[ad_1]

برچسب ها

عکس: DHurley (شاتر استوک)

یک دسته را پوشاندیم هک مه همیشه اینجا زیرا ماسک ها به امری عادی تبدیل شده اند ، اما اخیراً یک پزشک توییت حتی ساده تر از جمع کردن قسمت بالای ماسک با استفاده از یک تکه پارچه ، یا لنزهای خود را با ضداسپری غبار این برچسب است.

اگرچه می توانید از یک تکه نوار (مانند نوار موجود در بسته های کمک های اولیه) نیز استفاده کنید ، دکتر هایفرمن خاطرنشان می کند که پد پنبه ای موجود در بانداژ از برخی از تحریکاتی که پس از چند روز استفاده از نوار متوالی مشاهده خواهید کرد ، جلوگیری می کند. من هم همینطورعلاوه بر جلوگیری از تاری شدن عینک ، پچ می تواند از سر خوردن ماسک شما نیز جلوگیری کند.

من عینک نمی زنم ، اما تیم مالکرین ، سردبیر اجتماعی ما ، با قرار دادن کمک باند بر روی ماسک پارچه ای ، این هک را آزمایش می کند. وی گزارش می دهد: “این بسیار خوب کار می کند.” وصله شکافهایی را که معمولاً نمایان می شوند ، می بنددجایی که ماسک شما با کناره های بینی شما مطابقت دارد.

با این وجود ، یک نقص کوچک در این طرح وجود داشت: تیم دریافت که چون لیوان هایش روی برچسب افتاده اند ، احتمال لغزش آنها روی بینی کمتر است. اگر این هک را امتحان کردید ، حتما نوع نوار چسب مورد استفاده خود را در نظر بگیرید. برخی صاف و انعطاف پذیر هستند. دیگران ، مانند آنچه در توییت دکتر است ، بافت بیشتری برای آنها دارند. همچنین ممکن است بتوانید موقعیتی را که ماسک و در نتیجه لکه بر روی بینی شما قرار دارد تنظیم کنید.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir