[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان جلوگیری از حواس پرتی های غیر ضروری در iOS 15 با & # 39؛  خلاصه اطلاعیه ها & # 39؛

عکس: هموش پاتک

هر ساله اپل ویژگی های جدیدی را به سیستم عامل های iPhone و iPad اضافه می کند اعلان ها کمی بیشتر قابل کنترل هستند. iOS 15 تفاوتی ندارد. این بار ، اپل ویژگی تحویل خاموش قدیمی را حذف کرده و Notification Summary را جایگزین آن کرده است و به شما این امکان را می دهد که چگونه و چه موقع تلفن شما را اذیت می کند.

آن را به عنوان خلاصه ای از اعلانات در نظر بگیرید: هر روز صبح یا عصر (یا هر زمان در این بین) اعلانی دریافت خواهید کرد که تمام برنامه های اعلان روز را از برنامه هایی که به ویژگی خلاصه اضافه کرده اید لیست می کند.

تصویر مقاله با عنوان جلوگیری از حواس پرتی های غیر ضروری در iOS 15 با & # 39؛  خلاصه اخطارها & # 39؛

عکس صفحه: هموش پاتک

این یک راه عالی برای بی صدا کردن اعلان های شما و مشاهده آنها نیز است – البته به شیوه ای سرگرم کننده و بسته بندی شده ، به طوری که آنها با شما تداخل نداشته باشند. واقعا اعلامیه های مهم

برای شروع ، به “تنظیماتبرنامه در iPhone یا iPad (شما باید کار کنید) iOS 15 یا iPadOS 15 ، یعنی در حال حاضر در بتا عمومی است) قابل اعتماد و متخصص اطلاعیه > خلاصه برنامه ریزی شده و فعال کنید “خلاصه برنامه ریزی شده“ویژگی.

می توانید به ساعتهای پیش فرض صبح و عصر بچسبید یا روی زمان ضربه بزنید تا زمان تحویل رزومه شما تغییر کند. همچنین می توانید خلاصه های اضافی را اضافه کنید تا در زمان های مختلف روز با استفاده از “خلاصه را اضافه کنیددکمه “.

از جانب “برنامه ها به صورت خلاصهگزینه ، می توانید برنامه هایی را که می خواهید اعلان ها را مستقیماً به خلاصه اعلانات ارسال کنید فعال کنید.

تصویر مقاله با عنوان جلوگیری از حواس پرتی های غیر ضروری در iOS 15 با & # 39؛  خلاصه اخطارها & # 39؛

عکس صفحه: هموش پاتک

با اضافه شدن ، این برنامه ها هر بار که اعلان جدیدی وارد می شود ، با صدا یا لرزش اعلان مزاحم شما نخواهند شد.

همچنین می توانید سریعاً یک برنامه را از خود مرکز اعلان ها به خلاصه اعلانات اضافه کنید: روی اعلان به سمت چپ بکشید ، روی “ضربه بزنید”تنظیماتو “” را انتخاب کنیدافزودن به خلاصه“گزینه.

دفعه بعدی که خلاصه ای ظاهر می شود ، iPhone شما یک قسمت خلاصه اعلان بزرگ را در بالای لیست اعلانات شما نمایش می دهد. برای بزرگ کردن و دیدن همه اعلان ها در خلاصه ، روی کادر ضربه بزنید.

اگر بعداً می خواهید برنامه ای را از خلاصه حذف کنید ، در خلاصه اعلانات بر روی اعلان به سمت چپ بکشید ، روی “ضربه بزنید”تنظیماتو “” را انتخاب کنیدسریع تحویل بگیرید“گزینه.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir