ، وام را می توان ساده کرد (جزئیات بیشتری در مورد واجد شرایط بودن بازپرداخت وام از طریق PPP یافت می شود اینجا)

پورتال می تواند در کمتر از 72 ساعت به این ادعاها رسیدگی کند

این پورتال برای رسیدگی به بسیاری از درخواست های بخشش وام از صاحبان مشاغل کوچک ایجاد شده است ، که اکثر آنها وام های زیر 150،000 دلار دارند. از آنجایی که بسیاری از وام گیرندگان شکایت دارند که این فرایند بسیار پیچیده و زمان بر است ، پورتال به گونه ای طراحی شده است که می تواند بخشش را در کمتر از 90 روز تسریع کند-و در بعضی موارد کمتر از 72 ساعتبه

اگر به عنوان مستند دوم ، وام زیر 150 هزار دلار دارید ، به جای اسناد ، می توانید از “COVID در پورتال استفاده کنید رتبه سلامت “- یک فرایند خودکار است که درآمد شرکت شما را با استفاده از داده های عمومی و اختصاصی از منابع مانند تردد عابران پیاده و هزینه های بین مشاغل تأیید می کند ، در Inc.comبه اگر ادعای شما با این فرایند خودکار مشخص شده است ، باید اسنادی را بارگذاری کنید که ثابت می کند کسب و کار شما 25 درصد از درآمد خود را در سال 2020 نسبت به سال 2019 از دست داده است.

با این حال ، مشکلی در پرتال وجود دارد. در حالی که مدیریت مشاغل کوچک (SBA) روی آن کار می کند نام از بین بانک هایی که به این مطالبات رسیدگی می کنند ، بانک های بسیار بزرگتر به دلیل اینکه ترجیح می دهند مستقیماً با وام ها برخورد کنند ، پورتال را کنار گذاشته اند ، به گزارش نیویورک تایمزبه اگر وام دهنده خود را در پورتال پیدا نکردید ، مجبور خواهید شد مستقیماً از طریق آنها اعمال شود طلبکار شما باید بتواند در تکمیل فرم SBA 3508 ، فرم SBA 3508EZ ، فرم SBA 3508S یا معادل طلبکار راهنمایی کند.

نحوه درخواست بخشش وام از طریق درگاه

می توانید به پورتال دسترسی داشته باشید اینجا، و وجود دارد راهنمای کاربر نحوه استفاده از آن اینجابه همچنین می توانید با (877) 552-2692 تماس بگیرید یا از آن دیدن کنید www.sba.gov/relief برای اطلاعات بیشتر.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir